Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Cudaki kochane :) Najważniejsze, za są bezpieczne i nakarmione. a jak kuwetka, zaprzyjaźniona? Byłam przed chwilą u kotów. Jest nadal 8 sztuk. Jeden, wielki samiec, wg sąsiada ojciec i dziadek całej tej ferajny, jest "nie nasz". Gdzieś mieszka i tylko tu przychodzi na gościnne występy. Ale dziś do żarcia się też garnął. Wszystkie koty powinny dostać antybiotyk, bo prychają. I tak - łaciata koteczka baaardzo garnie się do człowieka, wchodzi pod rękę, ociera się o nogi, w ogóle cudowna. Drugi kot, Ząbek nie taki nachalny na pieszczoty, ale pogłaskać się da bez problemu. I trzeci kot, całkowicie czarna kotka, nie ucieka przed ręką (ma guzek (?) na żebrach, dość duży). Trochę się boi, ale spokojna, ufna. Resztę udawało mi się podczas jedzenia dotknąć, ale np. mała czarna uciekała za każdym razem, po chwili wskakiwała na stół, bo głód był silniejszy. Kilka zdjeć: [url=http://postimg.org/image/n8y0ax88h/][/url] [url=http://postimg.org/image/ea3ck5dyp/][/url] [url=http://postimg.org/image/7bz8e7fu9/][/url] [url=http://postimg.org/image/z89ii8dtd/][/url] [url=http://postimg.org/image/xhqhgqwa9/][/url]
  2. wiem, wiem, Mazowszanko ;) A tym zdjęciem zrobiłam znów ogłoszenia na OLX, Gumtree i MojaOstrołęka. Zaraz zamówię worek karmy, popatrzę w Ceneo, gdzie taniej. a tak wczoraj padła na łące - pieszczocha z niej [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/app.php]screenshot software[/url]
  3. No właśnie? Jak reaguje na Was, macha ogonkiem, czy nadal się boi?
  4. Znalezione w sieci: http://mashable.com/2015/11/12/sainsbur ... DQoitOKgqu
  5. Cieszę się z tego domku dla Ariona, będzie pod troskliwym okiem konfirm31 :) :)
  6. A ogona nie podziwiacie, Niewiasty?? Taki pióropusz nad głową, ze klękajcie narody!
  7. Pomyłeczka, sorki... Zakodowałam sobie paprykę i tak mi zostało... :huh:
  8. U mnie odwrotnie, panny spały na kolanach, chłopaki raczej nie :) Ale to umyte oczko, to postęp, super :) a jak Czorcik-Cały-Czarny? Da sie choć palcem dotknąć?
  9. Jestem z nimi w kontakcie :)
  10. Mamusia urocza, wydaje się młoda, ma takie śliczne ząbki :)
  11. Pewnie! dobrze, ze już jest u papryczki :)
  12. Weszłam na strone Ostrołęki, by dodac ogłoszenie o Amisi - a tu takie w dziale "oddam za darmo": Witam odam Owczarka Paschalnego ma 10 tygodniowego jest słodki samodzielnie je już szczęka i się bawi.Wszelkie informację udzielę telefoniczne jest jeden piesek plus trzy suczki.
  13. [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/]upload picture[/url]
  14. [url=http://postimg.org/image/4sfb4gt1x/][/url] [url=http://postimg.org/image/ognnnhz4l/][/url] [url=http://postimg.org/image/uy6k709hx/][/url] [url=http://postimg.org/image/5tfjtla1h/][/url] [url=http://postimg.org/image/63n2cxonp/][/url]
  15. .[url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/]image upload without registration[/url]
  16. Najważniejsze, że zwierzyna zaczyna się dogadywać :)
  17. Wcale nie biorę pod uwagę, że Ami zostanie u nas. Ma znaleźć dom, i basta. (co to jest ta basta, to nie wiem, ale fajnie brzmi :cool1: :rolleyes: ) Byliśmy przed chwilą na spacerze na polach, słońce, zielone oziminy, jakoś tak wiosennie się zrobiło.
  18. Nasza Tina, jeszcze za moich warszawskich czasów, uwielbiała fistaszki. Jak tylko chrupnęła skorupka, warowała przy stole:) Wszystkie psy, wydaje mi się, lubią orzechy. Znaleziony zaraz zanoszony jest na kocyk i rozgryzany z przyjemnością.
  19. Na zmartwioną nie wyglada?... REWELACJA!!
  20. O mamo.... jaki ból musiał znieść...
  21. Dzielna dziewczynka z naszej sbd :) Psiak został w schronisku?
  22. A Amisia już pół roku u nas... Aż się nie chce wierzyć, taka fajna i nie ma domu... Pierwszy przypadek w mojej karierze, a pomagam psom tu na wsi ponad 30 lat, dobre 120 psów znalazło domy. Zostało u nas na stałe kilka, ale to były staruszki (jak Pelasia czy Majeczka), albo dzikuski jak Zulka czy nieufna Milka, albo "dziwne" jak wodołazka Erka czy Mała, czy Sponsor...
  23. domyślałam się :) Ja ma teraz pod opieką 8 kotów w mojej wsi, powoli szukam im domów.
  24. Ta czarna mała sunia chodzi po rynku w naszej wsi, znów ją widziałam. Ale podejść nie chce. Może te moje "dobre panie" zaczną ją dokarmiać i się trochę oswoi?...
×
×
  • Create New...