Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Cześć dziewczyny:)
  2. Cześć Onku:) jak się czujesz, byłaś u lekarza? Fajne fotki.
  3. Zaglądam do chłopaka:)
  4. [quote name='BeaBono']Dolly pojechała do domku.[/QUOTE] Fantastycznie, bardzo się cieszę:):):)
  5. Cześć Wam:) jak się miewa kaloryferek? Bardzo przyjemnie minęła mi podróż z Kissem u boku:).
  6. Cześć Miłka, ty się nie wygłupiaj tylko jedz normalnie.
  7. Cześć malutka, jak po zabiegu?
  8. Dzień dobry :)
  9. Zaglądam do dziewczynki.
  10. Powodzenia w nowym domku!!!! Szkoda Bruna...
  11. Kociaste urocze, szkoda, że jeszcze domków nie mają.
  12. Fajnie, bo my będziemy w sobotę. Z przyjemnością zobaczę (rozmiar M;)).
  13. [quote name='wellington']U mnie jadalnia-obgryzalnia to jest fotel albo kanapa :roll:[/QUOTE] U mnie jest na dywanie obok stołu.
  14. [quote name='Nikaragua']Kiełbasa to chyba nie najlepiej po kłopotach brzuszkowych :) Jak nie dostanie nic innego niż np ryz z mięskiem i marchewka , to w końcu zje :)[/QUOTE] Też tak myślę :)
  15. Na faktycznie, noc upojna jak diabli. Oby jej się szybko samopoczucie poprawiło.
  16. Motencjusz jest cudny :loveu: Żelcia super trafiła. Teraz super dom dla Motka potrzebny. Zdjęcia kapitalne.
  17. [quote name='Handzia55']Bo on ma tak liczne grono wielbicielek, że nie chce tego zmieniać.:loveu::loveu:[/QUOTE] co prawda, to prawda ;) Cześć Ślicznoto.
  18. Jak tam ładnie i tyle miejsca do biegana. Fryderyku wyglądasz wspaniale :)
  19. Dzień dobry. Fantastycznie, same dobre wiadomości. Oby się wszystko udało:)
  20. Lubię czytać takie fajne sprawozdania :) super zdjęcia, a kość na dywanie, normalka, przecież posiłki spożywamy w jadalni ;) pozdrowienia od nas.
  21. Zaglądam do małego. Szkoda, że nie oddzwonili, ale moze nie ma tego złego...
  22. [quote name='stokrotka.af']a ja sobie w ramach ćwiczeń poszłam dziś na lodowisko :) no jutro pewnie mnie zakwasy wykończą ;)[/QUOTE] Zazdraszczam. Głaski dla futrzstego :)
  23. [quote name='Asiaczek']No to czekamy:) Oj, żeby ci Grecy wiedzieli, ja my czekamy....;) Pzdr.[/QUOTE] Tak, żeby wiedzieli...
×
×
  • Create New...