-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Doberek :) pozdrawiamy Sforę.
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
M&S replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cześć Bafi :) -
Witamy się popołudniowo :)
-
Zaglądam do małego Plastka :) Śliczny jest, powinien mieć już swoją chatę ;)
-
[quote name='Izabela124.']A mi miło było poznać Slasha, fajny chłopak z niego :) Kissowi nie przypadł do gustu, ale mi bardzo :p[/QUOTE] Pewnie trochę za duży dla Kissa ;) Dzięki :)
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Merliś - masz przerąbane na całej linii - kto Cię chłopie przygarnie, skoro telefony odbiera nieuprzejma kobita i jeszcze wymagania ma?... ;)[/QUOTE] No właśnie, kto....?! -
Fajne zdjęcia, tylko zauważyłam, że oswietlenie na hali jakieś do kitu, bo czasami kolory sa przeklamane. głaski dla Bobika i Kissa, oczywiście:)
-
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
M&S replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do dziewczynki:) [B]malagos [/B][B]- [/B]widzę, że ostro działasz w gminie. Praca u podstaw ;) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[B]Ladymonia [/B]jak sie czujesz? Jestem, widzę, że coś się rusza, przynajmniej z kozami. -
[quote name='Asiaczek']A co to za suka? czy hodowca sprzedając suke przekazał info o białym znaczeniu i co sie z nim wiąże? Bo właścicielka mogła nawet w dobrej wierze wystawic sukę... ale, jezeli hodowca na metryczce nie wpisał, że "suka niehodowlana z uwagi na białe znaczenie" i suka ma być rozmnażana, to temu sie dziwie i to bardzo się dziwię. Bo - jakby nie spojrzec - to oszustwo. I - zmusiłam sie do przeczytania wzorca szpiców wilczych.... ; wychodzi na to, że zrówno hodowca, jak i sędzia, juz o właścicielce nie wspomnę, nie znaja wzorca tej rasy. Pzdr.[/QUOTE] Suka nazywa się KIMI z Miętowej Doliny, pochodzi z Łodzi. To pierwszy miot w tej hodowli. Nie sadzę, żeby hodowca miał pojęcie, że białe znaczenia u szczeniąt to wada. Chciał mieć szczeniaki i sobie zrobił. Właścicelka nie ma absolutnie pojęcia o rasie. To jej pierwszy pies w życiu i nawet nie wiedziała dokładnie jaka to rasa (jak kupiła sucz). Właścicelka opowiadała mi o problemach wychowawczych jakie z nią mają. Mała ma niespełan rok, ciekawe co będzie dalej? Zastanawia mnie, kto w Oddziale odbierał miot i nie zwrócił uwagi na tak istotną kwestię. A gdyby tak, uczciwie i zgodnie z wzorcem odwalać mioty z wadami, to może przyszłoby opamiętanie wśród hodowców i właściwa analiza rodowodów pod kątem ew. przyszłych kryć. Niestety poziom wiedzy kynologicznej właścicelki osłabił mnie. Oczywiście [B]suczka musi mieć [/B]przynajmniej raz szczeniaki, tak dla zdrowotności :angryy:, a poza wszystkim, to kupili ją jak miała 4 mce i chcą wiedzieć jak to jest jak jest młodszy szczeniaczek w domu :mad::shake:. Prześwietlenie na dysplazję [B]już zrobili :crazyeye::crazyeye: ([/B]ciekawe, co zakonował, a nie lekarz to zrobił?!), dodam, że prześwietlenie w kierunku dysplazji robi się najwcześniej, gdy pies ma skończone 15 mcy. I tak to wygląda. Niestety na szpicowym forum, wszyscy jakby bielmo mieli na oczach. I jeszcze na wystawy zapraszają, a dziewczyna już chętna, żeby jeździć, no bo ma pieska z rodowodem.... [quote name='stokrotka.af']A nie można gdzieś złożyć skargi do kogoś się odwołać od werdyktu sędziego? Ja tam jestem kompletny laik w tym temacie :( wystawiałam tylko raz Boreckiego, ale to jeszcze w klasie młodzieży a potem dałam spokój bo sędzina stwierdziła,że wygląda jak niedorosła suka ;) witanko, mizianko i buziaczki na pociechę ;)[/QUOTE] Można złożyć skargę na wystawie, ale to kosztuje. A ocena sędziego jest ostateczna. Byłam sama i mocno poirytowana i dlatego nie poszłam z wzorcem do sędziny, żeby wykazać jej totalną niewiedzę. Muszę na spokojnie przemyśleć sprawę i zapewne podejmę jakieś kroki, bo jeszcze dziś szlag mnie trafia. A emocje nie są dobrym doradcą...
