Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Jak to dobrze, że kotka jest jej mamusią, ogrzeje, przytuli :roll:
  2. ZuziaM, masz ochotę na tę sunieczkę? Młody piesek może dać jej popalić, ale może początkowo izolować sunię na jakiś czas, jak będzie bardzo zmęczona?..........Znowu nie co dzień ktoś myśli poważnie o adopcji 3-łapkowego pieska.........
  3. :cool3: Ależ te psy trafiły! Los na loterii :cool3: Czy mam wrażenie, że jeszcze trzeci ładniutek by się zmieścił w tym łożu? :evil_lol:
  4. czekamy na wieści o suńce1 ciekawe, czy nosek się zagoil?
  5. Czy ta sunia jest wielkości ratlerka, czy wieksza?
  6. na początek! Znów trzeba zmienić dział.....
  7. W zwiazku z tym, że wyczytałam (w dietetyce ludzi), że baranina nie powobuje uczuleń, a nasza bokserka jest uczulona na wiele produktów, mam pytanie: gdzie w Warszawie można kupić baraninę lub koninę? Najlepiej na Żoliborzu.
  8. Kochani, pies jest na ścisłaj diecie. Jakiś miesiąc po zaczęciu podawania karmy LRD i DPD (podawana tylko rano, na dzien dobry) uczulenie się nasililo. Łysa skóra za uszami, na piersiach, na łopatkach, ciagłe drapanie, krwawe strupki, brzydki zapach skóry, łupież. Czyli znów lekarz, badania na alergeny - ta "rewelacyjna" karma uczula, pies w trakcie jej przyjmowania uczulił się. Więc teraz tylko jedzonko gotowane, warzywa, mięso i kasze.
  9. Edi, widzę, że znów w dzialaniu? Jak Ty sie za to weźmiesz, to jestem pewna sukcesu!
  10. Cudna jest Pelasia:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote] No. I tu się zgodzę z przedmówczynią :oops:
  11. Norbitka, Twoje relacje są lepsze od "M jak miłość" i innych dzieł TV polskiej :razz: :evil_lol: . Cuś jakby "5 jak pieć łapek"!!
  12. A nie można po prostu załatać dziury kawałkiem siatki?!
  13. W czwartek zdjęliśmy szwy z brzuszka. Ładnie sie goi, nic się nie paprze. Łobuzica zmienia tylko w nocy łóżka, zasypia u Agi, my się z nią budzimy, ale rankiem psica biegnie znów do Agnieszki wylizać ją i wycałowac. Tak się śmiesznie wciera w twarz szyją i boczkiem, piszczac przy tym i śpiewając. Wogóle jak się z czegoś cieszy, biegnie do kota, albo świnki i chomika, i im opowiada, śpiewa, przytupuje! Toż to jednoosobowy zespół "Kurpie i Podlasie" albo i Mazowsze na żywo!
  14. Ten ogonek pod brzuszkiem, toż to rozpacz!!
  15. stare, kochane bubisko......... Jej trzeba bylo wlaśnie domu, żeby odzyskać chęć życia! Zu, dziękuję Ci za to :lol!:
  16. Cudne, kochane dziaciaczki!
  17. malagos

    Kości...

    Kosci np. cielęce mozna kupić na bazarkach, w budkach z miesem.
  18. Jaka szkoda,że odszedł niczyj.....ale nie wszystkie psy da się uratować.............
  19. w jakim ona jest stanie? Czy żywotna, czy osowiała, czy ktoś sie nią interesuje?.......
  20. W sumie kocham wszystko co żyje. Ale lepiej żeby nic się już nie przyplątało!!!!!!
  21. Bea, kocham Cię za te "latlerki" :loveu:
×
×
  • Create New...