Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Super Frycku:) Same fantastyczne wiadomości!!!
  2. Cześć dziewczyno Luba:)
  3. Dzień dobry Miłko:)
  4. Hello, nie pada, nie pada:multi: Buziaki dla Olika:)
  5. To fajnie:) zobaczymy;)
  6. [quote name='Ladymonia0610']Jakoś muszę -poproszę znajomych ,żeby pojechali ze mna...Im więcej osób tym lepiej. JEden robi zdjęcia drugi tablety mi przygotuje a trzeci będzie pisał :D[/QUOTE] Trzymam kciuki!!!
  7. [quote name='Ladymonia0610'] Jest jeszcze suka w domu-przywiązana do mebli.[/QUOTE] Zgroza.....................
  8. [quote name='leónowa']Co racja to racja....:lol:[/QUOTE] No właśnie ;)
  9. [quote name='ania z poznania']Niech aniołki mają w opiece psa w domu, do którego Dolly trafi :evil_lol:[/QUOTE] Chyba, że trafi kosa na kamień;)
  10. [quote name='leónowa']No ale np. taka Rosja o ile sie orientuję tam kopiowanie nie jest zakazane, a chyba do FCI należy.[/QUOTE] To kopiowane może wystawia tylko u siebie, nie wiem. Rosja to dziwny kraj.....
  11. [quote name='ania z poznania']Dolly nie jest uciążliwa!! Jest słodką terrorystką, ale do psów :)[/QUOTE] Zołza rosnie;)
  12. [quote name='leónowa']Czyli w krajach gdzie kopiowanie jest legalne normalnie wystawisz psy cięte a w innych krajach już nie? Trochę dziwne.[/QUOTE] W krajach należących do FCI nie wystawisz. A w FCI jest większość państw z całego świata.
  13. [quote name='leónowa']To teraz juz nie wolno wystawiać choćby w Polsce psów ciętych za granicą, czy jak to jest?[/QUOTE] Nie, nie wolno. Nie pamiętam tylko, w którym roku weszły te przepisy. Można na stronie związku sprawdzić. Chyba, że masz psa urodzonego przed tą datą, ale chyba dorosłego psa nie sprowadzisz?
  14. Super!!!! W zasadzie możesz ją zostawić, tylko jak ona to odpracuje;)
  15. Cześc wieczorkiem:)
  16. [quote name='unikatowydiament']ale jak kupię Asta z zagranicy,to moge uszy mu ściąć i go wystawiać[/QUOTE] No nie, zakaz dotyczy całej FCI, a poza tym jak nie nostryfikujesz rodowodu to za wystawy będziesz płaciła w Euro.
  17. [quote name='unikatowydiament']tak,wiem wiem:eviltong: mi Asty nie podobają się z nie ciętym uchem,wyjątkiem jest Oscar,jemu tak jakoś to pasuje,a uszów nie miał ściętych,bo mama się nie zgodziła[/QUOTE] Na szczęście jest zakaz kopiowania:eviltong:
×
×
  • Create New...