Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Dobrze, że choć ta ma dom. Wygląda na to, że z urlopu nici....
  2. [quote name='eliza_sk']Chłopak biega, jeździ na rowerze, zima biegówki, więc chyba źle nie trafił :)[/QUOTE] Czoko będzie miał duuużo rozrywki :)
  3. A czy Merliś nie jest zbyt delikatny do Onków?
  4. [quote name='magdabroy']Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz ;)[/QUOTE] No właśnie ;)
  5. [quote name='Prezia']Na razie dowiedziałam się tylko, że szpic zrobi wszystko za smaczka... jak zechce :razz:. Na razie chciał.[/QUOTE] To miło z jego strony ;)
  6. Ale miny ;)
  7. Jak zaczął szczekać, to znaczy, ze czuje się już u siebie:) Nie zupełnie zrobi wszystko za smaczka.;) Jeszcze musicie się lepiej poznać i będziesz wiedziała jak zareaguje.
  8. [quote name='szafra']Ona całkowicie nie przygotowana do tego, żeby szukać DS :shake:, no chyba, że taki świadomy z doświadczeniem .[/QUOTE] Tylko, gdzie jest taki dom?
  9. [quote name='bety']Jak nie czuć - ja przedwczoraj szpaki widziałam. O mamuńciu ale smaku mi narobiłaś. :eating: Cześć wilczki. :) Pzdr[/QUOTE] Nie czuć, a może to był szpak inaczej :evil_lol: Na racuchy mam apetyt;) Cześć Amerykanko :)
  10. [quote name='Buszki']U nas od rana słoneczko świeciło i było cieplusio,ale koło piętnastej wiatr się zerwał i ulewę przyniósł.Do tego z 9st temperatura spadła do 2,5.[/QUOTE] U nas też świeciło, ale tak ciepło nie było.
  11. [quote name='Buszki']Witamy się deszczowo.[/QUOTE] Hello, u nas nie pada :)
  12. I wieczorkiem wpadam do Was :)
  13. M&S

    Sfora Hektora

    Jakie piękne zdjęcia :):)
  14. [quote name='unikatowydiament']hej piękne wilcze:)[/QUOTE] Cześć Oskarku :)
  15. [quote name='malagos']To, ze bedzie z nami? Zobaczymy, jak sobie da radę. Ten pies nie wykazuje najmniejszej ochoty opuszczenia kojca! To już 2 tygodnie bez mała, otwarty kojec, a pies hop! do budy! Każdy chciał wyjść, pobiegać, załatwić się poza kojcem, chętnie lub mniej chętnie (większość) wracały do siebie.[/QUOTE] Kurcze, dziwne zachowanie.
  16. [quote name='monika55']Na pewno dobry by był BDT żeby ją do adopcji przygotować. Rzadko trafia się człowiek, który świadomie przyjmie takiego strachulca i zechce pracować.[/QUOTE] Kurcze, to jest problem.
  17. Może sobie język przygryzł, albo polik od środka maluszek biedny....
  18. Hello Rufiku :)
×
×
  • Create New...