[quote name='malagos']Oj, juz mnie w dołku ściska......
Rano maleńką wygłaskałam, pokazała brzuszek na moment, polizała mnie po twarzy.........
Będzie dobrze, ale pomyślcie o nas ciepło. Ciekawe, jak będzie zachowywać się w samochodzie, raptem 35 km, ale na przykład Mila to bardzo przeżyła.[/QUOTE]
Trzymam kciuki mocno i wysyłam dobre mysli. Trzymajcie się obie. Będzie dobrze:)