Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. ................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03751.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03753.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03754.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03755.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03756.jpg[/IMG]
  2. ......................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03746.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03747.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03748.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03749.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03750.jpg[/IMG]
  3. ......................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03739.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03740.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03741.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03742.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03743.jpg[/IMG]
  4. ................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03734.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03735.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03736.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03737.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03738.jpg[/IMG]
  5. Slash [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03717.jpg[/IMG] A to jest ulubione zajęcie Aika na wystawach ;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03718.jpg[/IMG] Porównanie [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03724.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03727.jpg[/IMG] A to finały - Juniory [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03733.jpg[/IMG]
  6. Aiko [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03711.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03712.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03713.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03714.jpg[/IMG] Suczki [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03715.jpg[/IMG]
  7. A teraz zdjęcia z Rzeszowa :) Slash [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03694.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03696.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03697.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03700.jpg[/IMG] Aiko [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03710.jpg[/IMG]
  8. Masakrycznie zaniedbana...
  9. [quote name='mestudio']Pozamiatane. Jedna mała uwaga -nie jak stado osłów tylko baran uparty jak osioł.[/QUOTE] Piękne :evil_lol::evil_lol:
  10. I tu też zdrowia, zdrowia!
  11. Jesss, bokser z fila :crazyeye:
  12. [quote name='stokrotka.af']chętnie bym się podzieliła,ale TZ jak zwykle wszamał wszystko na spółke z Rufolcem ;) ja chcę już wiosnę buuuuuuuuuuuuuuu mizianka dla cudnych Panów 2 ;)[/QUOTE] Twój Tż ma wilczy apetyt :evil_lol: Ja też chcę wiosnę!!! Dzięki wymiziane:)
  13. Dobrze mówisz, ja też mówię, ale różnie to bywa ze słuchaniem ;)
  14. [quote name='Eden']Kofi za niedlugo zostanie Warszawianką :-) Wspaniala Pani Katarzyna to ciepła i odpowiedzialna osoba, Kofi znalazla cudowny dom o jakim dla niej marzyłam :-)[/QUOTE] Jak fajnie :):)
  15. Ciekawe kiedy jej kudełki odrosną?
  16. A ja nie dotarłam do Was, bardzo żałuję...
  17. Jakie fajne małe dziecko :)
  18. popołudniowo wpadam :)
  19. [quote name='Aleksandra95']u nas śnieg właśnie pada ;)[/QUOTE] Tak zauważyłam... [quote name='Tekla64']a u nas wiosna i slonce!!!! ino zawiewa zimnowato[/QUOTE] Zazdroszczę.
  20. [quote name='Ptysiak']Mój pies jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i zwierząt w poczekalni weterynaryjnej ale... ma uczulenie na Vetów i najchętniej by Ich pożarł ... :evil_lol: [/QUOTE] Coś niezby dobrze wychowany ten Twój Ptysiak;)
  21. [quote name='Buszki']To my już mamy ok 20cm śniegu.A zaczęło padać coś koło ósmej :roll:.Muszę samochód odkopać na podjeździe,bo do pracy trzeba się zbierać :placz:.[/QUOTE] Skąd ja to znam.... [quote name='marta.k9080']możesz cały oddać nam,my nic nie mamy:placz:[/QUOTE] U nas sypie:diabloti: [quote name='Ptysiak']Cześć Wilczki :loveu:[/QUOTE] Oooo, kogo to moje piękne oczy widzą [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1237/1237375vy228ooerf.gif[/img][/url] Ptyśku. Postanowiłaś się nawrócić na dogo?
×
×
  • Create New...