-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Fantastyczne zdjęcia :) Cześć charciole. -
[quote name='Shilomaniak']Shila kocha swoje posłanko z posagową kołdrą, w którą uwielbia się zagrzebywać. Nie interesuje się wcale fotelami i kanapą i chwała Karilce za to !!! Co innego poranne buziaczki w sypialni - wtedy w ramach ogromnego wzruszania się kawałek doopki potrafi "przypadkiem" znaleźć się na łóżku, ale jak już wstaniemy - to łóżko nie istnieje. Bardzo ta nasza Shila mądra :loveu:[/QUOTE] Geniusz i tyle :)
-
CZOKOladowa SŁODYCZ-młody czekoladowy LABRADOR ma dom
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cześć piesku czekoladowy :) Z tego, co mówisz to faktycznie pies idealny. -
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Podobno już ktoś czeka na nią. Żeby się udało.[/QUOTE] Trzymam kciuki :):) -
Sońka - berneńska sunia, która pragnie miłości i ciepła - ma już domek
M&S replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
Bardzo pouczajaca historia obrazkowa;) A coś w temacie domku dla dziewczyny wiadomo? -
Polo, piękny młody psiak w typie flat retrievera - szukamy DS
M&S replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jara']Dziewczyny! Dostałam maila![/QUOTE] o kurcze.... Wiadomo coś więcej? -
Nikita - bernenka najlepsza do zadań specjalnych - ma już swój domek
M&S replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
Świetna wiadomość:):) Powodzenia malutka w nowym domku!!! -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :) -
Dzień dobry:) jak zdrowie? a u nas znowu sypie:placz:
-
Doberek:):) widzę, że ciężko pracowałaś wczoraj;) słodkie kurdupelki:loveu:
-
Cześć Buszki, miło było spoktać się osobiście:):) Raz jeszcze gratulacje!!!
-
Poniedziałkowe dzień dobry:)
-
Fajne baskowe zabawy:) doberek.
-
[quote name='Aleksandra95']Dzień dobry :)[/QUOTE] [quote name='Buszki']Witamy :). U nas dzisiaj jest słoneczko i tak jakby troszkę cieplej :).[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Hejka ;) u nas dzisiaj miało być -8 a jest niecałe -4 :cool3:[/QUOTE] [quote name='stokrotka.af']doberek, szarlotki nie dowiozę bo TZ wszamał całą ;) moja mama złamała sobie rękę na takiej ślizgawicy ukrytej pod śniegiem :([/QUOTE] [quote name='marta.k9080']dzień dobry[/QUOTE] [quote name='jamnicze']A u nas dzisiaj mróz i baskom łapusie i dooopelki marzną :shake:[/QUOTE] [quote name='Shilomaniak']Pozdrowionka z zimnej Warszawy/ minus 15/, ale jak obiecałem tak i słoneczko przyszło, jak pieknie dziś w lesie, biało i słoneczko przebijało sie przez gałęzie. Wiiiiiiiosny![/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE] Hej, witam się z wami po niedzielnej nieobecności:) [quote name='Buszki']To jeszcze się podrażnię ;).My już w domku odpoczywamy przy kominku :diabloti:.[/QUOTE] Buszki :mad: [quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B] - gratulacje za CAJC'a ze Slashem:) I może jednak szkoda, że nie wręczylas pani sędzi kopii wzorca szpiców wilczych... pzdr.[/QUOTE] Dzięki Asiu. Byłam zbyt wściekła i poza tym co ma wisiec nie utonie... [quote name='stokrotka.af']gartki dla Slasha :)[/QUOTE] Dzięki:) [quote name='jamnicze']Hej, gratulacje :)[/QUOTE] [quote name='Kaaasia']Gratulacje :smile:[/QUOTE] [quote name='gosiaja']my rowniez Gratulujemy !!!![/QUOTE] Serdeczne dzięki:lol: [quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B], napisz swoje wrażenia, jak pogoda, sedziowanie i inne atrakcje:) pzdr.[/QUOTE] Już piszę:) pogoda w Warszawie w noc wyjazdu, brrr. Na miejcu w Głogowie było dużo cieplej, jakieś -3 stopnie. wszyszło słoneczko, dużo śniegu. Przyjemnie. Niestety hala mała, przy ringu nie można było ustawić klatek, transporterów itp. W związku z tym lwią część wystawy spędziłam siedząc w korytarzu.... :angryy:. Sędziowanie, no cóż...miałam już doczynienia z P. Lubaszką, wczorajszy jest ostatnim. Pierwsza rzecz, która mnie zdziwiła, to reakcja Slasha na P. Sędzinę, im kobieta dłuzej przystawiała mu dłoń do pyska był co raz bardziej spiety. zeby pokazałam sama, bo kobita nie miała odwagi. Potem przy dalszych oględzinach Slash sztywniał i miał taki wyraz twarzy, że przytrzymałam mu pysk w obawia, że ją walnie...nastepnie sędzina złapałago psa