Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Skoro tak powiedziała....ciąża też obciąża organizm i to bardzo.
  2. To odległy termin....nie można było wcześniej umówić?
  3. idę popatrzeć;)
  4. [quote name='Morska']Maluchy mają niedokrwistość i coś nie tak wyszło w próbie wątrobowej. Możliwe, że przez robale, ale po kuracji powtórzę im badanie krwi. Jest chętna do adopcji (dopiero rozmowy), ale w tej sytuacji wstrzymam na razie oba malce.[/QUOTE] Kurcze, to nie dobrze. Jak jest chętna, to może nie wstrzymuj?
  5. Cuda się zdarzają :):) brawo Oli [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1567/1567688y3llgbexo7.gif[/img][/url]
  6. Coś drgnęło :) Nie martw się psy przeżyją, nic im nie będzie.
  7. Biedna łysolka. Ale czasami musi boleć, żeby było lepiej.
  8. M&S

    Sfora Hektora

    Pięknie jest u Was :)
  9. Środowe dzień dobry :)
  10. M&S

    Moje Chow Chowy

    Cześć Chowki, miłego dnia :)
  11. Widzę, że aktywnie ranek spędziłyście :)
  12. [quote name='Nutusia']Proszę Pani - to jest najoczywistsza z oczywistych oczywistości :)[/QUOTE] Dokładnie tak!
  13. [quote name='phase']A Ty miałaś iść do lekarza..[/QUOTE] No właśnie....
  14. To napisz po powrocie, co i jak.
  15. O matko, fotki bomba [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1365/1365859p8cqtasrz1.gif[/img][/url]
  16. Jest dużo racji w tym, co mówisz Nutusia. Trzeba szukać.
  17. M&S

    Sfora Hektora

    Kociaste kanapowce;) Miłego dnia:)
  18. [quote name='malagos']Oj, juz mnie w dołku ściska...... Rano maleńką wygłaskałam, pokazała brzuszek na moment, polizała mnie po twarzy......... Będzie dobrze, ale pomyślcie o nas ciepło. Ciekawe, jak będzie zachowywać się w samochodzie, raptem 35 km, ale na przykład Mila to bardzo przeżyła.[/QUOTE] Trzymam kciuki mocno i wysyłam dobre mysli. Trzymajcie się obie. Będzie dobrze:)
  19. [quote name='Buszki']To ja się witam śnieżnie.Właśnie zaczęło sypać i jest już biało ...[/QUOTE] [quote name='Tekla64']hej hej milym mroznym ,ale nie za bardzo , i pogodnym rankiem[/QUOTE] Hejka, u nas mrozu niet, ale pochmurno i jakoś tak nie fajnie.
  20. Jestem z rana. Zdaje się, że tam armia ludzi miałaby co robić...
  21. Witamy się z rana u Miłki :)
×
×
  • Create New...