Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='unikatowydiament']oj widzę że mnie uprzedziłyście:lol: [COLOR=#ff0000][SIZE=5]Syneczku,z okazji 6 urodzinek wszystkiego najlepszego,dużo,dużo zdrówka,samych radosnych i szczęśliwych chwil przy Naszym boku [/SIZE][/COLOR]: BIG:: BIG:: BIG:: New-bday:: New-bday:: New-bday:: Tort:: Tort:: Tort:[/QUOTE] Wszystkiego naj Oskar :) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/711/711940of3s4z82w4.gif[/img][/url]
  2. [quote name='Izabela124.']Cześć wam. U nas od rana pada, śnieg się topi, okropnie jest. Do tego jeszcze wieje[/QUOTE] U nas też jest tak cudnie :diabloti:
  3. [quote name='ania z poznania']Rozmawiałam przed chwilą z KateBono, Scooby już dobrze, robi dwie małe, normalne kupki dziennie, je ile fabryka dała :evil_lol:, ucho znowu zaczyna stawać. Hurrrra! [/QUOTE] To dobrze :)
  4. [quote name='Ty$ka'] I co tam Ci lekarka powiedziała? ;)[/QUOTE] No własnie?
  5. Jaka udana sesja fotograficzna ;)
  6. [quote name='malagos']Uprzejmie donoszę, że poszłam dać Tosi obiad, i wyszła do miski, i ją głaskałam, głaskałam, aż delikatnie wzięłam na ręce. Znieruchomiała. Zaniosłam ją tuląc do lecznicy prosto na stół. Dostała tabletkę od robaków, preparat na pchły na grzbiet (choć jak oglądaliśmy to skóra czysta, bez widocznych odchodów pasożytów) oraz szczepionkę przeciwko wściekliźnie. Oczy ładne, uszy czyste, pazurki nie wymagają przycięcia. Zęby zdrowe, białe, wiek ok. 1,5 - 2 lata. Ale jak się Tosia bała....... Aż się trzęsła. Ale nie warknęła, nie pisnęła, nie próbowała uciec. Przywarła do stołu i psa nie było...... A na stole - balasek wyrósł, ze strachu, a za chwilę siusiu...... Ale już po bólu i strachu, zaniesiona do kojca zabrała się za zjadanie obiadu. A ze już byłam w transie, złapałam Zulkę (niestety w budce w mojej sypialni, bo inaczej się nie da złapać), zatargałam do lecznicy, bo trzeba jej co 2-3 miesiace opróżnić zatoki okołoodbytowe i przyciąć paznokcie. A na koniec wzięłąm Nutkę ratlerkę na ręce (już czuła co się święci i w drodze dom - lecznica, czyli jakieś 50 metrów już nie piszczała, ale wyła z otwartym pyszczkiem. a tylko trzeba jej było przyciąć pazurki w przednich łapakach. Taka cykorzyca, że hej! Ale już mamy i my, i suczki spokój na kolejne 3 miesiace :)[/QUOTE] Ale akcja ;) Tosia jest śliczna:loveu:
  7. [quote name='szafra']Ona faktycznie mikro nie jest - szkoda. Taka średnia do kolan. Ma 2-3 lata. W schronisku jedynie co mogę zrobić to siedzieć u niej w kojcu i udawać, ze się na nią nie gapię, bo jak tylko popatrzę jej w oczy ona zwiewa do budy w popłochu. Więc siedzimy tak sobie ona, ja i jeszcze jeden psiaczek, gadamy, gapimy się na ściany ... częstujemy się smaczkami i udajemy, że nas to wcale tak bardzo nie interesuje.[/QUOTE] Biedna psina...
  8. [quote name='monika55']Jeszcze szczepienie i do domu.[/QUOTE] :multi::multi: Jak się cieszę. Powodzenia maleńka.
  9. Wieczorkiem zaglądam do Was :)
  10. [quote name='Shilomaniak']My prawidłowe chodzenie na smyczy to kilka miesięcy trenowaliśmy, ale teraz jest cud-malina: zwolnij, pomału, trawka,ulica, prawo,lewo - to wszystko już pięknie opanowane, bez żadnego ciągnięcia :loveu:[/QUOTE] Macie geniusza, ot co :)
  11. Zaglądam do Czarusia wieczorkiem.
  12. [quote name='Buszki']Właśnie ,że się poznała :cool3:.Stwierdziła że za duży i za kudłaty,nie da Mu rady :evil_lol:.Wolała cziłkę zamęczać :diabloti:.[/QUOTE] Oj tam, 0oj tam ;)
  13. [quote name='Tascha']pinczerów az 15 szt stawka- wow ale rozpiski na sobote jeszcze nie ma[/QUOTE] Jest rozpiska na sobotę.
  14. [quote name='Tascha']Mi sie nie otwiera z podanego tu linka,a na www nie ma info [/QUOTE] Mnie też się nie otwiera.....
  15. [quote name='tomcug']Wredota nie docenia dobrych ludzkich serc.:mad::eviltong:[/QUOTE] Nic a nic..............
  16. [quote name='understandme']Co tak u Was cicho? Gdzie się podziałyście ?[/QUOTE] zasypało, zamroziło, a teraz zalało.....
  17. [quote name='minia7']No to by dziewczątka idealnie do siebie pasowały :) dwie siostry :cool3: jedna od drugiej uczyłaby się pokory i gałganiarstwa na zmianę :)[/QUOTE] Zgadzam się ;) Cześć Luba:)
  18. Cześć, dawaj foty. ja też najchetniej pospałabym sobie;)
  19. [quote name='MALWA']Bardzo głupi sposób na szybkie pozbycie isę psa.........szkoda psiny. I oby mała w pryzszłości znalazła odpowiedzialny domek, bo to taka przemiła sunia.[/QUOTE] Należy się psicy dobry dom.
  20. Jessss, jakie kruszynki, bidy malutkie :-(
  21. Nie masz wyjścia, musisz nowy bazarek zrobić;)
×
×
  • Create New...