Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Hej, miłego wieczoru :)
  2. [quote name='stokrotka.af']aaaaaaaaaaaaaaaaaanioł nie kobieta ;) Shilka to dopiero rasowa sucz ;)[/QUOTE] Stokrotka, dobrze mówisz;)
  3. Zaglądam wieczorkiem.
  4. Dzień dobry :) ale tu poważne tematy są poruszane...;)
  5. Zaglądam do Tymka. Dobrze, że już po wszystkim. Teraz musi być lepiej.
  6. [quote name='Kaaasia']Oj tam, daj się troszkę ludziom pocieszyć :evil_lol: Niestety cały czas jest na plusie więc zamiast pięknego, białego śnieżku jest okropna, błotnista breja :shake:, która mam nadzieję szybko zniknie. [/QUOTE] Ależ bardzo proszę. Radości nigdy za wiele ;)
  7. M&S

    Sfora Hektora

    Jaka fajna jadłodajnia :) i stołujący też niczego sobie. Kociaste leniwce ;) Pozdrawiamy piątkowo :)
  8. [quote name='marta.k9080']dzień dobry (mamy śnieg:razz:)[/QUOTE] Zadowolona? [quote name='Błyskotka']Cała grupa ?[/QUOTE] Nie, nie cała. Zamiast samojedów były huszczaki, a pozostałe rasy bez zmian. [quote name='Tekla64']no to i u mnie dzis bialo , sie witam ale za to cos na ksztalt slonca sie chce pokazac[/QUOTE] U nas też coś zaświeciło ;)
  9. Powodu do radości nie widzę....ślisko, tony białego g....., breja jak nie wiem co. Doberek:)
  10. Zaglądam z rana do kurdupelków.
  11. Cześć :) dobrze, że już piątek.
  12. [quote name='Shilomaniak']Kolega małzonek najwyraźniej mnie nie docenia, zapatrzony w czarną sucz.[/QUOTE] Głupia sprawa, musisz podjąć jakieś kroki ;)
  13. Dzień dobry Miłko:)
  14. Dobrze nie jest.
  15. Przede wszystkim muszą obie psice traktować tak samo, bez forowania jednej, czy drugiej. widać, że nie mają niestety pojecia o posiadaniu dwóch psów. Nie wolno puszczać ze smyczy jednego psa, podczas gdy drugi idzie na smyczy. ja są przy pańci, to obie, albo zadna. Szkolenie, to panciostwu jest potrzebne...
  16. [quote name='Buszki']No to macie prześnieżone ;). U nas dzisiaj spokojnie,tylko przez moment zaczęło coś prószyć,ale dało sobie spokój :).[/QUOTE] O, dobrze to ujęłaś;)
×
×
  • Create New...