Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='malagos']Ależ on ma niezwykły kolor! dymny?.......[/QUOTE] Niebieski :)
  2. [quote name='eliza_sk']Na ile wyceniamy chłopaka, bo mam zapytanie w stylu "ile kosztuje ten piesek ..."[/QUOTE] Jest bezcenny...
  3. [quote name='Buszki']Pączkowe hellooooo....[/QUOTE] Hello [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/661/661067tnxgp911yt.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/661/661067tnxgp911yt.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/661/661067tnxgp911yt.gif[/img][/url] [quote name='Błyskotka']Czyżby było w tym roku inaczej i nasza grupa nie na balkonie ;) ?[/QUOTE] Skąd to przypuszczenie? Byliśmy dokładnie na tym samym ringu, co w ubiegłym roku.
  4. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/945/945077n6gv373mvj.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/945/945077n6gv373mvj.gif[/img][/url]
  5. [quote name='Buszki']Dobra,podaj adres,jutro kurierem wyślę ;).[/QUOTE] wyslij niech ją zasypie :evil_lol: [quote name='Tekla64']witam rankiem zachmurzonym juz niestety a tak bylo piknie ze sloneczkiem[/QUOTE] Doberek, u nas też szaro, niestety.
  6. Dzień dobry :)
  7. Hello Rufi :)
  8. M&S

    Sfora Hektora

    Doberek w Tłusty Czwartek :) U nas też szaro i ponuro...
  9. Witamy się i my :) Dobrego dnia.
  10. Piękny kociasty :)
  11. [quote name='togaa']Jest nadzieja na fajny domek w Katowicach. Póki co, jutro zabieg i fryzjer. Troche sie denerwuję, bo to jednak rozcinanie brzuszka ...Biedny [B]Czaruś[/B].[/QUOTE] Jak fajnie, cieszę się :) Będzie dobrze!
  12. [quote name='Kaaasia'] Mini cuda ;) Dzisiaj 2h szalał z berneńczykami i nie w głowie były mu gwałty tylko zabawa :multi: [/QUOTE] Pięknie, pięknie :) Miłego dnia.
  13. Cześć Dziewczyny :)
  14. Dzień dobry :)
  15. [quote name='eliza_sk']Zobaczymy co nam z negocjacji wyjdzie, ale pan mieszka we Wrocławiu, więc Pati będzie ew. spędzać wakacje w Hiszpanii :)[/QUOTE] Łał, ekstra!!!!
  16. Cześć Ludziom Pracy i Innym Ludziom też ;)
  17. Doberek Dziewczynki :) Fajnego dnia.
×
×
  • Create New...