[quote name='Nutusia']Wypatrzyłam, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dzięki Ellig do domu pojedzie. Akcja błyskawica - wczoraj zgłoszenie, wczoraj ogłoszenie, wczoraj się zgłosił dom! Dziś wizyta, w niedzielę ODJAZD! ;)
Czyli jednak szansa na urlop jest :)
Moteusz może i by się wybrał, ale nie ma gdzie, póki co :([/QUOTE]
I o takie błyskawiczne akcje chodzi:)
A Ci ludzie z Woli nie odezwali się więcej.?