-
[quote name='Wiola&Miłosz']Info od Goski. Antybiotyk przez najblizsze 7 dni. Jeden zab wyrwany- powod usuniecia zgnity kamien wyczyszczony, uszy wyczyszczone, pazury przyciete, gruczoly kalowe wyczyszczone, Szelki zalozone;) Jednym slowem za kilka dni nowka niesmigany:) W tym tygodniu pierwszy spacer. Amen[/QUOTE] Łał, będzie się Fenek lansowł ;) Dobrze, że ząb juz go nie boli
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Mam zapytanie o Merlina, same oceńcie jego jakość, sms: [I]Czy Merliś ma już domek? Kocham te pieski. B.mądre. Chcę go !![/I][/QUOTE] Fantastyczny :diabloti: [quote name='eliza_sk']Ależ wymagające jesteście ;) Wczoraj miałam dzień kretyna w telefonie, właśnie zliczyłam i widzę, że odebrałam 15 telefonów durnych i durniejszych - no ok, 2 były dobre. Cierpliwość mi się skończyła, bo od godziny 15 nie robiłam nic, tylko gadałam, w trakcie jednej rozmowy słyszałam pipczenie i 5 połaczeń nieodebranych i nawet na spacer z psami wyjść nie mogłam. Godzina 22.30 - telefon, myślałam, ze mnie szlag trafi, o małżonie obok w łóżku nie wspomnę. Pan się przedstawił i miłym tonem mówi, że ma pytanko - więc ja równie miłym tonem pytam - czy nie uważa za przegięcie dzwonienie do obcej osoby o godz. 22.30 ? Ale on ma tylko jedno pytanko. Szanowny panie na odpowiedziach na takie tylko jedne pytanka spędziłam całe popołudnie, więc uważam, ze świat się nie skończy jeśli na to pytanko odpowiem jutro, miłej nocy, dobranoc. Czy ja jestem nienormalna ?[/QUOTE] Jaki uroczy człowiek, a Ty go pogoniłaś..... Dzień dobry Merlinku :) -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Doberek, jak się Sańka czuje? -
Witaj Lolcia:) Masz śliczną dziewczynkę :loveu: Borys [*] będzie zawsze w Twoim sercu, czas leczy rany, choćiaż z pewnyfi faktami nie możemy się pogodzić. Ja to wiem... Wiesz, po śmierci Sparka [*], ktoś powiedział mi, że zwierzak, który odchodzi zostawia swojego nastepcę i ja w to wierzę. Będziesz miała wiele radości z małej białaski.
-
Cześć Ogoniasty :)
-
[quote name='stokrotka.af']nie ma sprawiedliwości na tym świecie ;([/QUOTE] To jest jakby oczywiste. Wiadomo, że na wystawach raz się wygrywa, raz się przegrywa. jednak to, co ostatnio sie dzieje, to już zakrawa na kpinę. Jezeli przegrywam z lepszym psem, nie mam pretensji. Był lepszy i już, ale przegrac z psem (suka), która ma wady dyskwalifikacyjne.....tego w mojej ponad dwudziestoletniej działalności wystawowej nie przerabiałam:angryy:. jestem na serio wkurzona, delikatnie mówiąc.
-
Brawo:) dobrego dnia.
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
M&S replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']To prawda, ale coraz więcej ludzi do adopcji podchodzi 'roszczeniowo". Chcą mieć 'towar" w pierwszym gatunku, bez kosztów i najmniejszego wysiłku zwłaszcza wychowawczego.[/QUOTE] Przykre jest to co mówisz. -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Witamy się z rana:) -
[quote name='Buszki']Uciekła do Piotrka,jak wróci to może zda relację ;).[/QUOTE] :evil_lol: Cześć Oskar:)
-
wpadam do dziewczyny:)
-
[quote name='Buszki']Dzięki :).Szkoda tylko,że sędzina nie poznała się na Slashu :shake:..[/QUOTE] kit jej w oko :diabloti: Cześć Buszki:)