Basiu, znasz mój pogląd na kwestie związane ze szpicami. Jednak nie wydaje mnie się, że właściwym jest zachęcanie właściceli w tym konkretnym przypadku do udziału w wystawach.
Poza białą kryzą, ma bardzo jasną obwódkę oka, co też jest wadą.
Nie wiem, czy doczytałaś, opisałam dokładnie moją rozmowę z właścicelką...zamierzają kryć, bo suczka powinna raz mieć małe.
Niestety, zbyt duża swoboda w kojarzeniach i krycie, bo chce się mieć szczeniaczki właśnie zaczyna zbierać żniwo.