Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Saga, a widziałyście to cudo?! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68337[/URL]
  2. cieszę się, ze jesteście i czuwacie :cool3: Pixie, dzieki za pw :roll:
  3. A Basia 0607 ją widziała? zaraz do niej piszę pw!
  4. Saga, nie mogę Ci wysłac pw! Co do maleńtasa, nie mam na razie nic na oku. Jutro przyjeżdża do mnie Zulka z Wielunia, panianka po sterylizacji, a pysiem ratlerka, a reszta ciałka...no cóż, jtro powiem, jak ją zobaczę? :evil_lol: pozdrawiam i pańcię i Miśkę!
  5. i ja, i ja! Ciągle wierzę, ze dużo serca i miłości odmieni Foksię..
  6. a na Kurpiach sucho, goraco, bez deszczu, nawet się nie chmurzy :cool1: a szkoda, bo susza ogromna. a ja w piatek będę miała Zulkę, aha! :p zaraz o tym doniosę na jej wątku, aha! :cool3:
  7. Iwop, mogę tylko poużalać się i ponieść...:placz: Tym bardziej, ze TA sunia jest w 100% w moim typie...
  8. dramat! ale Norka to ma pysio wyzłowaty, nie? Ratunku dla suczki!!
  9. To ja jej NIE pokażę mojemu TŻ - to jego wymarzona rasa :placz: ale dom "pełen zwierza wszelakiego" i za kilka dni dojedzie suczynka ze schronu....:cool1: Nawet mi się podoba :cool3: No co tu gadać, jest rewelacyjna!!
  10. Dziś bedzie miała badania? Oby to wszystko dobrze się skończyło :cool1:
  11. ależ sie cieszę, ze sunia po tylu przejściach ma domek! A że w Zakopanem - no cóż, pozazdroscić, bedzie mogła ....jeździć na nartach?....
  12. Boziulko, nie mam pomysłu... Nie ma lecznicy w Częstochowie z maleńkim szpitalikiem? :shake: Jak on ma tak umierać powolutku, to dlaczego wet go nie uspił od razu?
  13. Baaaardzo się cieszę! [SIZE=1]Moriaaa, jeśli mozesz, zmień w wolnej chwoli tytuł wątku o jamniczkach, matce z córka, bo mają dobry dom![/SIZE]
  14. Karilko, a jamniczka pewnie czeka?...no ciekawe, czy się doczeka pana, stary jamnik, no, no :shake:
  15. [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9275/44146280rn4.jpg[/IMG] jak to dziecko odnajdzie sie w schronisku?....:-(
  16. Może ogłoszenie w Gazecie Wyborczej? Te żółte strony czyta wiele osob :cool1:
  17. Jejku, wiem, co to znaczy tak się bić z myślami...:cool1: Poczekaj spokojnie, u Ciebie ma raj, wiec macie czas na szukanie domu idealnego...zrób wszystko, co w Twojej mocy, by znaleźć mu dom, a jak się nie uda - to widać, ze LOS tak chcial :cool3:
  18. Myślę, że lepsze... Przykry jest fakt, ze tak znana kilnika, z najlepszym w Polsce sprzętem (tak nam mówili na zjeździe naszego rocznika wet. kilka lat temu....) i która birze tak wielkie pieniądze, tak olewa pacjentów :shake:
  19. Jak to dobrze, ze pojawiła sie tu Ewusek i Ania B. to dobre duszki mastinek w potrzebie :p
  20. Ta jamniczka jest cudna! Ma taki pokiereszowany nosek, czy tylko tak się wydaje?...Do końca kwarantanny jeszcze zostało, moze pan ją odnajdzie?
  21. ...i to zdjecie z otwartymi paszczmi!! Szczęki :evil_lol:
  22. [quote name='malagos']I juz wiadomo, dlaczego oddano Małą? :shake:[/quote] A tak sobie znów zapytam....?
  23. Kurcze, bardzo żałuję, ze nie moge przyjechać do Warszawy na tę niedzielę....Mój Ośrodek Doradztwa akurat wtedy organizuje Święto Mleka i wystawę krówek :angryy: , obecność obowiazkowa.... Naprawdę załuję...przywiozłabym ciasto do sprzedanai po złotówce :razz:
  24. Tak sobie myslę, ze - wg mnie_- pies uczy sie od psa pewnych zachowań. Zawsze to jest widoczne, jak przybywa nowy członek stada, jak podpatruje innych, zaczyna tak samo np. dziadować przy stole albo ignorować koty. Wiec moze jednak lepiej, gdyby Foksia trafiła do domu, gdzie są spokojne, nieagresywne psy? Żeby jej nie zrobiły klrzywdy, a żeby ona zobaczyła, jak się podchodzi do człowieka, jak on głaszcze itp.
×
×
  • Create New...