Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Moja Pelasia taka niby starowinka, a też pożarła tabliczkę czekolady, wywąchała ja w torbie z zakupami, zostawionymi nieopatrznie na podlodze w przedpokoju :cool3:
  2. Jestem z Wami, Modliszko i TŻ, szkoda, że pisane Wam było przejść przez to wszystko...... Sprawdza się powiedzenie w stosunku do pieska, że co komu pisane to nie ucieknie.....:shake:
  3. malagos

    Metamorfozy

    Lubię stanowcze charaktery!! :loveu:
  4. .......czyli jak to w Polsce bywa, cała para poszla w gwizdek:shake: Szkoda.............
  5. Czy w wolnej chwili ktoś z Was mógłby napisac, co będzie w Ostrowi, bo że to Dzień Ostrowi, to wiem. To znaczy kto z Was będzie, jak to bedzie itp., co planujecie? Może przez ten tydzień zrobiłabym zbiórke art. spożywczych, czy czegoś potrzeba bardziej, a czegoś mniej? Do Ostrowi mam raptem 80 km, to nie Ukraina.
  6. Gamoń ma domowe kłopoty i do tego pieska na przechowaniu dość długo - myślę, ze nie ma czasu zająć sie tą sunią.
  7. Trzymajcie się, dzielne dziewczyny :shake:
  8. Koniecznie temat trzeba podbijać, na pewno są tu ludzie z Legnicy! Tylko zwarta grupa może coś wskórac, więcej głów to więcej pomysłow na pomoc dla zwierząt! Zalewscy, a może Twoi znajomi, sąsiedzi, przyjaciele mogliby pomóc? Tak na początek, dla towarzystwa, pojechać i rozejrzeć sie w schronisku? O ile pozwola Wam tam powęszyć.... Ciekawa jestem, jak się sytuacja rozwinie!
  9. malagos

    Metamorfozy

    Madzia18, ta Twoja blondyneczka to moja ulubiona sunia do oglądania, czytania, cieszenia się ! Gdybym kiedyś mogła wziąć jeszcze jednego psa, to byłaby to taka sama suczynka! Nie wyobrażam sobie, co ona przeżywała w schronisku.........
  10. Jejku, jak ja kocham takie scenki! Wcale nie wyrosłam z kochania maluszków, wręcz z wiekiem coraz bardziej mnie to rozczula :loveu:
  11. Dziś sadziłyśmy kwiatki do skrzynek i donic, coby ustawić je na tarasie. Dziewczęta dzielnie pomagały, choć Pelaś ze zdziwieniem patrzyła i już kombinowała, jak by tu te kwiatki wykopać? :mad:
  12. i jeszcze kilka, z cyklu "Co robią jamniczki w wolnych chwilach?" [SIZE=2] [SIZE=2]
  13. Oczywiście coś źle podpisałam zdjątka powyżej:oops: A tu jeszcze kilka: [SIZE=2] [SIZE=2] [SIZE=2]
  14. [SIZE=2]Wystarczyło wstać na chwilkę z leżaka............. [SIZE=2] Pelasia w ogrodzie [SIZE=2] [SIZE=2] A tu przemycę zdjęcie mojej ratlereczki, dla krórej penetracja jęzorkiem dziurki w nosie jest najwyższym szczęściem :lol: [SIZE=2]
  15. Maćko, dzięki za to, że przy niej jesteś :-(
  16. Dziękuję Wujciowi za odpowiedź :cool3: A pieski są śliczne! A najbardziej jestem pod wrażeniem wilczurki....ta postawa, ten pysio!
  17. Cioteczki, a w Ostrowi to jaka imprezka się szykuje? Dacie cynk?
  18. Maćko, jesteś wielka! A jakie to herbatniczki polubiła Jaśminka? Tak o tym smacznie piszesz, że zaraz pójdę do kuchni po paluszki :cool1: Doceniam Twą robotę i pielęgnację psinki, bo wiem, ile to czasu i cierpliwości pochłania :shake:
  19. Kiwi, aż mi glupio, bo obiecała,ale....korzystam gościnnie z laptopa męża, a komputer ma być naprawiony dziś wieczorem...........ale zdjęcia zrobione, w sadzie i w domku, kilka będę miała zeskanowanych ze zwykłego aparatu i postaramy się wstawić :oops:
  20. Wiecie, co mnie jeszcze denerwuje. Program "Animals" telewizyjnej dwójki mógłby zabrać się za takie kwiatki, jak Radom, Kielce, Olkusz, a nie tylko pokazywać żubry wypuszczane na Pomorzu (choć i to wazne wiadomość), czy jak pół roku temu zwierzęta w Afryce. I wogóle wziąć sie za polską rzeczywistość zwierzęca jako jedyny (?) ogólnopolski magazyn o zwierzętach. A może zawiadomić TV o problemie? Ewa Banaszkiewicz wydaje się być osobą zaangażowaną w pomoc zwierzętom.
  21. Śliczna dziewczynka z niej! A to kopanie dołków skąds znam :-o
  22. Gucio, a po cholerę zawracać sbie głowę kimś takim?! Psy szczekają, a karawana jedzie dalej!
  23. widać, że w Ostrowi jest to popularna rasa :cool3: , czyli, jak mówią u mnie na wsi, pieski "z tych małych ras" :p
×
×
  • Create New...