[quote name='Nikaragua']Kiełbasa to chyba nie najlepiej po kłopotach brzuszkowych :)
Jak nie dostanie nic innego niż np ryz z mięskiem i marchewka , to w końcu zje :)[/QUOTE]
Też tak myślę :)
[quote name='Handzia55']Bo on ma tak liczne grono wielbicielek, że nie chce tego zmieniać.:loveu::loveu:[/QUOTE]
co prawda, to prawda ;)
Cześć Ślicznoto.
[quote name='stokrotka.af']a ja sobie w ramach ćwiczeń poszłam dziś na lodowisko :) no jutro pewnie mnie zakwasy wykończą ;)[/QUOTE]
Zazdraszczam.
Głaski dla futrzstego :)