[quote name='Cudak']Pani oddzwoniła :)
Chwaliła, że sunia bardzo mądra, dzielni zniosła kąpiel (pierwszą w swoim życiu zapewne), tylko raz się zsiusiała w domu, jest kochana i grzeczna. Na maila dostanę zdjęcia, to wstawię i na wątek :)[/QUOTE]
Super:):):)