Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Zalewscy, do dzieła! Nie zostawiajcie tak dziadów bezkarnie! Moze kogoś z władz miasta wsadźcie w samochód i zawieźcie do schroniska?
  2. Kurcze, pomóżmy Beacie choćby finansowo. Nie może zostać z problemem sama. 3 miesiące ma dodatkowego pieska i nie wiadomo, jak długo jeszcze. Jutro prześlę trochę grosza "na kurczaka".
  3. Chodziło mi o to,że w spotkaniach organizacyjnych nie będę mogła brać udziału, a nie o to,ze bedę dyżurną "babą z koszem łakoci". W końcu jestem dużą dziewczynką i mogę dla innych zrobić coś jeszcze, niż chleb ze smalcem. Proszę dysponować mną, czekam na propozycje PO zebraniu, które powinno odbyć się jak najszybciej, póki "głowy są gorące".
  4. a ja? :-( mnie zatrudnijacie w kuchni schroniska! Będę gotować obiadki dla szefów schroniska (żeby ich codziennie przyciagnać wymyślę coś tak dobrego, ę ho,ho), a jeszcze lepsze dla psiaków :loveu: A poważnie, nie mogę uczestniczć w Waszych warszawskich spotkaniach, bo nieczęsto bywam w stolicy. ale przymyślę sprawę i ....moze macie jakieś pomysły dla ludzi z terenu?
  5. no właśnie Legion, 100 km to żadna odległość :cool3: A ja tu ze strachem zaglądam do nowego wątku z Radomia, co ta Ania znów wynalazła :shake:
  6. i ja ciągle tu zaglądam.....co z dzieciakami?
  7. A tak przez ciekawość, jak daleko od siebie sa te Krzyczki i Ch....coś tam i jak daleko od Warszawy?
  8. A ja jestem ciekawa (a może to wie Fela), co sądza o schronisku władze Ostrowi? Burmistrz, szkoda że go nie bylo w sobotę? A ta młoda kobitka, to chyba z biura promocji? Podchodziła do nas i pytala o efekty starań, czy ludzie podchodz, pytają itp. Szkoda, że nie było (a moze było) spacjalnego zaproszenia dla właścicieli schroniska i ew. lekarzy wet. z Ostrowi, ani powiatowego (ten wysoki, chudy, to był zastępca). Powiatowy powinien wyznaczyć lekarza schroniskowego. No i gapy z nas, obok prawie było stoisko Forte, mebli z Ostrowi. Może mogliby zasponsorować kilka bud, albo dać sklejki, dykty i takie tam pierduły. Dopiero dzisiaj o tym z Tomkiem pomyśleliśmy. Ale zgadzam się z Witokretami! Świeta słowa o walce z właścicielami! Jeszcze jedno - dobrym efektem stoiska ostrowskiego były pytania osób "w czym mogę wam pomóc?" i zapisy na listę chcacych w jakikolwiek sposób udzielać się. I rozmowy z mieszkańcami, z których część pytała, gdzie jest to schronisko? No i super pomysł z psiakami, które przyciagały ludzi do stoiska!
  9. No, takie 4-tygodniowe kocieta umieją umilić i urozmaicić życie :cool3: A psiej mamie należą sie całuski!
  10. Ja już się cieszę! U mnie zapisy na chlebek i ciasto! moje wiejskie kobietki nie zawiodły i będzie papusiu :cool3:
  11. Taaaaaa, te po groszkach są dobre, zawsze staram sie kupić na zapas, bo nie zawsze są w naszym wiejskim sklepie ("a może drażetki na wagę? Muszą być w buteleczce, a po co pani?" :roll: ), bo co roku o tej porze (odpukać) coś się trafia do wykarmienia :cool1:
  12. No śliczna jest Stokrotka! A tan pasek na nosku, jak firmowy znaczek Adidasa czy czegoś tam! dobrze,ze ma tyle prasy do czytania, zawsze to czas szybciej mija przy ciekawej lekturze :cool3:
  13. Najgorsze w tych zacofanych schroniskach jest takie skostnienie obyczajów. Psy na spacer, a po co? Strona w internecie, tyle lat nie było i jakoś się żyło, wolontariat/ Ale wierzę, ze takie osoby jak Wy otworzą oczy pracownikom i kierownictwu, że jest XXI wiek, że inne schroniska działają na innych zasadach itp. Trzymam kciuki za Wasze działania! ................bokserek, powiadacie?............:cool1:
  14. No cóż, byliśmy z Tobą Maćko i suczynką tylko wirtualnie, a jednak bardzo wszystko przeżywaliśmy. Jak Ty się czujesz, można sobie wyobrazić...........Dzieki za wszystko.
  15. Czy to Chrcynne czy jak tam (co rusz to inna nazwa) to Krzyczki?
  16. Jak to dobrze, że Iza też do schroniska zajrzała. I dobrze, ze napisala na forum. Dziewczyny kochane, zagladajcie tam częściej i miejcie rękę na pulsie.
  17. Jamniczki jednak to zwierzątka ciepłolubne. Porównanie Pelasi zimą a teraz, nawet przy chłodnej pogodzie, to dzień a noc :loveu:
  18. Właśnie zamówiłam na piątek chleb u znajomej gospodyni! Pieczony w prawdziwym piecu chlebowym. Jeszcze tylko smalczyk i ............soboto, nadchodź! Pytam kobitkę, ile mam jej zapłacić, a ona mówi, że nic, bo to na te szczekające, a ona lubi psy. Drożdżowe ciasto upiecze inna pani, też myślę, ze za friko. Ano, wariatów widac nie brakuje. Powiedzcie, czy warto połazić po sklepach u nas na wsi (raptem dwóch) i podziadować? Ale czy makaron, ryż itp. brać, czy Ostrów ma tego dużo?
  19. Więc ja oficjalnie zgłaszam się do pomocy w Ostrowi (rozmiar koszulki XXXL:cool3: ) oraz moją córkę Agnieszkę, lat 10, ale to osoba nad wiek powazna i duża, oraz mego męża, który i tak robi za kierowcę :eviltong: - rozmiar tyż XXL. San-epid mam w nosie. Już myślę, co by tu ..... Jakieś jednorazowe talerzyki chyba muszę nabyć, nie?
  20. ja też się niesmiało przypominam.............:oops: Czy pomysł ze sprzedażą ciasta (to jakoś mi wychodzi i chyba umiem) po symbolicznej zlotówce byłby ok? Może inne propozycje? Jakiś chlebek ze smalcem, bułeczki itp.? Myśle oczywiście o Ostrowi.
  21. Taaaaaaaaa, mówisz miesiąc, dwa?.........chyba musi być u Ciebie trochę dłuzej, jeszvcze z miesiąc, dwa..:cool3:
  22. No to ma doborowe towarzystwo, jamniczka i foksia. A moze im (tym koleżankom) też trzeba wątki zalozyc?
  23. Tylko jak ja mam umyć ząbki trzymając i szczoteczkę i zaciśnięte kciuki?!:-o Wybieram te kciuki!
×
×
  • Create New...