Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='__Lara']Tak, spokój :) też tak myślę :)[/QUOTE] I bardzo dobrze :)
  2. [quote name='Tola']Havanka prosi, aby cos Jej zosatwic na jutro;)[/QUOTE] A lekarze daja pozwolenie?
  3. [quote name='Tola']Jasne:) Przed nami cała noc;)[/QUOTE] No to za zdrowie Havanka :beerchug::knajpa:
  4. Można się przyłączyć :)
  5. Ładny grzejniczek :lol:
  6. Współczuję takich konwersacji.
  7. [quote name='anetek100']Plamka i Paróweczka, ale są u Pani weterynarz, któa wyadoptowała już kilkanascie jak nie -dziesiąt maluchów, z każdym domkiem ma kontakt, prowadzi psiaka do momentu sterylizacji/kastracji,sa pod super opieką:)[/QUOTE] Nie wiedziałam, że mają tak świetną opiekę.
  8. [quote name='Ty$ka']Lato - tak, ale 25*C i ani jednego stopnia więcej 8)[/QUOTE] Ja marznę w takiej temperaturze.
  9. [quote name='AnkaW']dzieki, czyli coś u mnie nie tak :([/QUOTE] zmień przeglądarkę.
  10. [quote name='Izabela124.']Uwielbiam tylko lato :loveu:[/QUOTE] O to, to :):)
  11. [url]http://www.zkwp.rzeszow.pl/pliki_www/wystawcy2013.pdf[/url] mnie sie otwiera.
  12. [quote name='AnkaW']dzięki, ale chciałam sprawdzić spis wystawców poszukac kogo spotkam :([/QUOTE] Rozumiem.....
  13. [quote name='unikatowydiament'] w przyszłym tygodniu mam randkę z Piotrkiem:eviltong:[/QUOTE] Szaleństwo ;)
  14. [quote name='Ladymonia0610']Tak... I idzie pierwsza bo zaraz mogą być problemy..;([/QUOTE] Aaaa, to niech koniecznie idzie.
  15. [quote name='AnkaW']A mnie się znowu nie otwiera - problem ze stroną web :([/QUOTE] A może coś Ci sprawdzić, jeżeli sie otworzy?
  16. [quote name='Ladymonia0610']Żeby zawsze tak było:) Pierwsza suka która pojdzie do mojej sąsiadki to z zagrody czarna podpalana...[/QUOTE] Szczęśliwa Kraina :) Ta sunia w typie gończego?
  17. [quote name='Ladymonia0610']Dobra nowina -moja sąsiad z mojej wioski cudów -powiedziała ,że będzie dawała tymczasy dla psiaków:)[/QUOTE] Masz cudownych ludzi wokół siebie :)
  18. [quote name='Shilomaniak']Ha!!! Mój mąż pęknie z dumy!!![/QUOTE] Niech nie pęka, bo Shila sierotą zostanie, no pół sierotą ;)
  19. [quote name='anetek100']nowy domek ma Fred z grupki jamnisiowatej:)[/QUOTE] Rewelacja!!!! Bardzo, bardzo sie cieszę :):) To które jamnisie jeszcze bezdomne?
  20. Jestem na zaproszenie. bedę zaglądac do Rudaska.
×
×
  • Create New...