[B]Uuuuuuu[/B] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url]
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!
śliczne chomiczki [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url]
Nie ma lekko Aśko, będziemy opijać ten jubileusz.
[quote name='Peżot']Słucham ?![/QUOTE]
Tak, psie przedszkole. super sprawa. Znam fajną szkołę dla psów, która prowadzi zajęcia dla maluchów. uczą podstaw dobrego wychowania, a przy okazji uczy się też właścicel psa. Zajęcia rozpoczną się zapewne wiosna na Polach Mokotowskich. Szkoła nazywa się Cywil psia akademia. znajdziesz w necie.
[quote name='Peżot']Bardzo wam dziękuje za podpowiedzi :))
Powiem Wam szczerze ze troche nie wyobrażam sobie tej kruszyny w kagańcu.. . Mój poprzedni pies nie miał kagańca nigdy no ale raczej też nie zjadał... jakoś kaganiec kojarzy mi się z męczeniem psa. Taki dylemat mam.[/QUOTE]
Polecam psie przedszkole dla malucha :)
[quote name='Izabela124.']Wątpie bym teraz coś wskurała, bo moim błędem było nie wzięcie od nich zrzeczenia się psa. A teraz oni mogliby się wyprzeć tej grzywaczki[/QUOTE]
Wiem, to taka luźna uwaga.
[quote name='Poker']Mój maz ciągle mnie namawia ,żeby założyć album ze zdjęciami i opisami psów, które przewinęły się przez nasz dom. Muszę się zabrać za to.Będę miała trochę roboty.[/QUOTE]
Bardzo dobry pomysł :)
[quote name='Shilomaniak']Witam wieczorową porą - dzisiaj u nas taka piękna wiosna była. Shila na spacerze cała się wytaplała w błocku. Szkoda, że nie wzięłam aparatu bo w stanie mokrym była brązowo-czarna :diabloti:[/QUOTE]
Taa, słońce przez okno widziałam :placz:
To wszystko jest wkurzające. Bierze taki osobnik psa, ma psa w głębokim poważaniu, a potem inni muszą psa ratować, leczyć, a taki debil jest zadowolony z siebie:angryy:
Nalezałoby sprawę wytoczyć za znęcanie się nad psem.
[quote name='Tekla64']no to ja dzis mialam wiosne , deszcz z wichura i prawdziwa burze z grzmotami i blyskami a na koniec grad i snieg z deszczem ...... przekroj jak sie patrzy
racuchy mmmmm ale juz nie chce mi sie nic robic dzis[/QUOTE]
Jak w kalejdoskopie ;)
[quote name='dOgLoV']dobry wieczór ;)[/QUOTE]
Dobry wieczór :)