Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Hello, co u Was? Maluchy pewnie już w swoich domach?
  2. [B]Uuuuuuu[/B] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url] Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! śliczne chomiczki [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url] Nie ma lekko Aśko, będziemy opijać ten jubileusz.
  3. Dzień dobry Peżociku :)
  4. Dzień dobry. jeszcze wpadnę.
  5. Zaglądam z rana. Trzymam kciuki za szkraby.
  6. Hello Onku, miłego dnia :)
  7. Cześć Merlinku :) Nie rozrabiaj za bardzo ;)
  8. Pięęęknie :loveu::multi:
  9. [quote name='Peżot']Słucham ?![/QUOTE] Tak, psie przedszkole. super sprawa. Znam fajną szkołę dla psów, która prowadzi zajęcia dla maluchów. uczą podstaw dobrego wychowania, a przy okazji uczy się też właścicel psa. Zajęcia rozpoczną się zapewne wiosna na Polach Mokotowskich. Szkoła nazywa się Cywil psia akademia. znajdziesz w necie.
  10. [quote name='Peżot']Bardzo wam dziękuje za podpowiedzi :)) Powiem Wam szczerze ze troche nie wyobrażam sobie tej kruszyny w kagańcu.. . Mój poprzedni pies nie miał kagańca nigdy no ale raczej też nie zjadał... jakoś kaganiec kojarzy mi się z męczeniem psa. Taki dylemat mam.[/QUOTE] Polecam psie przedszkole dla malucha :)
  11. [quote name='Shilomaniak'] M&S dlaczego patrzyłaś na pogodę przez okno? Rozłożyło Cię grypsko?[/QUOTE] W pracy byłam....:diabloti:
  12. [quote name='Izabela124.']Wątpie bym teraz coś wskurała, bo moim błędem było nie wzięcie od nich zrzeczenia się psa. A teraz oni mogliby się wyprzeć tej grzywaczki[/QUOTE] Wiem, to taka luźna uwaga.
  13. [quote name='Poker']Mój maz ciągle mnie namawia ,żeby założyć album ze zdjęciami i opisami psów, które przewinęły się przez nasz dom. Muszę się zabrać za to.Będę miała trochę roboty.[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł :)
  14. Należy sie psu trochę dobra na resztę życia.
  15. [quote name='Shilomaniak']Witam wieczorową porą - dzisiaj u nas taka piękna wiosna była. Shila na spacerze cała się wytaplała w błocku. Szkoda, że nie wzięłam aparatu bo w stanie mokrym była brązowo-czarna :diabloti:[/QUOTE] Taa, słońce przez okno widziałam :placz:
  16. [quote name='Buszki']Ciepło było,ale to już wspomnienie.Teraz mam -0,3 ;).[/QUOTE] U nas jakos wilgotno jest.
  17. To wszystko jest wkurzające. Bierze taki osobnik psa, ma psa w głębokim poważaniu, a potem inni muszą psa ratować, leczyć, a taki debil jest zadowolony z siebie:angryy: Nalezałoby sprawę wytoczyć za znęcanie się nad psem.
  18. Trzymam kciuki za dziewczyny, mam nadzieję że dogadają się. Maluchy są juz całkiem spore i urocze, tylko co za dziadostwo się do nich przyczepiło?
  19. [quote name='Tekla64']no to ja dzis mialam wiosne , deszcz z wichura i prawdziwa burze z grzmotami i blyskami a na koniec grad i snieg z deszczem ...... przekroj jak sie patrzy racuchy mmmmm ale juz nie chce mi sie nic robic dzis[/QUOTE] Jak w kalejdoskopie ;) [quote name='dOgLoV']dobry wieczór ;)[/QUOTE] Dobry wieczór :)
  20. Cicho tu...................
  21. [quote name='eliza_sk']Nieprecyzyjnie się wyraziłam - całe życie miał ONki, już nie ma ;)[/QUOTE] Ulżyło mi :)
×
×
  • Create New...