-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Cześć w deszczowe przedpołudnie.
-
Dzień dobry :)
-
Cześć maluchu :)
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
M&S replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Trochę sie zdumiałam po przeczytaniu warunków jakie ma spełniać pies... Proponuję pluszową maskotkę. -
[quote name='Izabela124.'] I ze znanej :lol: No ja chyba się na te wystawy nie nadaję ha ha Ale tak łatwo się nie poddam[/QUOTE] Nadajesz się, trochę więcej pojexdzisz i dobrze będzie :) a Kiss jest całkiem spory ;)
-
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Jaka grzeczna dziewczynka, tylko ta mumia...bleee -
Cześć śliczna panno :)
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry. -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
M&S replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Zaglądam z rana. -
Cześć Wam :) Miłej środy.
-
Cześć, piąkną mamy pogodę.... Głaski dla Olika:)
-
[quote name='Kaaasia']Mnie zastanawia i wkurza jednocześnie fakt, że sądzia nie za bardzo zna wrorzec rasy którą ocenia. Przecież on powinien znać doskonale rasę i wtedy jego głos by się naprawdę liczył. Niestety niekompetentne sędziowanie występuje u wszystkich. Co do bezsensownych kryć to zwróciłam na to uwagę (a znawcą nie jestem). Teraz dużo osób kupuje sukę i już zaraz zakłada hodowlę, potem trzaśnie jeden miot i wmawia że jego szczyle są super, hiper, naj.[/QUOTE] Bo sędziowie uważaja, że jak już raz zdobyli uprawnienia na dana rase, to nie muszą przypominac sobie wzorca, geniusze wszystkowiedzący:angryy: Tak, masz absolutna rację, suczka+hodowlanka=hodowla. suka nigdy wiecej na wystawach nie będzie pokazywana, ale hodowla, jak nie wiem co :mad: [quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE] hej:) [quote name='Błyskotka']Mimo wszystko gratulacje a co do tej suki to jak akurat zerknęłam na ring to zdziwiło mnie że konkurencja jakaś taka dziwna.[/QUOTE] Dzieki Aniu :p [quote name='Asiaczek']A czy właścicielka aby dobrze zrozumiała, o co Ty ją pytasz? W kwestii prześwietlenia na dysplazję.... No i ciekawi mnie, kto w O/ Łódź "odwala" przeglądy hodowlane ... Pzdr.[/QUOTE] Tak, zrozumiała. Mnie też to ciekawi i dodam, że taka "odwalanka" nie tylko w Łodzi ma miejsce.... [quote name='Buszki']Hi hi,to tak jak mojej Chichuni,za duży dla Niej ;).[/QUOTE] Nie poznała się na Sleszątku :eviltong:
-
CZOKOladowa SŁODYCZ-młody czekoladowy LABRADOR ma dom
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cześć chłopaku:) domek będzie? -
Cześć :) pamiętaj, że każda miłość jest pierwsza;)
-
Świetna poducha [URL]http://img14.imageshack.us/img14/8531/dsc05244zb.jpg[/URL] Cześć Dziewczyny :)
-
[quote name='Asiaczek']Kurczę, koniec miesiąca i nic... pzdr.[/QUOTE] No właśnie...................
-
Jest obrzydliwie, mgła, na ulicach woda, a pod spodem lód...
-
Cześć Dora:) Biedny psiak, miejmy nadzieje, że wyzdrowieje.
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Dawaj - ja się piszę na taki eksperyment ;)[/QUOTE] O kurcze, będzie się działo ;) -
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Nawet wśród swoich o zrozumienie trudno - chyba Wam mojego fona podrzucę na dni kilka, to zrozumieją wredne ciotki, o czym piszę :diabloti:[/QUOTE] Wiesz jak jest, wśród serdecznych przyjaciół....;) -
[quote name='Shilomaniak']Dzieńdoberek. A pisałęm wcześniej że sędzia to nie człowiek i niestety mam rację:mad:. Ja w swojej karierze hodowlanej / sznupy olbrzymy/ miałem też do czynienia z układzikami, znajomościami,po prostu dla niektórych "hodowców" to olbrzymia kasa i będą pilnować swego , choćby po trupach. O ile ja pamiętam regulamin/ a mogło się wiele zmienić, Twoje odwołanie nic nie przyniesie/ niestety/. Spróbować można, niech wiedzą że walczysz o normalność, może to jakiś efekt w przyszłości przyniesie.[/QUOTE] Cześć:) W tym konkretnym przypadku, nie doszukiwałabym się znajomości, tylko totalnej niewiedzy i ignorancji ze strony sędziny. Tylko to jest moim zdaniem wierzchołek góry lodowej. Podstawą jest to, co wcześniej napisałam. Bezsensowne krycia, bez ładu i składu itd. itp. Mam śwaiadomość, że skarga, czy jak to nazwć nie przyniesie nic w konkretnym przypadku, ale może ktoś zacznie przykładać wiekszą wage do doboru sedziego na wystawy. A sędziowie może zaczną przygotowywać sie do oceny danej rasy przypominając sobie wzorzeć, bo po coś on jest ustalony! I zaczną również brać pod uwagę fakt, że wystawca jeżeli od wielu lat ma dana rasę, to zna się nie gorzej, a nawet często lepiej od sędziego.