Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. A od Owcy są wieści?
  2. [quote name='marta.k9080']Luna jest chętna do wszelakiej aktywności bez względu na porę...może jak kiedyś bym miała drugiego psa to odważę się na nocne wycieczki[/QUOTE] A to możliwe.
  3. Lisek, śliczny i bardzo biedny........:-( pokaż się malutki.
  4. [quote name='marta.k9080']żebyś wiedziała,a tu trzeba w dzień funkcjonować[/QUOTE] No własnie, a poza tym Lunce spać nie dajesz:mad:
  5. teraz bedzie tylko lepiej. jeszcze troche kosmetyki, czesanko i będzie Miss:)
  6. [quote name='anetek100']na razie nie widać po nich nic, dzisiaj była maa biegunka ale na szczęście nie krwista i nie "zielona"..sa pod dobra opieką teraz[/QUOTE] Biegunka, to może być zwiazana też ze zmianą miejsca, stresem, na pewno mają super opiekę:) Mam sentyment do jamniorów i stąd moje pytania.
  7. [quote name='marta.k9080']a w dzień zamulam i najchętniej bym spała...dopiero tak po 19.00 jestem "trzeźwa"[/QUOTE] Nocny marek:evil_lol:
  8. [quote name='anetek100']bo panuje jakies choróbsko, dwa maluchy z innego miotu odeszły za TM, te tez chorowały i przez to nie szczepili ich, ze względu na osłabienie, biegunki, itp[/QUOTE] Oby do nich się nic nie przyplątało!!!!
  9. Myślę, że Luba dojdzie do równowagi.
  10. [quote name='Tekla64']no wieczorne witanko! jak juz sie tak chwalimy spacerowaniem to.... mnie dzis Niko po wczorajszych checach z kurami i norkami zerwal o 2giej w nocy na patrol u mnie malo kiedy sa ludzie za to czesto zdarzaja sie zwierzaki napadane bylo cudnie nie za ogromnie duzo ale fajnie znowu czysto i dziewiczo, spokojnie juz bylo a piesy wszytskie szukaly zloczyncow[/QUOTE] Hej, czytałam o Twoich kurkach. szkoda. U nas też biało i odśnieżania dużo;)
  11. [quote name='mestudio']No tak, idę spać w nocy bo tak wypada, a jak niby śpię to słyszę jak psy oddychają.[/QUOTE] Kurcze, to nie masz szansy odpocząć.
  12. Tych wszystkich potrzebujących jest tak dużo, że mnie przerażenie ogarnia. a kasy mało. ja też staram się, ale nie zawsze mogę. I to mnie wkurza...
  13. To maluchy w schronisku nie były zaszczepione? może to głupie pytanie, ale dlaczego ich nie zaszczepiono?
  14. [quote name='Shilomaniak']Za to ja mam anielską cierpliwość i bilans na zero nam wychodzi:eviltong:[/QUOTE] I tak być powinno;)
  15. [quote name='Ladymonia0610']Nie mam ale kaszel mam taki że zaraz się udusze....Już zaraz wszystko opisze:)[/QUOTE] Nie dobrze, zdrówka.
  16. [quote name='tulasy']Ja mam "przydział" na wieczorne spacery i bardzo lubie chodzić późno ok. 23. U nas też jest bardzo dużo śniegu więc chodzę z wilczkami do parku, albo pustymi ,zaśnieżonymi ulicami tak ok. 45 minut. Umgunia zawsze dobrze się umyje w śniegu - Jankesik nie lubi tarzania sie w zaspach Gdy jestem w Tuszynie tez mam wieczorne wyjścia , ale tam to już pełny spokój - żywego ducha nie spotkasz, większość okien już ciemna, a przy tej ilości śniegu można spokojnie wejść do lasu bo widno - co najwyżej trzeba obserwować Ungę i jej reakcje bo można spotkać dziki. Basia[/QUOTE] Ja mam przydział i rano i wieczorem itd. itp.;) [quote name='Błyskotka']Miłego dnia :)[/QUOTE] Dzięki, dało się wytrzymać. [quote name='marta.k9080']chciałabym móc chodzić na spacery nocą,ale się boję...niemal zawsze jakaś menda lezie(a najczęściej łażą grupkami) nawet zimą...:shake:[/QUOTE] W nocy, to ja lubie spać:razz: [quote name='Kaaasia']Ja lubię wychodzić 23 a nawet później bo wtedy nikogo nie ma. Normalnie to idziemy o 19 na psiowe spotkanie. Jednak u mnie w okresie wiosenno-letnim spacer wieczorny nie jest miły bo nawet jak nie ma psów to wszystkie ławeczki, schodki i inne miejsca są zajęte przez ludzików pijących :angryy: , śmiecących, rzucających i tłukących butelki. Wtedy musimy niestety zmieniać trasy :roll:[/QUOTE] Po 23 faktycznie jest pusto. No wiosna-lato to towarzycho prowadza sie radosnie:diabloti: [quote name='stokrotka.af']kurcze tak to jest ;) wieczorne witanko i mizianko :)[/QUOTE] Ano, tak jest. witanko, witanko:lol:
  17. [quote name='mestudio']Ale ja nie umiem spać, to jest niefajne i nic na to się nie poradzi.[/QUOTE] Poważnie:crazyeye:
  18. Trzymamy za domki!!!! Niech trochę odżyją, na fotki poczekamy.
  19. [quote name='Buszki']O,focie :). A dlaczego niektóre baski na golasa w takie zimno biegają ?[/QUOTE] Bo gorąc je rozbiera:evil_lol:
  20. [quote name='mestudio']Późno w nocy powinnam mieć nowe informacje, rozmawiałam z panią weterynarz prowadzącą ten przypadek, po dodatkowych badaniach podejmą nieco inne kroki, ale to jak zadzwonią w nocy.[/QUOTE] Najgorsze jest to czekanie... Miłka trzymaj się.
  21. Nie wiem co powiedzieć, dziewczyna kwitnie:) Domku piękna dziewczyna czeka!!!
  22. Ja też wpadam do pieknej:)
  23. A ta rezerwacja pewna jest? Będą zdjęcia? Trzeba im imiona nadać.
×
×
  • Create New...