Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Chyba całe nasze społeczeństwo wiejskie jest takie, bez względu na region .... Wczoraj kupowałam w sklepie dużą miskę na wode dla mojej "kojcowej" suni. Znajoma kobieta, pyta, po co mi taka miska. A gdy powiedziałam, zdziwiła sie bardzo, "mój pies ma wodę w garnku, ale tak tłucze tym garnkiem o łańcuch, ze powiedziałam staremu, zeby go zastrzelił" - o, i to jest normalne. Druga "miłosniczka" mówi "ja tak kocham psów, ze jak suka urodziła 14 szczeniakow, żadnego nie dałam zakopać, chowają się wszystkie" (wymowa oryginalna). I to mówią do mnie, ufając, ze ja zrozumiem, pochwalę, bo jestem nawiedzona psia mama i mąż lek.wet.
  2. Śmiszna jest taka, liskowato-pekińczykowata ... Tylko brać i kochać!
  3. A co ma z łapkami? Ze zdjecia nie bardzo widać, są krzywe, koślawe?
  4. Bardzo sie cieszę, ze ta królewna ma wreszcie po co dziadować, na kogo powarczeć i przy kim poudawać wielka damę! Jest sliczna i taka szczęsliwa!
  5. a ta sunia, co jest u Feli, Sienka? Ona też szuka domu, jest szczeniakiem, moze ma szanse?
  6. Terra ma rację. Nie mogą decydować emocje! Bianko,a cóż to za ranna godzina Twego postu? Przecież to sobota....
  7. Podnoszę jamniczynki! Są do wziecia! Komu, komu! póki jeszcze chcemy je oddać!
  8. Na teścia nie narzekam :evil_lol: Oby tylko udało sie pomóc, to będzie ok! A tak przy okazji podniosę wątek!
  9. Udało mi się przeczytać co z Iskierka, i bardzo sie cieszę! To będzie dobry domek, tak czuję i mam ochotę juz to oblać!!
  10. Okrutny jest człowiek... Jamnik w schronisku, no koniec świata!
  11. [SIZE=3][COLOR=darkred]Alpina[/COLOR][/SIZE], rzeczywiście wariatka z Ciebie do kwadratu!!!:evil_lol: :loveu: Sama tę trase wymyśliłaś, czy jacyś bogowie Cie natchneli?! No to nasi mężowie powinni razem iść na piwo i wspólnie pogadać o pewnego rodzaju kobietach :diabloti: Ale Cię kocham za to serce i mokrą głowę!! Powodzenia, szerokiej drogi, nie podrapanych i nie pogryzionych rąk, udanego wyciagniecia suni ze schronu i wogóle wszystkiego naj!
  12. Ronijko kochana, znasz mnie, nabrałam tych suczek aż za duzo, dla 2 ślicznych jamniczek poszukuję bezskutecznie domu, blokując sobie dom tymczasowy....Siedem psów...a jak, odpukać, trafi sie bida z ulicy czy od chłopa z łańcucha, ze trzeba zabrać do domu? Ja się zastrzelę...
  13. Ja juz ja kocham! Uwielbiam takie starsze małe suczki! Moga nawet jazgotać i szczypać obcych po łydkach, niech tam, i tak są najfajniejsze!
  14. Trzymnam kciukaski za maleńtasa! Jak z nim? AśkaK, wreszcie jesteś! :multi:
  15. [quote name='Mona4']One jescze nie w nowym domku!!!!!:placz: Myslalam ze one dawno dupenki grzeja pod kolderka Moze bylby dlanich domek,ale bardzo daleko:-? Zadzwonie dzis i zapytam czy to jescze aktualne.[/quote] One cały czas grzeja doopki, ale pod tymczasowa kołderką. Biedy nie maja, o nie! Ale są do adopcji! (muszę tak sobie powtarzać....:diabloti: ) Kto chce plakacik? Jutro wieczorem mogę przesłać! Tylko proszę podać maila na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  16. To do kompletu jeszcze powinna być Mopcia z Ostrowi Maz., ale na nią nie ma chetnego....Jest dość duza i sznaucerowata.
  17. Jak sytuacja? W jakim stanie jest psiatko? Milady - :Rose:
  18. Ale numer, teraz przeczytałam wszystkie posty! (chyba...), a godzinę temu nie było nic. To ja się i pomodlę, i potrzymam kciuki! Żeby akcja udała sie na bank! Baaaardzo jestem ciekawa, kto zacz ta Foksia :evil_lol: Jak przyjmie te zmiany, pańcię, jak zniesie drogę...no ogólnie zżera mnie ciekawość... Mysle, ze to dla Bianki niezłe wyzwanie :evil_lol:
  19. Pomóżcie!! To jedyna szansa dla psa!
  20. Ciekawe, jak długo potrwa ta zabawa z postami....
  21. Podnoszę, choć wczorajszych postów nie widzę...
  22. Pisałam tu jeszcze coś.... Ale szkoda chyba czasu... Ale nadal szukamy dobrego domu!
  23. No cóż, trzeba ratować tę bidulkę!
  24. Tyle tu buyło napisane potem...gdzie to jest?
×
×
  • Create New...