[quote name='Nat_Tom']Ja wcale tego nie rozumiem, wszyscy, którzy go widza na spacerze powtarzają , że on taki piękny, ale odzewu zero. Zastanawiam sie czy mu takiej chustki z napisem "Szukam domu" nie przyczepić do szyji. Barney pojechał, Dolly też na dniach pewnie pojedzie do swojego domku, a ten maleńtas coś nie ma szczęścia.
P.S. Ten obrzydliwiec właśnie wyżarł kocią qoopę Mari- do czego to dochodzi, żebym ja się musiała z nim ścigać do kuwety....:mad:[/QUOTE]
Może z tą chustką to nie głupi pomysł.
A fujjj, nie ładnie, bleee