-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
[quote name='mosii']tak sunia pojedzie w niedziele edit: :splat: juz chyba nie kontaktuje, Małgosia zabiera ja jutro, spotykamy sie w Częstochowie i jutro sunieczka bedzie bezpieczna w hotelu[/quote] Kto nie kontaktuje, sunia? jest z nią aż tak źle? :shake:
-
Staruszka Busia oddana z adopcji-już za TM.Zegnaj sunieczko.
malagos replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:cool3: Czekamy na pierwszy raport i pierwsze wrażenia :cool3: -
SZNAUCER OLBRZYM Dori ma dom!!!:-) i jest bardzo szczęśliwy!
malagos replied to AśkaK's topic in Już w nowym domu
A jest już na metamorfozach?! Jeśli nie, to przoszę go dać do Galerii, przed i po wizycie w salonie!:cool3: -
[quote name='Imanca'][COLOR=purple]A ja też Wam zlociku zazdroszce. Lata już swoje mam, więc nie o wiek chodzi :) Ale nikogo nie znam, a i nikt się nie chce dać wyciągnąć :([/COLOR][/quote] Ja też mam swoje lata..... A wielu dogomaniaków z Warszawy poznalam na imprazce w La Madam, w kwietniu bodajże, na rzecz schroniska w Ostrowi Maz. Imanka, wiesz jak super zobaczyć kogos w realu, kogo znasz tylko z nicka i konfrontujesz wyobrazenie z osobą?! ile pisku, zdziwienia, radości, bo znajdujesz sie wśród ludz, którzy mówią "wspólnym językiem", a wiek nie odgrywa żadnej roli. Poznałam osoby w wieku moich synów i jesteśmy wręcz zaprzyjaźnieni, brałam udział w kolejnej imprezie i nic to, że byłam najstarsza :oops: . Ale poznałam też kilka osob w moim wieku i to były kobietki z Warszawy właśnie.
-
A ja moze w koncu wydepczę te kilka kilo karmy (tylko na 100% nie upewniłam się, jakiej?), chyba Pedeegre. Znów rozmawiałam z facetem od dystrybucji żarcia dla kur i swiń, a wiem, ze mają i dla piesków. Nie dam sie tak łatwo zbyć i w tygodniu bedę sie dowiadywać. Mam obiecane 200 kg, chyba z własnym odbiorem, ale podobno trzeba odczekać miesiac na zalatwienie. Ale warto poczekać, nie?:cool3:
-
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
malagos replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
a skąd biorą sie wyżełki w lesie?:shake: Ale ten miał szczęście! -
Sory, nie zrozumialam.....przecież każdy pies, nawet stary i niedołężny może powolutku iść przed siebie i opuścić teren posesji . Chcesz starego i ślepego, ale jak go upilnujesz, jeśli te żywotne Ci nie odpowiadaja? Mówisz nawet o dwóch, a to podwójna odpowiedzialność. Czegoś tu jednak nie rozumiem :shake:
-
[quote name='julia.zuzanna']my w łodzi mamy taką, która tylko leży i się trzęsie, jest bardzo drobniutka, kudłata nie wiem nic o wieku, ale jest starsza, bo zęby ma już w kiepskim stanie psy chodzą po niej, ona nie reaguje Cholercia, co za bieda! Czy ona jest w wątku psiaków ze schroniska Łodzkiego? Czy ją przegapilam? Może Dorothy ją wypatrzy?...........
-
A czy dr Dembele przyjmuje tylko na Ursynowie? Może tez w innej lecznicy?
-
Masowe groby przy płocie schroniska. Zwisające z koparki łapki i ogonki....resztki sierści, bezwładne ciała.... setki ofiar współczesnego barbarzyństwa. Nie mozna tego pominąć milczeniem :-(
-
To jest wkurzające, SGGW to najlepsza klinika dla małych zwierząt w Warszawie, najlepszy sprzęt (tomograf tej klasy ponoć jedyny w Polsce), tak sami sie chwalą, sama słyszałam zwiedzajac Wydział 20 lat po ukończeniu - a tu takie kwiatki! A zaangażować studentów (ale ich ktoś musi pilnowac i nie ma komu), a uruchomić ten super sprzęt w soboty i niedziele, gdy ludzie mają czas na zjęcie się swym pupilem, po co? I tak w kółko :shake:
-
Kiruś ZDROWY I UŚMIECHNIĘTY :-) bo ma już swój wspaniały dom. :-)))
malagos replied to AśkaK's topic in Już w nowym domu
Dlaczego nie je normalnie, nie może , czy celowo nie podają , by oszczędzić chore dziąsła? Boziulko, to jak on w schronisku miał przeżyć?.......:shake: -
Kiruś ZDROWY I UŚMIECHNIĘTY :-) bo ma już swój wspaniały dom. :-)))
malagos replied to AśkaK's topic in Już w nowym domu
Cieszę sie, ze to już jutro. Ciekawe, czy to sunia, czy piesek? -
ja myśle, że powinniście znaleźć w Urzędzie osobę wrażliwą na cierpienie zwierząt (może sekretarka? one dużo mogą, może ktoś od promocji miasta? może pracownik ochrony środowiska? może ktoś z wydzialu rolnictwa?) i komuś takiemu pokazać schronisko - pokazać, a nie tylko mówić. A moze ktoś z Ośrodka Doradztwa Rolniczego, nie podlega pod gminę, ale też trafiają się ludzie przez duże L.