Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. [quote name='mosii']tak sunia pojedzie w niedziele edit: :splat: juz chyba nie kontaktuje, Małgosia zabiera ja jutro, spotykamy sie w Częstochowie i jutro sunieczka bedzie bezpieczna w hotelu[/quote] Kto nie kontaktuje, sunia? jest z nią aż tak źle? :shake:
  2. Ta "utuczona" czy ciezarna sunia, to nie sznaucerek? Moze Malawaszka oceni...............a ma ogonek?
  3. no to się szykuje wieczorna imprezka u legiona :evil_lol:
  4. :cool3: Czekamy na pierwszy raport i pierwsze wrażenia :cool3:
  5. A jest już na metamorfozach?! Jeśli nie, to przoszę go dać do Galerii, przed i po wizycie w salonie!:cool3:
  6. Ciekawa jestem, co słychac z sprawie Frotki? zadowolona z nowego domu?
  7. Baaaardzo lubię te szczególiki z życia dam i innych stworów :cool3:
  8. Lara, zrób dożce zdjątko przy czlowieku, żeby widać było jej wzrost. A może znalazła juz domek? Tak ją mam ciagle przed oczmi, kurcze :shake:
  9. Legion, jesteś super! Masz wielkie serce dla psuch staruszkow i niemowlakow, a to rzadka cecha u młodych ludzi w tych cholernych czasach.........Jakbyś chciał jakiejś pomocy merytorycznej, to slużę :cool3: ..........ale weźmiesz dzieciaka, weźmiesz, weźmiesz?............
  10. [quote name='Imanca'][COLOR=purple]A ja też Wam zlociku zazdroszce. Lata już swoje mam, więc nie o wiek chodzi :) Ale nikogo nie znam, a i nikt się nie chce dać wyciągnąć :([/COLOR][/quote] Ja też mam swoje lata..... A wielu dogomaniaków z Warszawy poznalam na imprazce w La Madam, w kwietniu bodajże, na rzecz schroniska w Ostrowi Maz. Imanka, wiesz jak super zobaczyć kogos w realu, kogo znasz tylko z nicka i konfrontujesz wyobrazenie z osobą?! ile pisku, zdziwienia, radości, bo znajdujesz sie wśród ludz, którzy mówią "wspólnym językiem", a wiek nie odgrywa żadnej roli. Poznałam osoby w wieku moich synów i jesteśmy wręcz zaprzyjaźnieni, brałam udział w kolejnej imprezie i nic to, że byłam najstarsza :oops: . Ale poznałam też kilka osob w moim wieku i to były kobietki z Warszawy właśnie.
  11. Wiecie, to się aż nie chce wierzyć! Ten psiak jest w gorszym stanie niz po zabraniu z Ostrowi?! Ale teraz, do cholerki, może być tylko lepiej :cool1:
  12. Jestem pewna, ze to cecha Bąblowatych Z Przerzedzoną Sierścią :cool3:
  13. A ja moze w koncu wydepczę te kilka kilo karmy (tylko na 100% nie upewniłam się, jakiej?), chyba Pedeegre. Znów rozmawiałam z facetem od dystrybucji żarcia dla kur i swiń, a wiem, ze mają i dla piesków. Nie dam sie tak łatwo zbyć i w tygodniu bedę sie dowiadywać. Mam obiecane 200 kg, chyba z własnym odbiorem, ale podobno trzeba odczekać miesiac na zalatwienie. Ale warto poczekać, nie?:cool3:
  14. Co słychać u brunecika? Proszę go pomiziać ode mnie, kochane cioteczki!
  15. a skąd biorą sie wyżełki w lesie?:shake: Ale ten miał szczęście!
  16. Sory, nie zrozumialam.....przecież każdy pies, nawet stary i niedołężny może powolutku iść przed siebie i opuścić teren posesji . Chcesz starego i ślepego, ale jak go upilnujesz, jeśli te żywotne Ci nie odpowiadaja? Mówisz nawet o dwóch, a to podwójna odpowiedzialność. Czegoś tu jednak nie rozumiem :shake:
  17. [quote name='julia.zuzanna']my w łodzi mamy taką, która tylko leży i się trzęsie, jest bardzo drobniutka, kudłata nie wiem nic o wieku, ale jest starsza, bo zęby ma już w kiepskim stanie psy chodzą po niej, ona nie reaguje Cholercia, co za bieda! Czy ona jest w wątku psiaków ze schroniska Łodzkiego? Czy ją przegapilam? Może Dorothy ją wypatrzy?...........
  18. A czy dr Dembele przyjmuje tylko na Ursynowie? Może tez w innej lecznicy?
  19. Masowe groby przy płocie schroniska. Zwisające z koparki łapki i ogonki....resztki sierści, bezwładne ciała.... setki ofiar współczesnego barbarzyństwa. Nie mozna tego pominąć milczeniem :-(
  20. To jest wkurzające, SGGW to najlepsza klinika dla małych zwierząt w Warszawie, najlepszy sprzęt (tomograf tej klasy ponoć jedyny w Polsce), tak sami sie chwalą, sama słyszałam zwiedzajac Wydział 20 lat po ukończeniu - a tu takie kwiatki! A zaangażować studentów (ale ich ktoś musi pilnowac i nie ma komu), a uruchomić ten super sprzęt w soboty i niedziele, gdy ludzie mają czas na zjęcie się swym pupilem, po co? I tak w kółko :shake:
  21. Dlaczego nie je normalnie, nie może , czy celowo nie podają , by oszczędzić chore dziąsła? Boziulko, to jak on w schronisku miał przeżyć?.......:shake:
  22. i kiedy decyzja zapadnie? Życzę Kosmatemu doskonałago domku!
  23. Cieszę sie, ze to już jutro. Ciekawe, czy to sunia, czy piesek?
  24. ja myśle, że powinniście znaleźć w Urzędzie osobę wrażliwą na cierpienie zwierząt (może sekretarka? one dużo mogą, może ktoś od promocji miasta? może pracownik ochrony środowiska? może ktoś z wydzialu rolnictwa?) i komuś takiemu pokazać schronisko - pokazać, a nie tylko mówić. A moze ktoś z Ośrodka Doradztwa Rolniczego, nie podlega pod gminę, ale też trafiają się ludzie przez duże L.
×
×
  • Create New...