Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Basiu, znasz mój pogląd na kwestie związane ze szpicami. Jednak nie wydaje mnie się, że właściwym jest zachęcanie właściceli w tym konkretnym przypadku do udziału w wystawach. Poza białą kryzą, ma bardzo jasną obwódkę oka, co też jest wadą. Nie wiem, czy doczytałaś, opisałam dokładnie moją rozmowę z właścicelką...zamierzają kryć, bo suczka powinna raz mieć małe. Niestety, zbyt duża swoboda w kojarzeniach i krycie, bo chce się mieć szczeniaczki właśnie zaczyna zbierać żniwo.
  2. [quote name='eliza_sk']Już dzwonił jakiś szemrany amator, kazałam dzwonić później ... więc okaże się co za element znowu. Wiem tylko, że lubi te pieski i ma pozwolenie ;) Rokujący typ ...[/QUOTE] Ja też lubię, daj, daj do mnie pieseczka :evil_lol:
  3. M&S

    Sfora Hektora

    Wszystkiego najlepszego [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl.glitter-graphics.net/pub/712/712621bnockccvv7.gif[/IMG][/URL]
  4. Nic mi się nie otwiera.
  5. Jest róznica pomiedzy "donosicielstwem" a informacją, powiadomieniem. Niestety, nie wszyscy jeszcze to rozróżniają.
  6. [quote name='Kaaasia']Pogoda przepiękna :placz: Nie wiem jak u innch ale u mnie ślisko i niczym nie sypią. A od weekendu znowu mrozy :mad: Na dodatek jakaś nieprzytomna jestem, oczy mi się same zamykają :roll:[/QUOTE] Ciśnienia nie ma, ja tez zasypiam...
  7. Dobre wiadomości od Zorki :) gorzej z malcami, co za świnstwo je tak męczy...
  8. [quote name='Nat_Tom']Spotkanie zapoznawcze z Monciaka z potencjalnym nowym domkiem w sobotę. Pan przyjedzie z mamą obejrzeć te naszą przylepę. Trzymajta kciuczki, żeby wszystko było okej :lol:[/QUOTE] Trzymamy mocno!!!!!
  9. Tak, zauważyłam te tendencje. Wiadomo, że lepiej być zdrowym i bogatym niż biednym i chorym.
  10. Ale masz zachcianki ;)
  11. [quote name='Nikaragua']a ja bym chciała takie idealnego psa :oops: no szczerze: kto by nie chciał ? ;)[/QUOTE] A ja nie wiem. Mnie zdziwiło takie podejście do tematu, ale może ze mną jest coś nie tak.
  12. [quote name='malagos']Dziś przyszła do mnie do pracy kobieta ze wsi (takiej, co to "daleko od szosy") poskarżyć się na sąsiadkę, która nie dba o zwierzęta. Trzyma konie, krowy, cielęta w jakichś obórkach, szopkach, a byka nawet pod gołym niebem. Krowy spętane od wiosny sznurkami od snopowiązałki. Zaraz zadzwoniłam do powiatowego z prośbą o interwencję. Mam obiecaną kontrolę.[/QUOTE] Dobrze, że Ciebie tam mają.
  13. [quote name='Nutusia']No co? W domu dają paździerz, a na dworze szwedzki stół - grzech byłoby nie skorzystać! :)[/QUOTE] W zasadznie masz rację ;)
  14. Ja wydrukowałam bez problemu.
  15. Zapewne to cienie przeszłości. Musi na zapas się dożywić.
  16. Dzień dobry Miłko :) Wredota jedna ;)
  17. Cześć chłopaku :) koneser odpadków, wstydu nie masz Merlin :shake:
  18. Super dom dla Moteusza się szykuje :multi:
  19. Takiego bajzlu, to chyba jeszcze nie było...
  20. [quote name='Nutusia']Tosinka, to ja jeden kciuk trzymam za to "zapytanie o Milusię", a drugi za Ciebie, co byś szybko w ludzkiego psa się przeobraziła :)[/QUOTE] Ja też trzymam :)
  21. M&S

    Sfora Hektora

    Dzień dobry. U nas pada deszcz, wszystko płynie...
×
×
  • Create New...