Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Z takim mms z psiątkiem będzie Pani raźniej w tym szpitalu :)
  2. I ja sunia? Tak bym chciała, by jej się udało...
  3. Zrobiłam kolejny raz Amisi ogłoszenia na MojaOstrołęka i na Maków Maz.
  4. Tak , Ewciu, to przez Borysa się poznałyśmy w Różanie :) niestety nie mogę się dokocić, choć mam ten zamiar od czasu odejścia Mysi - dopóki jest Ami, ona nie toleruje obcych kotów...
  5. Im wyższa kultura w państwie, tym mniej bezdomnych psów i lepsza nad nimi opieka. Mam nadzieję,że doczekamy lepszych czasów.
  6. Tak mi się marzyła pomoc kotom z naszej wsi, jest kilka do sterylizacji i potrzeba je przetrzymać kilka dni. Ale Ami lubi tylko "swojego" kota Borysa, inne niestety nie...Trzeba wymyślić inny sposób, póki Ami nie znajdzie domu. Swoja drogą, Borysa historia też jest niezwykła: http://www.dogomania.com/forum/topic/19557-%C5%9Bmier%C4%87-zabra%C5%82a-7-kot%C3%B3w-borys-w-swoim-domu-u-malagos/
  7. To już ósmy rok Borysowania u nas... :) Już i ząbki nie te same co kiedyś - muszę drobniej kroić mięsko. Ale chrupki i jedzenie mokre idzie dobrze, apetyt dopisuje jak zawsze. Więcej czasu spędza Borys na pieszczotkach, śpi z nami - i już nie w nogach, ale przy twarzy. I to ku rozpaczy ratlereczki Nusi, bo to JEJ miejsce, JEJ pańcia. Dnie są bardzo zapracowane, kot nie ma czasu na swoje sprawy: [url=http://postimg.org/image/ybggp28x1/][/url] [url=http://postimg.org/image/bpfqq2kkl/][/url] [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/]img hosting[/url]
  8. Taki to z niej aniołeczek - wcisnęła się na kanapę pomimo tego, ze jej miejsce zajął Borys! image hosting without account
  9. Witaj, Kejciu :)
  10. Oj tak, podobna do zaraźliwiej jamniczozy :)
  11. Fasolka taka podobna do mojej Dalijki... Żeby Ci się udało, psinko kochana!
  12.     to ja tylko wesprę dobrym słowem, bo rad nie mam w zanadrzu :) To od Was się stale uczę :) Ja nie umiałam oswoić Zulki, która jest u nas od ponad 8 lat i nadal żyje swoim cichutkim, niewidzialnym życiem. A miała być tylko na chwilkę, do zdjęcia szwów po sterylizacji :) http://www.dogomania.com/forum/topic/16656-zulka-z-wielunia-juz-5-lat-nasza/
  13.     Skromne?? To dla nas duze pieniądze, wystarczy na miesiąc żywienia Amiśki :) Pokerku, ogromne dzięki! Wysyłam numer konta na pw.
  14.     Ładny, biedak kochany...
  15. O Boże, co za seria odejść... Dziuniek, ściskam Cię.......
  16. Jak się dziś czuje? Żeby zaczął jeść, to już będzie jakieś światełko w tunelu
  17. Urocze maluszki, ale i mamusia cudna!
  18. Dużo porządnych ludzi odchodzi z dogo- jestem od ponad 10 lat i wiele, wiele nicków poznikało... No nic, róbmy swoje, tu czy poza dogomanią...
  19. Umówimy się, choć wolę bez gadziny - moja Nutka oszaleje...Ale z obiadkiem mogę czekać :)
  20. Ale fajne :) Zupełnie inne piesy z nich :)
  21. A pewnie, ze się cieszę, to naprawdę kochany i bezproblemowy pies :)
  22. Nutusiu, dziękuję za słowa wsparcia :)
  23. Fajnie działacie :) Super Dziewczyny z Was :) Ja zapisałam się do TOZ oddział warszawski w styczniu tego roku i niestety... takie skłócenie środowiska, ze oddział został rozwiązany...Zostałam (ja i dwie Krysie z sąsiedniej miejscowości) na lodzie...
×
×
  • Create New...