[quote name='anetek100']Plamka i Paróweczka, ale są u Pani weterynarz, któa wyadoptowała już kilkanascie jak nie -dziesiąt maluchów, z każdym domkiem ma kontakt, prowadzi psiaka do momentu sterylizacji/kastracji,sa pod super opieką:)[/QUOTE]
Nie wiedziałam, że mają tak świetną opiekę.