Czy w wolnej chwili ktoś z Was mógłby napisac, co będzie w Ostrowi, bo że to Dzień Ostrowi, to wiem. To znaczy kto z Was będzie, jak to bedzie itp., co planujecie? Może przez ten tydzień zrobiłabym zbiórke art. spożywczych, czy czegoś potrzeba bardziej, a czegoś mniej? Do Ostrowi mam raptem 80 km, to nie Ukraina.