Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. A przydałaby się schronisku kostka brukowa? Trzeba coś tam wyłozyć?
  2. Folen, w każdym Urzędzie Gminy jest rejestr dzialalności gospodarczej, czyli m.in. tartakow. Moze kogoś znasz w UG, a moze po dobroci dadzą do wglądu? Mozna wtedy trafić do każdego z tartaków i poprosić o darowiznę, stać ich przecież na to. W każdym razie spróbować poprosić. Cel jest szczytny i jesli pierwszy tartak da, drugi nie będzie chciał być gorszy :cool1: My w naszym stowarzyszeniu prawie do perfekcji opanowalismy tę sztukę dziadowania, czyli "szukania sponsrów", jakby co, służę radą co i jak :cool3:
  3. A ja Wam życzę, mimo tej wizyty u weta, udanego dnia i dobrego zdrówka. Trzymajcie się.
  4. [quote name='paros']Domyślam się, że John zostaje u Ciebie :lol:[/quote] Poważnie?! Zostaje?! :loveu: :loveu:
  5. ..............i skończyło się dojadanie kurzych udek po Busi..... no, trzeba by tu pomysleć......
  6. Ale dlaczego jeszcze wątek nie przeniesiony do tych szczęsliwców w nowym domu?:loveu:
  7. Amsti nadal w schronisku? Aż niemozliwe, kurczę :shake:
  8. taaaak, gruba to ona nie jest....ale to wszystko do naprawienia w dobrym domku, prawda? :cool3:
  9. Ulaa, jesteś niesamowita! Czy Ty rzeczywiscie istniejesz, czy to tylko jakaś piekna:loveu: bajka?! Ronja, zuch z Ciebie dziewczyna! "Twoja" Sombra wygrała los na loterii, ale gdyby nie Ty....kochana jesteś....:oops:
  10. to tylko w trosce o psie ząbki, owoce są bardziej miękkie :cool3: Ależ ta Tola ślicznie kolotystycznie współgra z arbuzem!
  11. Wyszło, wyszło....:shake: Ale ładny tam w schronisku teren jest, w kojcach taka trawa?
  12. no nie daj Boże, Aniu :crazyeye: . Od 20 lat z hakiem nas tu znają, wiedzą, że jesteśmy normalni inaczej, wiedzą, że zajmujemy sie psami w różnej potrzebie, ale-odpukać- dopiero kilka pów znalazlam pod drzwiami. Ale, ale....wiecie, co jest przysmakiem Pelasi? Arbuz! Jak słyszy odgłos krojenia albo moje "zasysanie" :oops: olbrzymiej częsci arbuza, pędzi i połyka, jakby to szynka była! No, w kolorze to i owszem....
  13. Cóż za śliczny uśmiech, i te oczęta nieśmiale....
  14. Sunia to jedno, a 11 szczeniąt to drugie :shake:
  15. A propos gołębia z obrączką, daj znać do Zwiazku Hodowców Golebi, że znalazłaś tego ptaka, podaj nr z obrączki. Gołab jest czyjś i wlaściciel napewno chce wiedzieć, co się z nim stało :cool1:
  16. Dziś z kolei wyjechał mój mężuś na 2 tyg. Ale nie będę spała samotnie, co to, to nie! Pelasia już grzeje mi poduszkę, a że śpię pod prześcieradłem z powodu upałów, zagrzebała się w owo prześcieradło. W niedzielę rano mąż wszedł do sypialni i zapytał nie wiesz, skąd się to wzięło? Bez okularów myślałam, ze trzyma pod pachą Dalię. Ale po załozeniu szkieł patrzę, a to maleńka suczka, cała w uśmiechach, nizsza od ratlerka, ale tej samej "rasy" co Dalia, kolor, sierść, pysio, zachowanie! Suki obstąpiły zaraz pańcia z ciekawoscią, pytały oczkami: co to, pokaż, jakie fajne! A jak mąż sunię puscił na podlogę, zaraz wymiana usmiechów, wąchanie, ogonki w ruch. Niesamowite są te moje suki, tak przyjmować obcą stworkę? I zaraz galop do salonu, do kuchni z poźlizgiem na kafelkach, wskoczenie na stół (tylko Nowa), wypad do ogrodu.....Mieliśmy nielada zmartwienie, tyle psów (czyaj: suk) i jeszcze to, przerzucone przez ogrodzenie do ogródka......Po południu znalazł się jednak chętny na sunię, po odpchleniu, odrobaczeniu, tysiącu przykazań, całusków...pojechała do sąsiedniej wsi.
  17. [quote name='ronja'][SIZE=4][COLOR=red]Chciałabym jeszcze raz podziękować kochanej malagos za 200kg karmy dla naszych psiaków.[/COLOR][/SIZE] :klacz: :buzi: :Rose: (malagos, list wysle w pon, polecony,żeby nie zginęło na poczcie)[/quote] Cieszę się ze się przyda! za liścik dziekuję. A ja się pochwalę wczorajszą szybką adopcją, Ronja świadkiem jaką sliczną suczynkę przerzucono nam przez płot, ale po kilku godzinach adoptowli ją sympatyczni ludzie, z którymi mamy kontakt. Sunię odpchliłam, odrobaczyłam, wycałowałam....i poszła do ludzi.....
  18. Jak w dowcipie o Jasiu, nie mył ząbków, bo mu się mydelko do buzi nie mieścilo :roll: Moja stara Pelasia ma takie same "sztachetki" koloru miodowego, zapaszek intensywny, ale do wylizywania twarzy pierwsza. Kochane starowinki :loveu:
  19. No patrzcie, patrzcie.... Są na tym świecie normalni ludzie, nie ma ca gadać. Tata i Mama Kiwi, oczywiscie, bo sama Kiwi to nad-normalna, po prostu dogomaniaczka! Bardzo sie cieszę, bo gdzie te psiaki miałyby lepiej?!
  20. A jakie to-to ma ziąbki, nie całkiem równe i nie całkiem białe :cool3: Taki morso-foka :loveu:
  21. Proponuję, TYTAN, byś w wolnej chwili przeszedł się do schroniska i sam ocenił sytuację. Po co oceniać na podstawie czyichś wypowiedzi, postów, uwag, śmiać się z nich - trzeba mieć własne zdanie. Za błędy raczej nie należy przepraszać, ale ich nie robić.
  22. Nawet ma tapetę w kwiatki! Ja też chcę taką :cool3: , buuuuuuu............
  23. A ja uprzejmie donoszę, ze już jestem umówiona na sobotę z Ronją, zahaczy o mój domek w drodze do schroniska i weźmie żarcie dla piesków. Aha, bardzo się z tego cieszę! Te worki mam już w domku, bo pan od sprzedaży pasz, który w sumie załatwił jedzonko, nie miał jak tego dłużej przechować i "kazał spadać" jak najszybciej. Firma -producent prosi o pisemne podziekowanie i pokwitowanie odbioru 200 kg karmy. Powinna być pieczątka schroniska, adres itp. Czy ja mam to napisać, a Ronja weźmie, podstępluje i odeśle do mnie? Czy jak to zalatwić?
  24. Nic dobrego ta sunia nie uzyła w życiu.... jakie świadectwo wystawi nam, ludziom, po tamtej stronie Tęczy?..........:shake:
  25. Sliczny jest ten psiak!Tak długo w schronisku, nikt o niego nie pytał przez 3 lata?!
×
×
  • Create New...