Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Pies przerażony, nawet boję się myśleć co on w swoim życiu przeszedł...
  2. [quote name='Aleksandra95']mama mi kupiła sanki :evil_lol: to nic że nie tkie jak chciałam..haha idę coś tam z dorą poćwiczyć :evil_lol:[/QUOTE] Będzie wesoło;)
  3. [quote name='Cudak']Pani oddzwoniła :) Chwaliła, że sunia bardzo mądra, dzielni zniosła kąpiel (pierwszą w swoim życiu zapewne), tylko raz się zsiusiała w domu, jest kochana i grzeczna. Na maila dostanę zdjęcia, to wstawię i na wątek :)[/QUOTE] Super:):):)
  4. Ja noszę soczewki kontaktowe;) A kalendarz bardzo ładne:)
  5. To dobrze, że jakieś psiuchy znalazły domy:)
  6. Jakby spokojny i cierpliwy dom sie trafił, to dziewczyna ma mozliwość dojścia do siebie. Dobrze, że jamnior bedzie miał dom.
  7. [quote name='Buszki']No,już nawet się kończy,a ja nadal chora.Buuu...[/QUOTE] :shake: zdrowia!
  8. [quote name='b-b']Oby nie padało!;)[/QUOTE] Tak, oby nie padało.
  9. Zaglądam do maluszka:)
  10. Niezła ksiażka powstałaby z tych adopcyjnych dialogów;)
  11. [quote name='Asiaczek']Ciekawe, ile jeszcze zostało tych... olbrzymów:) pzdr.[/QUOTE] Ciekawe, ciekawe.
  12. Jastam i ja. Trzymam za szybki domek dla Tosi!!!
  13. Przeczytałam o małej Lisiczce i jamniorze.... Będę zaglądać.
  14. [quote name='Eden']No tak...ale kot na dworze a kot domownik to dwa różne zachowania.[/QUOTE] Oczywiście. Moje żyją ze sobą w absolutnej zgodzie. Ale czasmi kot robi za mopa;)
  15. Myślę, że max. 2 dni przed wystawą. Zadzwoń do powiatowego weta.
  16. Zaszłam do siebie. Życzę miłego popołudnia:)
  17. A dziś mamy środę...
×
×
  • Create New...