[quote name='Buszki']Pączkowe hellooooo....[/QUOTE]
Hello [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/661/661067tnxgp911yt.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/661/661067tnxgp911yt.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/661/661067tnxgp911yt.gif[/img][/url]
[quote name='Błyskotka']Czyżby było w tym roku inaczej i nasza grupa nie na balkonie ;) ?[/QUOTE]
Skąd to przypuszczenie? Byliśmy dokładnie na tym samym ringu, co w ubiegłym roku.
[quote name='Buszki']Dobra,podaj adres,jutro kurierem wyślę ;).[/QUOTE]
wyslij niech ją zasypie :evil_lol:
[quote name='Tekla64']witam rankiem zachmurzonym juz niestety a tak bylo piknie ze sloneczkiem[/QUOTE]
Doberek, u nas też szaro, niestety.
[quote name='togaa']Jest nadzieja na fajny domek w Katowicach.
Póki co, jutro zabieg i fryzjer.
Troche sie denerwuję, bo to jednak rozcinanie brzuszka ...Biedny [B]Czaruś[/B].[/QUOTE]
Jak fajnie, cieszę się :)
Będzie dobrze!
[quote name='Kaaasia']
Mini cuda ;)
Dzisiaj 2h szalał z berneńczykami i nie w głowie były mu gwałty tylko zabawa :multi:
[/QUOTE]
Pięknie, pięknie :)
Miłego dnia.
[quote name='eliza_sk']Zobaczymy co nam z negocjacji wyjdzie, ale pan mieszka we Wrocławiu, więc Pati będzie ew. spędzać wakacje w Hiszpanii :)[/QUOTE]
Łał, ekstra!!!!