-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Folen, w każdym Urzędzie Gminy jest rejestr dzialalności gospodarczej, czyli m.in. tartakow. Moze kogoś znasz w UG, a moze po dobroci dadzą do wglądu? Mozna wtedy trafić do każdego z tartaków i poprosić o darowiznę, stać ich przecież na to. W każdym razie spróbować poprosić. Cel jest szczytny i jesli pierwszy tartak da, drugi nie będzie chciał być gorszy :cool1: My w naszym stowarzyszeniu prawie do perfekcji opanowalismy tę sztukę dziadowania, czyli "szukania sponsrów", jakby co, służę radą co i jak :cool3: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
malagos replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
A ja Wam życzę, mimo tej wizyty u weta, udanego dnia i dobrego zdrówka. Trzymajcie się. -
[quote name='paros']Domyślam się, że John zostaje u Ciebie :lol:[/quote] Poważnie?! Zostaje?! :loveu: :loveu:
-
Staruszka Busia oddana z adopcji-już za TM.Zegnaj sunieczko.
malagos replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
..............i skończyło się dojadanie kurzych udek po Busi..... no, trzeba by tu pomysleć...... -
Ale dlaczego jeszcze wątek nie przeniesiony do tych szczęsliwców w nowym domu?:loveu:
-
Mix amstafa z Ostrowi pilnie szuka domu, pomozmy mu !!!
malagos replied to Maćka's topic in Już w nowym domu
Amsti nadal w schronisku? Aż niemozliwe, kurczę :shake: -
Chuda vel Minikrowka z Gdyni, już za TM
malagos replied to wiewiora1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
taaaak, gruba to ona nie jest....ale to wszystko do naprawienia w dobrym domku, prawda? :cool3: -
Sombra - z Ostrowi Maz. ma wreszcie swój kącik i swoja panią!!!!!!!!!!!!
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ulaa, jesteś niesamowita! Czy Ty rzeczywiscie istniejesz, czy to tylko jakaś piekna:loveu: bajka?! Ronja, zuch z Ciebie dziewczyna! "Twoja" Sombra wygrała los na loterii, ale gdyby nie Ty....kochana jesteś....:oops: -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to tylko w trosce o psie ząbki, owoce są bardziej miękkie :cool3: Ależ ta Tola ślicznie kolotystycznie współgra z arbuzem! -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no nie daj Boże, Aniu :crazyeye: . Od 20 lat z hakiem nas tu znają, wiedzą, że jesteśmy normalni inaczej, wiedzą, że zajmujemy sie psami w różnej potrzebie, ale-odpukać- dopiero kilka pów znalazlam pod drzwiami. Ale, ale....wiecie, co jest przysmakiem Pelasi? Arbuz! Jak słyszy odgłos krojenia albo moje "zasysanie" :oops: olbrzymiej częsci arbuza, pędzi i połyka, jakby to szynka była! No, w kolorze to i owszem.... -
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
malagos replied to andre's topic in Już w nowym domu
Sunia to jedno, a 11 szczeniąt to drugie :shake: -
A propos gołębia z obrączką, daj znać do Zwiazku Hodowców Golebi, że znalazłaś tego ptaka, podaj nr z obrączki. Gołab jest czyjś i wlaściciel napewno chce wiedzieć, co się z nim stało :cool1:
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziś z kolei wyjechał mój mężuś na 2 tyg. Ale nie będę spała samotnie, co to, to nie! Pelasia już grzeje mi poduszkę, a że śpię pod prześcieradłem z powodu upałów, zagrzebała się w owo prześcieradło. W niedzielę rano mąż wszedł do sypialni i zapytał nie wiesz, skąd się to wzięło? Bez okularów myślałam, ze trzyma pod pachą Dalię. Ale po załozeniu szkieł patrzę, a to maleńka suczka, cała w uśmiechach, nizsza od ratlerka, ale tej samej "rasy" co Dalia, kolor, sierść, pysio, zachowanie! Suki obstąpiły zaraz pańcia z ciekawoscią, pytały oczkami: co to, pokaż, jakie fajne! A jak mąż sunię puscił na podlogę, zaraz wymiana usmiechów, wąchanie, ogonki w ruch. Niesamowite są te moje suki, tak przyjmować obcą stworkę? I zaraz galop do salonu, do kuchni z poźlizgiem na kafelkach, wskoczenie na stół (tylko Nowa), wypad do ogrodu.....Mieliśmy nielada zmartwienie, tyle psów (czyaj: suk) i jeszcze to, przerzucone przez ogrodzenie do ogródka......Po południu znalazł się jednak chętny na sunię, po odpchleniu, odrobaczeniu, tysiącu przykazań, całusków...pojechała do sąsiedniej wsi. -
[quote name='ronja'][SIZE=4][COLOR=red]Chciałabym jeszcze raz podziękować kochanej malagos za 200kg karmy dla naszych psiaków.[/COLOR][/SIZE] :klacz: :buzi: :Rose: (malagos, list wysle w pon, polecony,żeby nie zginęło na poczcie)[/quote] Cieszę się ze się przyda! za liścik dziekuję. A ja się pochwalę wczorajszą szybką adopcją, Ronja świadkiem jaką sliczną suczynkę przerzucono nam przez płot, ale po kilku godzinach adoptowli ją sympatyczni ludzie, z którymi mamy kontakt. Sunię odpchliłam, odrobaczyłam, wycałowałam....i poszła do ludzi.....
-
Proponuję, TYTAN, byś w wolnej chwili przeszedł się do schroniska i sam ocenił sytuację. Po co oceniać na podstawie czyichś wypowiedzi, postów, uwag, śmiać się z nich - trzeba mieć własne zdanie. Za błędy raczej nie należy przepraszać, ale ich nie robić.
-
PROSIMY O PRZENIESIENIE.Sunia Charta ma juz własny kochajacy domek.
malagos replied to ajcka's topic in Już w nowym domu
Nawet ma tapetę w kwiatki! Ja też chcę taką :cool3: , buuuuuuu............ -
A ja uprzejmie donoszę, ze już jestem umówiona na sobotę z Ronją, zahaczy o mój domek w drodze do schroniska i weźmie żarcie dla piesków. Aha, bardzo się z tego cieszę! Te worki mam już w domku, bo pan od sprzedaży pasz, który w sumie załatwił jedzonko, nie miał jak tego dłużej przechować i "kazał spadać" jak najszybciej. Firma -producent prosi o pisemne podziekowanie i pokwitowanie odbioru 200 kg karmy. Powinna być pieczątka schroniska, adres itp. Czy ja mam to napisać, a Ronja weźmie, podstępluje i odeśle do mnie? Czy jak to zalatwić?
-
Diana - starsza mix ONka odebrana właścicielowi! Za TM :(
malagos replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nic dobrego ta sunia nie uzyła w życiu.... jakie świadectwo wystawi nam, ludziom, po tamtej stronie Tęczy?..........:shake: -
Sliczny jest ten psiak!Tak długo w schronisku, nikt o niego nie pytał przez 3 lata?!