za bok i stawierdziła, że jest za gruby :crazyeye::crazyeye: na moje zdziwienie dot. tej uwagi powiedziała, że powinien 3 kilo zrzucić...ja też złapałam Slasha i ma owszem kupę futra i skórę, a żebra mogę wyczuć bez większego problemu. W opisie nie ma ani słowa na temat grubości. Opis jest spoko. Niestety, przy porównaniu z suka w kl. młodzieży 3/4 kees i stwierdzeniu, że suka dostaje rasę, bo jest krótsza (suka co najmniej połowę nizsza od Slasha) nie wytrzymałam i powiedziałam, że P. Lubaszka ocenia dwa zupełanie inne typy i to nie jest argument, Sędzina nie wiedziała, nie rozumiała o czym mówię. wytłumaczyłam różnicę pomiedzy typami w duzym skrócie. dla mnie, to nie jest wystarczający argument, aby przyznać rasę.... Nie byłabym tak wkurzona, gdy nie pewien fakt, że suka, którą oceniała ma białe znaczenie na przedpiersiu i to nie małe, które jest wadą dyskwalifikujacą. Ma jeszcze bardzo kiepsko wybarwione obramowanie oka. Nie mam niestety zdjęć, bo byłam sama i nie brałam aparatu, ale może uda mi się jakoś je dostać. Juz po wszystkim, od osób będzących na widowni usłyszałam, że dziwią się i nie rozumieją, jak mój pies mógł przegrać z ta suką. To tyle relacji z wystawy. Niestety potwierdza się to, o czym wiele lat i wiele razy rozmawiałam ze szpicowym towarzystwem. Bezsensowne krycia, bez ładu i składu. Szczeniaki, które rozdzą się z białymi znaczeniami dostają metryki bez zastrzeżenia, że nie mogą być używane do hodowli (co świadczy o wiedzy osób odbierających mioty na przeglądach ze strony zwiazku). Świadczy to też niestety o poziomie hodowców i hodowli w Polsce ( nie mówię, że o wszystkich), ale wiekszości. Zero badań, mieszanie typów keesa z wolfem, a wiadomo, że kees ma inny genotyp i fenotyp itd. itp. To tyle moich wniosków po wczorajszej wystawie. [quote name='Aleksandra95']Gratuluje :) miłego dnia :)[/QUOTE] Dzieki i wzajemnie.
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cześć Merlinku wieczorkiem:) Jutro pewnie nie dam rady przyjść....trzymaj się cieplutko i bądź grzeczny :lol: Buziaki i głaski. -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
M&S replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']Mała dojechała całą i zdrowa:) zero stresu poznaje właśnie mieszkanie:)[/QUOTE] Cieszę się baaardzo :multi::multi: -
Przedłużyli termin przyjmowania zgłoszeń do 27.01. do 24.00.
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cześć charciole:) -
Od jamnisia po labkowatego-szczeniaki już w nowych domkach;););)
M&S replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']a co do Małej, Mała ma domek jedna z jamnisiowatych...trzymajmy kciuki aby wszystko było dobrze:) zamieszkała w Gdańsku:) młodzi ludzie, mieli już jamniczka, wypytałyśmy o wszystko.....ale zawsze wiadomo stres jest, jak piesek jedzie do nowego domu:) powodzenia malutka:)[/QUOTE] Super, powodzenia malutka!!!! -
Czekoladowa dama o imieniu Sisi grzeje się już w domku! :D :D :D
M&S replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Zapominasz o ustawie o prawach zwierząt. Tam jest podstawa do odebrania właścicielowi prawa do psa. Tam jest wyraźnie napisane w jakich przypadkach właściciel zostaje pozbawiony prawa do swojego zwierzęcia. A co zawiera KC wiem. Nie sądzę, że domniemany właściciel jest w stanie udowodnić, że pies był jego własnością, pomijam kwestie zwrotu kosztów opieki nad psem w schronie. -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Ja też zaglądam i kontroluję kto nas odwiedza:mad: [/QUOTE] Strach się bać ;) -
Czekoladowa dama o imieniu Sisi grzeje się już w domku! :D :D :D
M&S replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Przepisy adm. mają o tyle, że regulują zasady postępowania w konkretnej sytuacji. Schronisko czeka 2 tygodnie na właściciela, po tym czasie pies przechodzi na własność schronu i to schron podejmuje dalsze decyzje dotyczące psa. A KC to już zupełnie inna sprawa. -
[quote name='Alicja']:hmmmm: a co to takiego ferie ??[/QUOTE] To takie coś, kiedy robi sie zupełnie coś innego niż zazwyczaj, albo robi się nic :evil_lol: Cześć Oli:)
-
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
M&S replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do dziewczynki.