Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='panbazyl']no bo jesteście nie z tego województwa....[/QUOTE] Wiem........
  2. Kot uciekający na dworzu jest wielce interesujący nie tylko dla charta;)
  3. Moje nie piją mleka, śmietanki i takich tam. Czasami częstuja się białym serkiem z misek burków.
  4. [quote name='Asiaczek']Dzięki za info:) pzdr.[/QUOTE] Nasze są zdrowe:)
  5. [quote name='enia']Pokraka to było pieszczotliwe, też mi sie podoba ten typ urody. M&S on paróweczką to dopiero będzie;)[/QUOTE] mam nadzieję, że zostanie serdelem;)
  6. Doberek. Miłego popołudnia:)
  7. Nie dawaj śmietany, bo je może pogonić. Mleka też nie.
  8. [quote name='edyseja']Gdy zaczyna się poród dochodzą do wniosku, że Espumisan był nieskuteczny na ich dolegliwości. ;)[/QUOTE] I w tym sęk;)
  9. [quote name='Asiaczek']Ale np. moje persy nie lubiły parówek:) Stąd moje zdziwko;) pzdr.[/QUOTE] Asiu, Rudy jest kotem z przeszłością. Parówka btła zapewne delicją.
  10. [quote name='edyseja']Bezmyślność ludzka poraża na każdym kroku. Zadzwoniłam w zeszłym roku jakoś w okolicach wakacji w sprawie szczeniorki z ogłoszenia. Facet podobno nawet nie zauważył, że jego suczka jest w ciąży i b. się zdziwił, że urodziła. :roll: Biegała po posesji z cieczką i przez ogrodzenie przelazł do niej foksterier sąsiada (tak wynioskował bo szczeniaki podobne).[/QUOTE] Litości................ale skoro niektóre niewiasty nie zauważaja, że są w ciąży, to mnie już nic nie zdziwi.
  11. Dzieci to nie malutkie baskobobaski:eviltong: Ja chciałam tylko nieśmiało zauważyć, że Rudy kotem jest i to nic nowego, że parówka mu smakuje;)
  12. Dzień dobry:) U nas pada...
  13. Głuchota, to normalka. przerabiam to nieustająco.
  14. [quote name='Nutusia']Ja u Żelki z pętelką nawet nie próbowałam ;) :)[/QUOTE] I tak na jej godność nastajesz, to jeszcze pętelka....
  15. Cześć:) Dobrego popołudnia.
  16. [quote name='DoPi']Na razie jeszcze razem z suką, bo maja jakies 6 tygodni, ale pani starsza, no i.., "bo mi powiedzieli, że sunia podobno sterylizowana", to nie pilnowała, sunia poszła we wieś i nagle!!! urodziła 5 szczeniaków :angryy: no, ale nie popatrzyła czy sunia ma blizne posterylkową. I teraz sunie oddadzą pani, od której ją dostali, a zostawią sobie jedego szczeniaka, "bo taki fajny", a reszte..... wyrzut. Dowiedziałam się o tym jak szczyle miały 5 tygodni. Boje się, że za chwilę wyląduja w lesie. A twoja slicznota jak tam ma domeczek?[/QUOTE] Brak słów...... [quote name='eliza_sk']Niestety, nikt nie dzwoni. Na mailu mam jakąś studentkę z Krk, ale bez szału :([/QUOTE] Szkoda.
  17. Zaglądam do chłopaka. Też myslę, że trzeba dać mu czas.
  18. Cudna paróweczka:):)
  19. To miałaś niezły sajgon w domu....och te burki;). Trzymam moooocno, żeby wszystko się udało!!! I niech wreszcie przestanie padać ten śnieg. głaski dla stadka:)
  20. [quote name='AMIGA']Nutusiu - młody drętwieje jak mu założę pętelkę kubraczkową na ogon. Wtedy postawa jest taka, jakby cały czas szykował się do robienia kupencji :-)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Doberek, miłego dnia:)
×
×
  • Create New...