-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Zaglądam porannie :)
-
[quote name='ktiger']chciałabym zobaczyć jak się dzikuska wpycha między ludziki aby pooglądać telewizję...[/QUOTE] Ja też :) Zajrzę później.
-
Doberek, miłego dnia :)
-
Dzień dobry, miłego Tłustego Czwartku :)
-
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
M&S replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Shilomaniak']Hi hi hi, ale za to jest psia miłość i jest OK :loveu:[/QUOTE] To podstawa :) -
Zaglądam do małej :)
-
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
M&S replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Nie ma sprawiedliwości..... -
Kociaste :loveu::loveu:
-
Wpadam wieczorkiem.
-
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
M&S replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Dobrze ,ze już po.Niech sobie powarczy dziewczyn a, musi jakoś odreagować krzywdę.[/QUOTE] Też tak myślę :) -
[quote name='Izabela124.']Niestety... Niektórzy ludzie nie powinni mieć zwierząt[/QUOTE] Tak, nie powinni.
-
Jaki ładny duecik :)
-
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
M&S replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Shilomaniak']Aaaa jak w pracy to insza inszość :lol:. Ja po pracy zdążyłam się załapać na wiosenny spacer :lol:[/QUOTE] Niestety, jak wracam, to jest ciemno, ja chcę wiosnę. -
[quote name='Shilomaniak'] Dzisiaj odkryłam, że nasza Shilka spasła się straszliwie :eating::oops2:. Jakoś wcześniej tego nie zauważyłam, ale dzisiaj przysłano nowe szelki (stare się skurczyły :razz:) i taki straszny grubas wylazł z naszego psa, że głowa mała :diabloti:. Wiosna czeka mojego męża ostra jazda z odchudzaniem :evil_lol:[/QUOTE] Shila nie przytyła, zmężniała tylko;)
-
.............................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03795.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03796.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03798.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03800.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03801.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03802.jpg[/IMG] I to wszystko.
-
.................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03789-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03791.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03792.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03793.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03794.jpg[/IMG]
-
................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03777.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03778.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03779.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03782.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03783.jpg[/IMG]
-
A to BOG Vgr. Ring przygotowawczy [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03771.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03772.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03773.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03774.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03775.jpg[/IMG]
-
.................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03764.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03765.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03766.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03767.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03770.jpg[/IMG]
-
[quote name='dOgLoV']świetne zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu: ja chce na wystawe :roll:[/QUOTE] Dzięki, ale trochę im brakuje perfekcji;) No to w czym problem? [quote name='Buszki']Wież mi,nie chcesz tego śniegu....Do pracy jechałam 40 minut,a mam 7km z górki ;).A 30 minut odkopywałam samochód i podjazd,ale tylko na szerokość oponki :diabloti:.[/QUOTE] [quote name='Buszki']Super :). [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03753.jpg[/URL][/QUOTE] Ja też za śnieg dziękuję.... :) [quote name='marta.k9080']ależ chcę:placz: (jestem rąbnięta na punkcie zimy) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03717.jpg[/URL] piękne futro,kocham ten kolor:loveu::loveu:[/QUOTE] Fakt, masz problem ze śniegiem:evil_lol: Mnie ten kolor też się podoba. [quote name='Shilomaniak']Witamy potfory dwa. Aiko rzeczywiście z ogonem , ten tego- no poprostu wiewiórka to on nie jest:evil_lol:. Ogon w ramach walk plemiennych stracił? Treskę trzeba mu było na wystawę założyć:lol:.[/QUOTE] Cześć, cześć :) odrasta mu ten ogon w żółwim tempie... Młody mu wyskubał:mad: [quote name='Ptysiak']Ciężko to wychodzi ale się staram :evil_lol: Piękne wystawowe fotki :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03717.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Rozumiem, że obiecujesz poprawę;) Dzięki. [quote name='Tekla64']no to se poogladalam troche wystawy i usatysfakcjonowana jestem , dzieki[/QUOTE] Bardzo proszę:lol:
-
.......................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03757.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03758.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03759.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03761.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03763.jpg[/IMG]