-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A było tak jeszcze 4 tygodnie temu, siusianie pod siebie, lęk, niepewność... [url=http://postimg.org/image/en4e15x6l/][/url] [url=http://postimg.org/image/dm45c1g71/][/url] [url=http://postimg.org/image/4fluorayl/][/url] -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I taka buzia zafrasowana, jak go Ania na ręce wzięła... [url=http://postimg.org/image/mp85csp0l/][/url] [url=http://postimg.org/image/r0wr1svxh/][/url] [url=http://postimg.org/image/rce7ekcdh/][/url] [url=http://postimg.org/image/viugg5mlh/][/url] [url=http://postimg.org/image/gx3frwpt1/][/url] -
Uuu, ale super wieści! Pomi w domku, ho, ho! Gratuluję dobrej akcji, konfirm!
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pikuś i jego pozowanie do zdjęć: [url=http://postimg.org/image/aagryq84l/][/url] [url=http://postimg.org/image/o2qlgm9id/][/url] [url=http://postimg.org/image/hb06drkit/][/url] [url=http://postimg.org/image/8wp53f8v9/][/url] [url=http://postimg.org/image/3rjc826jp/][/url] -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Na początek stare suczyska i ich zabawy w sadzie: [url=http://postimg.org/image/3v0st5c35/][/url] [url=http://postimg.org/image/8i6uuwzg1/][/url] [url=http://postimg.org/image/trzj2vm29/][/url] -
Krysiaaaaaaaaaa... Tu się czeka na informacjeeeeeeee......
-
Sunia z przetracona noga wychudzona, wyglodniala Wyszkow/Branszczyk
malagos replied to iwaba's topic in Już w nowym domu
Miała być złapana, miały być odszukane szczeniaki - coś poszło nie tak?...... -
Ta pani to mama osóbki prowadzącej ten Ptasi dom, przegadałyśmy kupę czasu, przesłała zdjęcia podopiecznych, klatki, urządzeń do zabawy w pokoju. Wymarzone miejsce do Czubika.
-
Będzie dobrze, będzie dobrze, będzie dobrze..........
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nie ma to jak we własnym łóżeczku przespać do rana :), choć Mazury cudne, urocze, pachnące wakacjami i jak dla mnie - niezastąpione na letni wypoczynek :) Pikuś wybiegany, wygłaskany, wzięty na ręce - trochę zesztywniał, bo jego chyba nikt tak nie traktował! Zaczepiał Kenię do zabawy i zrobili kilka kółeczek po sadzie. Na wołania przybiega i daje łepek do pogłaskania.Dostał małą kosteczkę ze ścięgna i zostawiłam go w kojcu. Po naszym śniadaniu spróbujemy go zabrać na dłuższy spacer po polach. To nie jest ten sam pies!! -
To tak, jak mój mały Michał chciał pańską skórkę na Bródnie, a poprosił o "Boże ciałko" :)
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ania sama chciała Pikusia, bo stwierdziła, ze ma dużo czasu i jakoś trzeba o wypełnić :) W Marózie przegadałam dużo czasu o psach schroniskowych z prezesem Fundacji Wspomagania Wsi, który jest wolontariuszem i takim naszym osobnikiem - ma 8 psów, wszystkie z warszawskiego schroniska, dwa bez szans na adopcję... Zna oczywiście nasza Dziuniek :) -
Mam dla papuga nowy dom, w przyszłym tygodniu postaramy się go zawieźć do pani, majacej pod opieką dwie nimf po przejściach.
-
Sunia z przetracona noga wychudzona, wyglodniala Wyszkow/Branszczyk
malagos replied to iwaba's topic in Już w nowym domu
Wydarzenie zastało usunięte, co się stało z suczką? -
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy już w domku :) Jak przyjechaliśmy, całe stado było z Anią w sadzie - Ania na ławce, reszta biegająca, i na mój widok zaszczekały zaniepokojone... Raptem nie bylo mnie 3 dni, a te bydlęta mnie nie poznały! Pikuś zachwycony, przywitał mnie, lizał, podskakiwał. Czarny, śliczny, zadbany, wygłaskany przez Anię, pchający się do kolan przed Sonią i Kenią. "I to jest agresywny pies?" - zapytała Ania. Na wzięcie smyczy do ręki, podbiega i daje się zaprowadzić do kojca. Jutro wezmę aparat do sadu. Zrobię plakacik i powieszę na tablicy gminnej. Czas ogłaszać Pikusia. -
coś się ruszyło?............
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Przez te wnioski obszarowe i inne prace w pracy, jak wyjazdy szkoleniowe z rolnikami do obory za Łomżę i inne pokazy ziołowe, zabrakło mi czasu na istotne sprawy. Pojechaliśmy po Pikusia, ale że znowu stawił opór przed wsadzeniem go do samochodu, po prostu przeszłam z nim pieszo do domu na smyczy. Pies boi się dużych samochodów, ucieka do rowu, trochę też ludzi idących chodnikiem, ale nie przeszkadzało mu to w obsikiwaniu każdego słupa, krzaka, kamienia - na przestrzeni tych może 2 km podnosił nogę ze sto razy. Raz zrobił porządne kupsko. Zaprowadziłam go do kojca, zaraz Ania przyniosła miskę z wodą i drugą z jedzeniem. Poszłyśmy do domu po nasze psy (jest też Kenia), a w tym czasie Pikus oblewał dokumentnie kojec i budę zagrzebując wszystko energicznie. Zasypał ziemią dokumentnie przez te chwilę obie miski, i to z czubkiem! Nasze psy po prostu olały gościa, a Pikuś na smyczy nawet próbował się bawić z Kenią. Po godzinie znów poszłyśmy do niego, i miał spacer po sadzie. Nerwowy, biegający, węszący, ruchliwy. Jutro Ania przejmuje dyżur do soboty, my wyjeżdżamy do Maróza na nasze ulubione spotkanie organizacji pozarządowych. Także raczej nie będzie wieści do sobotniego wieczoru :) -
Sunia z przetracona noga wychudzona, wyglodniala Wyszkow/Branszczyk
malagos replied to iwaba's topic in Już w nowym domu
Śledzę wątek na fb, sunia jest, stan nieciekawy, i potrzebny dom tymczasowy.... -
Sunia z przetracona noga wychudzona, wyglodniala Wyszkow/Branszczyk
malagos replied to iwaba's topic in Już w nowym domu
I co, ktos pomaga tej suni? -
A jak Mała, wszystko u niej ok, pan się odzywa smsowo?
-
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
malagos replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
to czekamy na dalsze wieści, co odpowiedział pan w sprawie wolontariatu i pomocy w schronisku :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Kocham te psie podchody po tę jedną wymarzoną zabawkę :) Cudne te Twoje psiątka, konfirmie :)