-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Zalewscy, do dzieła! Nie zostawiajcie tak dziadów bezkarnie! Moze kogoś z władz miasta wsadźcie w samochód i zawieźcie do schroniska?
-
JAMNIK FELEK z Lublina. Już w domku oczywiście! I jest super:))))
malagos replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Norbitka, cudowna istotko!!!:loveu: -
Chodziło mi o to,że w spotkaniach organizacyjnych nie będę mogła brać udziału, a nie o to,ze bedę dyżurną "babą z koszem łakoci". W końcu jestem dużą dziewczynką i mogę dla innych zrobić coś jeszcze, niż chleb ze smalcem. Proszę dysponować mną, czekam na propozycje PO zebraniu, które powinno odbyć się jak najszybciej, póki "głowy są gorące".
-
a ja? :-( mnie zatrudnijacie w kuchni schroniska! Będę gotować obiadki dla szefów schroniska (żeby ich codziennie przyciagnać wymyślę coś tak dobrego, ę ho,ho), a jeszcze lepsze dla psiaków :loveu: A poważnie, nie mogę uczestniczć w Waszych warszawskich spotkaniach, bo nieczęsto bywam w stolicy. ale przymyślę sprawę i ....moze macie jakieś pomysły dla ludzi z terenu?
-
Staruszka Busia oddana z adopcji-już za TM.Zegnaj sunieczko.
malagos replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no właśnie Legion, 100 km to żadna odległość :cool3: A ja tu ze strachem zaglądam do nowego wątku z Radomia, co ta Ania znów wynalazła :shake: -
i ja ciągle tu zaglądam.....co z dzieciakami?
-
A tak przez ciekawość, jak daleko od siebie sa te Krzyczki i Ch....coś tam i jak daleko od Warszawy?
-
A ja jestem ciekawa (a może to wie Fela), co sądza o schronisku władze Ostrowi? Burmistrz, szkoda że go nie bylo w sobotę? A ta młoda kobitka, to chyba z biura promocji? Podchodziła do nas i pytala o efekty starań, czy ludzie podchodz, pytają itp. Szkoda, że nie było (a moze było) spacjalnego zaproszenia dla właścicieli schroniska i ew. lekarzy wet. z Ostrowi, ani powiatowego (ten wysoki, chudy, to był zastępca). Powiatowy powinien wyznaczyć lekarza schroniskowego. No i gapy z nas, obok prawie było stoisko Forte, mebli z Ostrowi. Może mogliby zasponsorować kilka bud, albo dać sklejki, dykty i takie tam pierduły. Dopiero dzisiaj o tym z Tomkiem pomyśleliśmy. Ale zgadzam się z Witokretami! Świeta słowa o walce z właścicielami! Jeszcze jedno - dobrym efektem stoiska ostrowskiego były pytania osób "w czym mogę wam pomóc?" i zapisy na listę chcacych w jakikolwiek sposób udzielać się. I rozmowy z mieszkańcami, z których część pytała, gdzie jest to schronisko? No i super pomysł z psiakami, które przyciagały ludzi do stoiska!
-
No, takie 4-tygodniowe kocieta umieją umilić i urozmaicić życie :cool3: A psiej mamie należą sie całuski!
-
Taaaaaa, te po groszkach są dobre, zawsze staram sie kupić na zapas, bo nie zawsze są w naszym wiejskim sklepie ("a może drażetki na wagę? Muszą być w buteleczce, a po co pani?" :roll: ), bo co roku o tej porze (odpukać) coś się trafia do wykarmienia :cool1:
-
Kraków -bezdomny szczeniaczek, dziś już nocuje w nowym domku :)))
malagos replied to Patia's topic in Już w nowym domu
No śliczna jest Stokrotka! A tan pasek na nosku, jak firmowy znaczek Adidasa czy czegoś tam! dobrze,ze ma tyle prasy do czytania, zawsze to czas szybciej mija przy ciekawej lekturze :cool3: -
Najgorsze w tych zacofanych schroniskach jest takie skostnienie obyczajów. Psy na spacer, a po co? Strona w internecie, tyle lat nie było i jakoś się żyło, wolontariat/ Ale wierzę, ze takie osoby jak Wy otworzą oczy pracownikom i kierownictwu, że jest XXI wiek, że inne schroniska działają na innych zasadach itp. Trzymam kciuki za Wasze działania! ................bokserek, powiadacie?............:cool1:
-
No cóż, byliśmy z Tobą Maćko i suczynką tylko wirtualnie, a jednak bardzo wszystko przeżywaliśmy. Jak Ty się czujesz, można sobie wyobrazić...........Dzieki za wszystko.
-
Czy to Chrcynne czy jak tam (co rusz to inna nazwa) to Krzyczki?
-
Jak to dobrze, że Iza też do schroniska zajrzała. I dobrze, ze napisala na forum. Dziewczyny kochane, zagladajcie tam częściej i miejcie rękę na pulsie.
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jamniczki jednak to zwierzątka ciepłolubne. Porównanie Pelasi zimą a teraz, nawet przy chłodnej pogodzie, to dzień a noc :loveu: -
Właśnie zamówiłam na piątek chleb u znajomej gospodyni! Pieczony w prawdziwym piecu chlebowym. Jeszcze tylko smalczyk i ............soboto, nadchodź! Pytam kobitkę, ile mam jej zapłacić, a ona mówi, że nic, bo to na te szczekające, a ona lubi psy. Drożdżowe ciasto upiecze inna pani, też myślę, ze za friko. Ano, wariatów widac nie brakuje. Powiedzcie, czy warto połazić po sklepach u nas na wsi (raptem dwóch) i podziadować? Ale czy makaron, ryż itp. brać, czy Ostrów ma tego dużo?
-
Więc ja oficjalnie zgłaszam się do pomocy w Ostrowi (rozmiar koszulki XXXL:cool3: ) oraz moją córkę Agnieszkę, lat 10, ale to osoba nad wiek powazna i duża, oraz mego męża, który i tak robi za kierowcę :eviltong: - rozmiar tyż XXL. San-epid mam w nosie. Już myślę, co by tu ..... Jakieś jednorazowe talerzyki chyba muszę nabyć, nie?
-
Taaaaaaaaa, mówisz miesiąc, dwa?.........chyba musi być u Ciebie trochę dłuzej, jeszvcze z miesiąc, dwa..:cool3:
-
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
malagos replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to ma doborowe towarzystwo, jamniczka i foksia. A moze im (tym koleżankom) też trzeba wątki zalozyc? -
Tylko jak ja mam umyć ząbki trzymając i szczoteczkę i zaciśnięte kciuki?!:-o Wybieram te kciuki!