Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Izabela124.']Byla dzis kolejna wizyta u weta. Niezaciekawie jest, ale pozniej badz jutro zdam relacje (nie ma mnie w domu, jestem na wyjezdzie)[/QUOTE] Kurcze......dobrze poczekamy. Znowu gdzieś buszujesz;)
  2. Cudo nie pies :multi: a na suki to normalna reakcja, sama tyż jest kobitą;)
  3. Nie gadaj na Rudego,to jest kot, nie to jest Pan Kot:)
  4. [quote name='Eden']No to jeszcze lepiej :-) dziewczyna nauczy sie pływać, ma motywację :-)[/QUOTE] No musowo ;)
  5. Zaglądam wieczorkiem do malutkiej :)
  6. A zabieraj to, fuj, białe.....
  7. [quote name='dOgLoV']a już się zaczynałam cieszyć że wiosna idzie :roll:[/QUOTE] Ja też, a tu diiiiiupa......
  8. [quote name='dOgLoV']moze były spod tyłka :diabloti:
  9. Nie ma co deliberować. Ważne, żeby była dobra diagnoza.
  10. U nas snieg wali prawie cały dzień i nie chce przestać....załamka.
  11. [quote name='eliza_sk']ul. Międzyborska :)[/QUOTE] Aaa, to na Grochowie :). Może ja kiedyś zobaczę. Będzie miała blisko nad kanałek (kaczuszki tam są;)) i do Parku Skaryszewskiego.
  12. [quote name='dOgLoV']ej w sklepie koło moich rodziców były takie płaskie paczki , nazywały sie " pączki z patelni" ale jakie pyszne były :crazyeye::loveu: No nie mogę
  13. [quote name='Shilomaniak'] Przerywam ZAMIAR odchudzania się. Pączek, pączek, pączek :diabloti:[/QUOTE] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/742/742481rubaj90658.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/742/742481rubaj90658.gif[/img][/url]
  14. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1365/1365859p8cqtasrz1.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1192/1192464lrz2y0w8ko.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/299/299481a1w9czrf0r.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/299/299481a1w9czrf0r.gif[/img][/url]
  15. [quote name='bela51']Nie jestem w stanie tego zrozumiec w zaden sposob.:shake: Gdyby jeszcze nie mieli warunków ( małe mieszkanie ) to moze problem byłby spory. Ale w pietrowym domu przeciez nietrudno odizolowac dwa psy i dac im czas, aby sie przyzwyczaiły do siebie. Brak słow. :-( Co prawda nie ja byłam na tej wizycie, ale bardzo doswiadczona dziewczyna z OTOZU. Wystawiła im bardzo dobra opinie. Słabym punktem bylo tylko to, czy suki sie zaakceptuja. Jestem ciekawa ich toku rozumowania. Nie zal im tej Zorki ??? Tyle przeszła w zyciu ...:-([/QUOTE] Niestety nie każdy może mieć więcej niż jednego psa. Przypuszczam, że mogą bać się Zorki i dlatego nie wiedzą jak postepować. Nie mają doswiadczenia w posiadaniu dwóch psów. Tak to widzę.
  16. Cześć chłopaku :)
  17. Zaglądam wieczorkiem. co słychać?
  18. Cisza absolutna. Szkoda....
  19. Zaglądam wieczorkiem. Co u dziewczynki?
×
×
  • Create New...