Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Zaglądam porannie :)
  2. [quote name='ktiger']chciałabym zobaczyć jak się dzikuska wpycha między ludziki aby pooglądać telewizję...[/QUOTE] Ja też :) Zajrzę później.
  3. Doberek, miłego dnia :)
  4. Dzień dobry, miłego Tłustego Czwartku :)
  5. [quote name='Shilomaniak']Hi hi hi, ale za to jest psia miłość i jest OK :loveu:[/QUOTE] To podstawa :)
  6. Zaglądam do małej :)
  7. [quote name='Shilomaniak']Masz rację , ona zmęzniała i ja muszę zacząć z nią ostrą jazdę.:evil_lol:[/QUOTE] Chyba, że tak ;)
  8. Nie ma sprawiedliwości.....
  9. Kociaste :loveu::loveu:
  10. Wpadam wieczorkiem.
  11. [quote name='Poker']Dobrze ,ze już po.Niech sobie powarczy dziewczyn a, musi jakoś odreagować krzywdę.[/QUOTE] Też tak myślę :)
  12. [quote name='Izabela124.']Niestety... Niektórzy ludzie nie powinni mieć zwierząt[/QUOTE] Tak, nie powinni.
  13. Jaki ładny duecik :)
  14. [quote name='Shilomaniak']Aaaa jak w pracy to insza inszość :lol:. Ja po pracy zdążyłam się załapać na wiosenny spacer :lol:[/QUOTE] Niestety, jak wracam, to jest ciemno, ja chcę wiosnę.
  15. [quote name='Shilomaniak'] Dzisiaj odkryłam, że nasza Shilka spasła się straszliwie :eating::oops2:. Jakoś wcześniej tego nie zauważyłam, ale dzisiaj przysłano nowe szelki (stare się skurczyły :razz:) i taki straszny grubas wylazł z naszego psa, że głowa mała :diabloti:. Wiosna czeka mojego męża ostra jazda z odchudzaniem :evil_lol:[/QUOTE] Shila nie przytyła, zmężniała tylko;)
  16. M&S

    Sfora Hektora

    A dajesz jej coś na stawy?
  17. .............................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03795.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03796.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03798.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03800.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03801.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03802.jpg[/IMG] I to wszystko.
  18. .................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03789-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03791.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03792.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03793.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03794.jpg[/IMG]
  19. ................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03777.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03778.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03779.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03782.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03783.jpg[/IMG]
  20. A to BOG Vgr. Ring przygotowawczy [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03771.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03772.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03773.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03774.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03775.jpg[/IMG]
  21. .................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03764.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03765.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03766.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03767.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03770.jpg[/IMG]
  22. [quote name='dOgLoV']świetne zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu: ja chce na wystawe :roll:[/QUOTE] Dzięki, ale trochę im brakuje perfekcji;) No to w czym problem? [quote name='Buszki']Wież mi,nie chcesz tego śniegu....Do pracy jechałam 40 minut,a mam 7km z górki ;).A 30 minut odkopywałam samochód i podjazd,ale tylko na szerokość oponki :diabloti:.[/QUOTE] [quote name='Buszki']Super :). [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03753.jpg[/URL][/QUOTE] Ja też za śnieg dziękuję.... :) [quote name='marta.k9080']ależ chcę:placz: (jestem rąbnięta na punkcie zimy) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03717.jpg[/URL] piękne futro,kocham ten kolor:loveu::loveu:[/QUOTE] Fakt, masz problem ze śniegiem:evil_lol: Mnie ten kolor też się podoba. [quote name='Shilomaniak']Witamy potfory dwa. Aiko rzeczywiście z ogonem , ten tego- no poprostu wiewiórka to on nie jest:evil_lol:. Ogon w ramach walk plemiennych stracił? Treskę trzeba mu było na wystawę założyć:lol:.[/QUOTE] Cześć, cześć :) odrasta mu ten ogon w żółwim tempie... Młody mu wyskubał:mad: [quote name='Ptysiak']Ciężko to wychodzi ale się staram :evil_lol: Piękne wystawowe fotki :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03717.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Rozumiem, że obiecujesz poprawę;) Dzięki. [quote name='Tekla64']no to se poogladalam troche wystawy i usatysfakcjonowana jestem , dzieki[/QUOTE] Bardzo proszę:lol:
  23. .......................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03757.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03758.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03759.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03761.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03763.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...