Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44558
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. To się małej szykują dwa super tymczasowe domki, wygrała los na loterii :)
  2.     kurcze, wieso, a gdzie Ty mieszkasz?... Ciepełko u Ciebie, aż pozazdrościć :)
  3. Ewab, odpowiadam na post PasjaHera, coś pisze o paskudnym Waszym województwie... :)
  4. Grunt, ze sie ranka nie paprze, a reszta sama przyjdzie: i humor, i zaufanie.
  5. O, i taka jest nasza Dogomania, REWELACJA!! Mazowszanko, CUDNA Kobieto, będę wspierać, pomagać, kibicować, zapraszać na grilla i co tylko chcesz, tak się cieszę, że bierzesz to małe goowienko :)
  6.     A tam, zaraz paskudnego, wcale nie - byłam na targach w Kielcach i bardzo mi się podoba Świętokrzyskie :)
  7. Jak pogoda? U nas dosc pochmurno, ale nie pada.
  8. Ta żuchwa, to moze genetyczna wada?... W każdym razie mam taką nadzieję :( A te dwa bidaki, nadal się błąkają?
  9. Jak weszliśmy do Unii, to od Tomka chłop chciał kupić podręcznik o chorobach świń, bo tak zrozumiał fakt, ze rolnik ma prowadzić "książkę leczenia świń"
  10. Fajny obrazek w ryjkiem w dziurce :) A Tomek miał przed chwilą klienta, który dość przepitym głosem chciał kupić "prostatę dla świń"... Po dociekaniu "w czom dzieło" okazało się że chodzi o Prestarter, granulki dla prosiąt, ale tego Tomek "nie prowadzi" :)
  11. Irenko, jak Szerlok?...
  12. A u nas w pełni kwitnienia forsycja - zwłaszcza w słońcu ma tak niesamowity kolor, że w oczy razi :), i fiołki. Magnolię mam fioletową, późniejsza, to pączuszki wielkosci orzecha dopiero..
  13. A oto nasze postępy socjalizacyjne: wchodzę do kojca, Pikuś podbiega, bardzo się cieszy, liże po palcach... i nieruchomieje. Nie wiem wtedy, czy nie capnie. Ale zdołałam go pogłaskać po karku, głowie, zanim się cofnął. Bardzo sie cieszy z jedzenia, które przynoszę, a w misce ma jakąś zupę z przedszkola i chrupki. Dostał pierwszą tabletkę Aniprazolu.
  14. Jestem dziś na dyżurze w Makowie i widzę przez okno, jak ulicą sobie idzie mała długowłosa psinka, kulejąca... Szło to sobie niespiesznie w stronę Stacji Paliw Orlen i zalewu Makowskiego
  15. O mamo, co za cholerstwa się pojawiają na tym świecie! I u ludzi, i u zwierzaków....
  16. Pewnie i do tego dojdzie, jak tylko Nutusia poda zwierzakom hasło do komputera :)
  17. Biedulki kochane...
  18. Bardzo proszę o możliwość refundacji za sterylke suni Lerki, bezdomniaczki pod opieką konfirm31: http://www.dogomania.com/forum/topic/145037-pojarmarkowa-lerka/ Zabieg umówiony na ten piatek, w Ostrołęce, u naszego zaprzyjaźnionego doktora w lecznicy AGA
  19. Tomek dziś odwiedził konfirmów, widział Lerkę i ocenił: Ta mała jest przeurocza!
×
×
  • Create New...