[quote name='marta.k9080']z pewnością kiedy trzeba jechać do pracy itp:roll:
przyznam ,ze śnieg pokrzyżowałby mi plany spacerowe szlakiem dla pieszych,ale i tak kocham śnieg[/QUOTE]
Dokładnie. I znowu odsniezanie....
[quote name='Buszki']Sorki,ale taka jakaś zakręcona jestem ;).Chyba po tych wszystkich pączkach :evil_lol:.[/QUOTE]
Ciężar na żołądku ;)
[quote name='marta.k9080']:mad: no właśnie ,u mnie nadal nic nie ma[/QUOTE]
Przyjedź i zabieraj!
[quote name='1izabelka1']jak ja teraz będę spała ,za luźno mi będzie [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/traurig/a050.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
Głupia sprawa....;)
[quote name='Shilomaniak']No ale moja żona/ też kobita/ nie warczy przeca jak z którąś z dziewczyn rozmawiam:cool1:, jakiś mało kumaty w kwestii żeńskiej jestem:evil_lol:[/QUOTE]
Widać, jest [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1526/1526477ontkao5mht.gif[/img][/url]
[quote name='magdabroy']Ja planuję na wiosnę zacząć biegać ;) Ale tylko po to, żeby zrzucić to, co zostało mi po ciąży ;)[/QUOTE]
Nie znoszę biegania.....
Dobra i inne takie to nie wszystko. owszem pomaga, ale nie jest podstawą.
Może Oni powinni ew. przygarnąć samca, a nie suczkę. Zapewne byłoby to łatwiejsze.
Biszkopt, Biszkopcik. piekny chłopak ma domek, cuudownie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url]
Bardzo potrzebne są dobre wiadomości.
[quote name='Asiaczek']Jak dojechałaś do domu? Chyba Was zasypało po okna, co?
pzdr.[/QUOTE]
Nawet w miarę dobrze, ale śniegu jest tyle, że.....i cały czas pada. mam na serio po kokardę :shake::diabloti:
A foty z Rz. widziałaś?