-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Błyskotka']No jak to wszystko będzie topnieć to masakra :shake:.[/QUOTE] Niestety miło nie będzie.
-
Ok. będziemy w kontakcie:)
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Tak, tylko nie zawsze masz te psy na oku, idąc do pracy nie mamy na to wpływu, a izolowanie do końca życia, to nie jest rozwiązanie. W ostatnich dniach mamy przykład jak chart polski potraktował adoptowanego kolegę - grzeczne to nie było niestety :([/QUOTE] Nie chodzi mi o izolację, tylko o reakcję w sytuacji zbytniego nakręcania się. A jak nikogo nie ma, to psy głównie śpią i koty też;) -
U nas ma być-1. Ale jak będzie zobaczymy. Nie chcę płwać dla odmiany:diabloti:
-
[quote name='Izabela124.']W sobotę jedziemy do Warszawy a w nocy wyruszamy na Głogów. Ogólnie grzywaczy 25. Kiss ma jednego konkurenta, tego: [URL="http://www.chinesecrested.no/en/registry/103184/Asteriks+Malenkiy+Voin+Lavandula.html"]http://www.chinesecrested.no/en/registry/103184/Asteriks+Malenkiy+Voin+Lavandula.html [/URL][/QUOTE] Będziesz jutro pod mailem?
-
[quote name='Nutusia']Ty, przy-łączniczko - znalazłaś już tymczasowiczkę dla siebie? ;) Długiego urlopu nie mogę wziąć, bo już mam... imię dla kolejnej podopiecznej :) Kolejny przymusowy urlop pewnie wypadnie jesienią, bo liczę na sanatorium po półtora roku oczekiwania...[/QUOTE] A wypatrzyłaś już jakąś nową bidę? Moteusz, a kiedy ty do swojego domku powędrujesz?
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Piekna perspektywa, spacerek. Cześć malutka:) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Oczywiste jest, że dwa psy się nakręcają. Ale człowiek jest po to, żeby reagował, gdy zajdzie taka potrzeba. Niech P. Dorota sprecyzuje o co chodzi. -
[quote name='Doginka']Co prawda to prawda, ale jest cudownie na bulwarku i w Skaryszaku:lol: [/QUOTE] W Parku Skaryszewskim zawsze jest ładnie i nad kanałkiem też:lol: Zdrówka życzymy nieustająco!
-
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
M&S replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do dziewczynki. Robi postępy Tosia :multi: -
[quote name='dOgLoV']dzien dobry ;) u nas dzisiaj bez opadów :lol: a na przyszły tydzień zapowiadają temperaturę dodatnia , bedzie niezła chlapa :roll:[/QUOTE] Dzień dobry:) U nas też przestało padać. Widziałam prognozę, zapowiada się pływanko.
-
Dzień dobry.
-
To napisałam, że psy urodzone przed wejściem w życie zakazu kopiowania i kopiowane można wystawiać.
-
Zaglądam do malców:)
-
To już masz wolne;)
-
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
M&S replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']wizyta już załatwiona czuję,że to będzie ten dom dla bigielki a wiece,że wrócili ludzie którzy ją oddali jak była chora a teraz jak wyzdrowiała to chcą ją z powrotem wrrrr[/QUOTE] Fajnie, trzymam kciuki za domek!!! No proszę jak sobie wymyślili, żenada... -
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Przepiękny, a jakią ma garderobę;) Uśmiech bossski:loveu: -
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Świat się kończy - teraz jest gorzej niż przed wakacjami! Jak można, w taką pogodę? :( Merlisiu, Ty to miałeś szczęście, chłopaku!!!![/QUOTE] Można i to w konkretnym celu. W lecie ma szansę przeżyć, a w zimie to szybciej padnie. proste. -
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Merlin mi tu płacze do rękawa, bo znikły jego fanki z wątku :-([/QUOTE] Nigdy w życiu!!!! Merlinku nie mo[SIZE=3][/SIZE]głam wcześniej ([SIZE=1]w pracy jestem... ) [SIZE=3] [SIZE=2]Buziaki przesyłam, nie płakaj. jeszcze wpadnę[/SIZE][/SIZE][SIZE=2] :loveu: [/SIZE][/SIZE] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eden']Tak Pani dzisiaj zadzwoni, powiedziala że musi sie przespać z decyzją. Kofi szczeka jakby chciala na siebie zwrócić uwage, patrz ja tu jestem :-)[/QUOTE] Dokładnie jest tak jak mówisz. Koty powinny mieć obcięte pazury. Pani kota na kolana, a Ty puszczasz Kofi. Jak ją trzymasz, to ona bardziej się nakręca. Trzymać ew. za obrożę. gadac do Kofi, że ne wolno kota zjadać;), a do kota też, że nie wolno drapać itd. itp. najlepiej zejść do "parteru" Kofi powinna siedzieć, albo połozyć się, wtedy łatwiej kota powąchać i nie będzie wydawała się taka straszna. I nad kotem mozna też zapanować. -
Całkiem przyjemna wycieczka;)
-
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
M&S replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA'] Nie rozumiem ludzi,przecież właściciel mógł je ogłosić i na pewno domki by się znalazły,ale lepiej mieć problem z głowy i sruuu na mróz do schroniska.........potwory:angryy:[/QUOTE] Też nie pojmuję tego. Chociaż jak są w domu, to trzeba iść do weta, zaszczepić, dać jeść, a to kosztuje. Po co wydawać pieniądze?!