Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. A jakiego koloru ma oczy? Rosyjskie mają piękne zielone:)
  2. I ja wieczorkiem też zaglądam.
  3. [quote name='togaa']Pomyliłam imiona. To [B]Scoob[/B]i jest chorutki.:-([/QUOTE] Pozdrów Iwonkę. Biedny psiak...
  4. [quote name='Eden']Merlinek już pewnie słodko chrapie :evil_lol:[/QUOTE] W zasadzie, to już po dobranocce;)
  5. M&S

    Sfora Hektora

    I kudłate i łaciate;) Piękne foty.
  6. [quote name='magdabroy']Fakt ;) Tylko mało :([/QUOTE] No tak, mało...
  7. Ślisko jest jak diabli.....
  8. [quote name='Eden']Spakowane :placz:[/QUOTE] Nie płakaj... [quote name='1izabelka1']zrobimy dzisiaj dziewczynom zieloną noc [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/haushalt/k038.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Koniecznie ;)
  9. [quote name='Buszki']No proszę,w końcu dotarł do adresatki :).[/QUOTE] No nareszcie;) [quote name='stokrotka.af']doberek, my dziś w wyśmienitym humorze :) przyszły fanty z bazarków, poszalałam w Pepco ;) gotuję krem z brokułów (potem przetestuję na juniorze ;) a w piekarniku biszkopt z jabłkami :) w lodówce schab zamarynowany ;) nie wiem co we mnie wstąpiło ;) mizianka dla Panów futerkowych ;)[/QUOTE] Fantastycznie!!! [quote name='unikatowydiament']doberek,miłego weekendu:)[/QUOTE] Doberek, dziękuję :) [quote name='dOgLoV']hejka ;)[/QUOTE] Hejka :) [quote name='Shilomaniak']Witam z zaśnieżonej Warszawy, ale o tym to już wiesz. W lesie ledwo można łazić , skąd to przybyło do nas?- z prognoz dłuższych wynika że od środy znów będzie ciepło, popłyniemy ani chybi. Straszne cholerstwo, spacery z psem niewiadomo gdzie śnieg wskakuje do butów , zaraz mokro i mizianka dla futer:lol:[/QUOTE] Tak, wiem:diabloti: U nas ślisko jak diabli. Dzięki, wymiziane:)
  10. Hej wieczorkiem :)
  11. [quote name='funia']Szukałam w necie kota jej wyglądu i znalazłam tylko cos takiego .... Ale zaraz zobacze tą rase co mi podałeś . [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/248/mikolis1104.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2682/mikolis1104.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Ten, to jest długowłosy brytyjczyk.
  12. Uszatek :loveu: http://imageshack.us/a/img221/8738/dscn4711k.jpg
  13. U nas też dużo śniegu.
  14. [quote name='Dogo07']Mały dobrze się czuje. W ogóle jest bardzo grzeczny i delikatny, ładnie chodzi na spacerki z innymi psiakami cztery razy dziennie, delikatnie wskakuje na człowieka, delikatnie bierze jedzenie z ręki. Może faktycznie kiedyś był domowym psiakiem. Teraz znowu mu trzeba znaleźć dobry dom gdzie będzie kochany. Myśle że poczekamy tak jeszcze z tydzień, zobaczymy czy jego zachowanie sie nie zmieniło, i zaczniemy go ogłaszać.[/QUOTE] To fajny psiak :)
  15. [quote name='Izabela124.'][B]Olcia dziś kończy 5 lat! Wszystkiego najlepszego! [/B]:multi::Rose::smilecol::BIG::new-bday::bday::tort::laola::cunao::drink1::knajpa::beerchug::drinking::drinka:[/QUOTE] Wszystkiego naj naj lepszego!!!
  16. Wpadam wieczorkiem do Olika :)
×
×
  • Create New...