-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Może w transporcie, ktoś przysiadł :evil_lol:
-
[quote name='marta.k9080']nie znam litości:diabloti:[/QUOTE] Zua Pańcia:mad:
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eden']Kofi można będzie zobaczyć na Pradze Południe....chyba tak się odmienia :-)[/QUOTE] Oooo, a coś bliżej:) (tak się odmienia;)) -
[quote name='mestudio']Ech, od jutra będę trochę wolniejsza więc znowu jakieś zdjęcia itp. będą. Miłeczka przemiła, spokojna, coraz częściej przychodzi po głaski, ładnie prosi o wyjście na spacerki w nocy:-). W ogóle jest bezproblemowa gdyby nie te incydenty z dzieckiem.[/QUOTE] Widać nie lubi dzieci...może miała jakieś przejścia z nimi?
-
A to kocurek, czy koteczka? podobny do Rosyjskiego Niebieskiego.
-
Wieczorkiem wpadam.
-
[quote name='Morska']Muszę. Malce potrzebują teraz leczenia, jest źle... . Leczenie potrwa co najmniej tydzień, jeśli nie dłużej. Potem muszą nabyć trochę odporności przed drugim szczepieniem. Czyli najbliższe 2 tygodnie nie nadają się do wydania. Moja wina, bo oddałam je do hotelu, gdy były na to zbyt małe. Za mało jest tymczasów :/. Edit: Wczoraj pani Ewa poprosiła mnie wstępnie o załatwianie transportu dla Zorki... . Spróbuję ich przekonać aby dali jej jeszcze tydzień. Wtedy będzie jechać Figu, jeśli do tego czasu nie zmienią zdania, ale muszę wpierw o tym powiadomić tych Państwa. Pani Ewa panikuje, to moje zdanie, ale jej tego nie powiem. Przerażają ją zwykłe reakcje dystansujące u Zorki. Jutro ma być ponoć u nich behawiorystka. Zobaczymy co będzie z Zorką.[/QUOTE] No nie... Moim zdaniem tydzień, to za krótki czas na zaadoptowanie się psa do nowych warunków.
-
[quote name='dOgLoV']Dawno tyle zdjęć w galeriach nie widziałam :crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu: dzień doberek ;)[/QUOTE] Bywało więcej.....:razz: [quote name='marta.k9080']zaszalała nie?:evil_lol:[/QUOTE] :eviltong::eviltong::eviltong:
-
MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zaglądam po pracy :) -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
M&S replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Uroczy uśmiech :) [url]http://img803.imageshack.us/i/sdc17293.jpg/[/url] Pięknie wygląda. -
Witano wieczorne :)
-
[quote name='stokrotka.af']doberek pączkowy ;)[/QUOTE] A doberek, doberek :) [quote name='marta.k9080']cześć :p:p[/QUOTE] Hej, hej :multi:
-
Wyrodny ojciec, głowę dziecku odgryza... [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0444_zpsccdb3b0a.jpg[/URL] zaczarowane ;) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0456_zps94f4a9ac.jpg[/URL]
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Kofe w sobotę wyjeżdża do stolycy, a dziś lub jutro kontrola domu dla Morelki w Rumii :)[/QUOTE] Pięknie, witamy nową Warszawiankę już dziś:) -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
M&S replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Zobaczymy, jak długo wstrzyma siusianie w domu, czy do tej 15.30 wytrzyma? Ugotowałam raniutko makaron z kurczakiem, pachniało na cały dom - mam nadzieję, ze Tosia zje odrobinę.[/QUOTE] Takie specyjały, powinna się skusić ;) -
[quote name='gosiaja']chyba nie pójdą [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/149484_368180679956033_1643737227_n.jpg[/IMG][/QUOTE] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1395/1395720p03h8lv6k0.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1395/1395720p03h8lv6k0.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1395/1395720p03h8lv6k0.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1395/1395720p03h8lv6k0.gif[/img][/url]