Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Trzymam kciuki za udana wizytę. Koty to mogą długo fukać i prychać;) ważne, żeby Kofi ich nie zjadła.
  2. Przeczytałam. Całe szczęście, że obyło się cięcia. Wracaj do zdrowia Miłka!!!
  3. Do TOZu Cię podam, Ty zua Kobieto. Męczyć małe pieseczki:diabloti:
  4. M&S

    Sfora Hektora

    Dzień dobry:) U nas znowu sypie i sypie i...mam dosyć.
  5. O bidulka, bardzo tam jest źle....:evil_lol:
  6. [quote name='togaa']Dostała wymówienie najmu..... Był telefon w sprawie chłopaka. Mieszkanie w bloku, a Czaruś dość szczekliwy. Nie wiemy też jak Czarek do kotów? Trzeba to sprawdzić.[/QUOTE] Światełko w tunelu, oby się udało.
  7. Cześć Merlinku:) A u nas sypie i sypie...
  8. [quote name='eliza_sk'] Dzis tylko durny tel o Merlina ... do garażu i Morelkę do 3 letniego bachora, który tak wrzeszczał w tle, ze zagłuszał matkę ...[/QUOTE] Do odstrzału :mad::mad:
  9. [quote name='ktiger']to teraz czekamy na przeprowadzkę :D[/QUOTE] A wiadomo kiedy przeprowadzka?
  10. [quote name='Kaaasia']Ja też lubię spać ale jak mam możliwość poszaleć z psem na dworze wieczorową porą a nie manewrować między zwierzakami, dzieciakami, rowerzystami i innymi typami to wolę nie pospać ;)[/QUOTE] Ja wolę wstać wcześniej.
  11. [quote name='ktiger']Przez Piękną można "wpaść po same uszy"[/QUOTE] I utonąć;)
  12. [quote name='Ladymonia0610']Kotka ogłoszona.[/QUOTE] Super!!! Kita do domku!
  13. Zagladam wieczorkiem do małej.
  14. [quote name='Ladymonia0610']Tzn. Zadeklarowałaś 20zł miesiecznie...a teraz napisałam 30zł ;p Może być w typie psiaka gończego. Z tej zagrody najgorzej będzie wyciagnąć psiaki[/QUOTE] Nie, napisałam 30.
  15. Brawo, gratulacje!!!
  16. [quote name='Ladymonia0610']DZIĘKUJE! PODNOSISZ O 10zl?:)[/QUOTE] Moze później.... Ta suczyna, to taka troche w typie gończego, czy tylko takie złudzenie?
  17. [quote name='mestudio']Nie, dlatego ja się odezwę. Akurat tego szkraba muszę bardziej kontrolować, no i chcę wiedzieć co tam wyrośnie z tego Owcy[/QUOTE] Ok. to bedę cichutko czekała na newsy:)
  18. [quote name='anetek100']i dobrze:) ale tu to na bank kwestia tego dziadostwa co krąży po schronisku, zwłaszcza u maluchów[/QUOTE] Coś jest na rzeczy, bo i dorosłe psy chorują...
  19. [quote name='mestudio']Nie lubię i nie umiem dopytywać się co kilka dni o wyadoptowane psiaki, w weekend odezwę się do państwa z pytaniem czy dają radę. To takie moje prywatne podejście do tematu bo gdybym była po drugiej stronie to wkurzałoby mnie gdyby ktoś ciągle mnie kontrolował, tak to bym odbierała.[/QUOTE] No jasne, myślałam, że może domek coś mówił.
  20. Oooo, zamknęła zakład, ciekawe. Nie dziwota, że chce się wybiegać.
  21. Fajny Kudłatek:) Ja mogę zadeklarować na razie 30 zł.
  22. [url=http://www.picturesanimations.com/snow_dolls][img]http://www.picturesanimations.com/s/snow_dolls/sneeuwpoppen4.gif[/img][/url]
×
×
  • Create New...