[quote name='Błyskotka']No u nas też było wczoraj odśnieżanie ;)[/QUOTE]
U nas jest rani, po pracy i jeszcze później.
[quote name='dOgLoV']dzień doberek ;)[/QUOTE]
Hejka:)
[quote name='Buszki']Witanko :)
A u nas znowu od rana prószy...Ale tak leniwie na szczęście :).[/QUOTE]
Cześć u nas sypie nieustająco.
[quote name='Izabela124.']Witam :)
Zdjęcia kociaków fajne, ale jakieś nowe psie bym obejrzała :)[/QUOTE]
Cześć,
psiowych nie ma. Nie mam kiedy robić.
[quote name='Kaaasia']Ale dzisiaj piękna pogoda :smile:
[SIZE=1]Tylko proszę nie bić :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE]
No cudna. Ja mam już po kokardę tego śniegu...
[quote name='stokrotka.af']doberek, mizianka, drapanka i co tam jeszcze chcesz ;)[/QUOTE]
Dziekować:)
[quote name='marta.k9080']witanko szpiczaści:lol:[/QUOTE]
Witanko owczarkowa:)