Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Karilka'] Jak nie pozwalam psu spać na kanapie to już ...:grab:.[/QUOTE] Moje nawet o leżeniu na kanapie nie pomyślą :placz: [quote name='Shilomaniak']Przecież się odchudziłem, bo leżało przed moim nosem a ja nie jadłem, nazwę to odchudzaniem:lol:[/QUOTE] Ty, to zupełnie inna inszość :evil_lol:
  2. Wpadam porannie do dziewczynki:)
  3. Kurcze, no tak teraz trzeba odkarmić bidulę.
  4. [quote name='Asiaczek']Oj, z tymi zdjęciami, to zobaczymy. Bo jak się rozgadamy, to o fotkach nikt nie będzie pamietał;) pzdr.[/QUOTE] Jest to baaardzo prawdopodobne;)
  5. Żeby można było domagać się zwroty rzeczy, to musisz mieć na to dokument własności i jeszcze to udowodnić. Nie sadzę, żeby ten były "właściciel" miał dokumenty, umowę itd. A poza tym można zarzucić mu brak właściwego nadzoru nad psem z ustawy o ochronie zwierząt. Uchwała rady gminy reguluje sprawy adm. a nie własnościowe. A jak panu b. zależy to nich wystąpi z powództwa cywilnego przeciwko schronisku.
  6. [quote name='Shilomaniak']Moja żona mówi że jestem potworem. Zostawiłem Shilkę nad kością w domu z komendą "zostaw,waruj" i wróciłem po 15 minutach , a pies leżał przy kości i płakał, to pozwoliłem jej zjeść kość - czy ja jestem bez serca?:evil_lol: Shila:loveu: wcale tak nie myślała jak wcinała kościu.[/QUOTE] No nie wiem.....a jakby tak Tobie położyć coś, co baaardzo lubisz i nie pozwolić Ci ruszyć, to ciekawe jakbyś to nazwał;)
  7. [quote name='paula_t']Dwa tygodnie to trochę pic na wodę, bo to przepisy administracyjne wprowadzane po prostu uchwałą gminy dla ułatwienia funkcjonowania schronisk i adopcji, a zastosowanie ma kodeks cywilny. Gdyby się okazało, że facet Sisi szukał, to już nie byłoby ciekawie....[/QUOTE] No nie tak, To jest prawo administracyjne, a nie cywilne w tym przypadku. Uchwała rady gminy obowiązuje na terenie gminy, która ja podjęła.
  8. Dobrze, że Miłka już w domu.
  9. [quote name='Shilomaniak']No przeca żartowałem z tym lodem, życzę wszystkim słoneczka.:cool1: Życzliwy[/QUOTE] Uff, co za ulga;)
  10. Powiedzcie mi, czy psy w schroniskach są czipowane?
  11. [quote name='Shilomaniak']Witam wieczorową porą. To Stokrotko jak będziesz wiozła do M&S ciacho to zajrzyj do nas , my też lubimy, tylko się pospiesz bo nie będzziesz wiozła tylko wiosła :evil_lol: będą potrzebne. Pocieszające jest to że śnieg się rozpuści, a potem przyjdzie mróz i zetnie i będzie lodowisko ,sam nie wiem co gorsze.[/QUOTE] Cześć:) Nie strasz tym lodem. To będzie masakra.
  12. [quote name='Kaaasia'] Ja tam wolę taką pogodę a lata nie znoszę :eviltong:. [/QUOTE] Żartujesz :crazyeye:
  13. [quote name='__Lara']No właśnie... poza tym kolosalne znaczenie ma, jak czytam teraz w komentarzach prawników, czy były właściciel poszukiwał psa, tj. jeździł po okolicznych schroniskach, wywieszał ogłoszenia. Jeśli tego nie robił to taki przypadek traktowany jest jako porzucenie i pies przechodzi w zupełności na własność nowego właściciela. Dzięki za wsparcie :) nie udzielę gościowi takich danych na pewno, ani schronisko, bo jest ochrona danych osobowych.[/QUOTE] Jest tak, jak mówisz.
  14. [quote name='AMIGA']Grzeczny jak śpi i to nie zawsze :cool3:[/QUOTE] Oj tam, oj tam ;)
  15. Chyba nie tylko nie zbyt dobrze karmiona.....Wydaje mnie sie, że pies, który zaginał i nie błąkał się od jakiegoś czasu wygląda trochę lepiej, niż ona na twoich zdjęciach. Nie dawaj adresu P.Ani, ani jej telefonu.
  16. Głupia sprawa..... Niech P. Ania zawoła ją tym "jej" imieniem i zobaczy czy reaguje. A jakiie ma papiery ten facet?
  17. [quote name='Eden']Dziwisz mu sie że chce u Ciebie mieszkać, kto mu w nowym domu zapewni takie atrakcje :evil_lol:[/QUOTE] Chyba nikt ;)
  18. M&S

    Sfora Hektora

    Mam nadzieję, że lepiej się czujesz.
  19. M&S

    Moje Chow Chowy

    Cześć wieczorkiem:)
  20. Zaglądam wieczorkiem, ale prezent mała dostała:)
  21. Łał, jakie fotencje:):) cudny, grzeczny Merlinek :loveu:
  22. [quote name='Nat_Tom']Ja wcale tego nie rozumiem, wszyscy, którzy go widza na spacerze powtarzają , że on taki piękny, ale odzewu zero. Zastanawiam sie czy mu takiej chustki z napisem "Szukam domu" nie przyczepić do szyji. Barney pojechał, Dolly też na dniach pewnie pojedzie do swojego domku, a ten maleńtas coś nie ma szczęścia. P.S. Ten obrzydliwiec właśnie wyżarł kocią qoopę Mari- do czego to dochodzi, żebym ja się musiała z nim ścigać do kuwety....:mad:[/QUOTE] Może z tą chustką to nie głupi pomysł. A fujjj, nie ładnie, bleee
×
×
  • Create New...