[quote name='mestudio']Nie lubię i nie umiem dopytywać się co kilka dni o wyadoptowane psiaki, w weekend odezwę się do państwa z pytaniem czy dają radę.
To takie moje prywatne podejście do tematu bo gdybym była po drugiej stronie to wkurzałoby mnie gdyby ktoś ciągle mnie kontrolował, tak to bym odbierała.[/QUOTE]
No jasne, myślałam, że może domek coś mówił.