Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Tragedia :shake: Śmiem wątpić w przypadek....
  2. Ta mała jamniczka :cool3: Proszę, zróbcie jej jeszcze kilka zdjeć, o ile się oczywiście uda, jest niia ktoś zainteresowany :p
  3. Kubo, Jakubie, Kubusiu! Ta Fałdka czekała na Was...Los ja postawił na Waszwj drodze...Masz, chłopie, wielkie serce, wspaniałą rodzinę to i to biedne psie nieszczęście ogrzeje sie w cieple Twego i Ewci serca! Tylko daj jej szansę!
  4. Pasują do baseniku jako wielkie zabawki do kapieli zamiast kółeczka gumowego :evil_lol:
  5. Ja bym jednak dawała ryż, ale i dodatkowo łyżkę oleju, dobrego, jadalnego, no, moze niepełną...Co do skazy, nic wiecej nie wiem, niz pisałam do Bianki na pw... Widać, jest to sprawa wrodzona, organizm prpdukuje zbyt mało płytek krwi, króre przy skaleczeniu układają się jak dachówki na przeciętym naczyniu i tamują krwawienie. A moze być tez jakaś blokada czy brak czynnika powodującego wchłanianie wit.K z przewodu pokarmowego - dlatego K podaje si w zastrzyku. Ale nie jestem na bieżąco w tych klinicznych sprawach, sorki :shake:
  6. [quote name='AMIŚKA']Jewka czy naprawdę nie lepiej ,żebyś sama pojechala w niedzielę odebrać jamnisię, niz liczyla na kogoś??? Przecież naprawdę szkoda suni aby tyle czekała na staly domek!!! młoda,wysterylizowana jamnisia szybciutko znajdzie domek staly!!! Nie gniewaj się Jewka ale to coś nie tak ,jak mnie zależało na suni a nie moglam pojechać to wysłałam kogoś i juz ją mam w domu!!!! Ja w Szczecinie a sunia z Katowic!!! A u Ciebie to trwa taaak dlugo???? Tylko Moriiię podziwiam za cierpliwość!!!!! i pisanie : Także termin znowu przesuwa się troche ale to od nas niezalezne:roll:04-06-2007 14:41 to nie tak ten termin tylko od Ciebie zależy!!!!!!!!!!!![/quote] Świete slowa, Amiśka, świete!
  7. Aż się, kurde, wierzyć nie chce!! To sie nadaje do prasy! Czy jest tam jakis kierownik czy coś, zeby interweniować? Jakiś ordynator tego bur...elu?!
  8. Jejku, a skąd tyle boksiów?? Jak sie czuje Fałdzisko?
  9. Rzeczywiście, :shake: "nie znaleziono pliku"
  10. tak długo czeka na domek :shake:
  11. Taaa, ciocia Gosia i jej stado też jest z Wami... tylko jakos przeżyć te upaly...:placz:
  12. Amelka zmieniona nie do poznania :crazyeye: ttossa, masz pw.
  13. Ciekawe, czy ktoś odwiedza Mopcię (i nie tylko...) w Ostrowi?...
  14. [quote name='Wilejkaros']Izunia, dzielna i wspaniała dziewczyna z Ciebie![/quote] O to, to! A przy okazji psich historii poznaje sie ludzi, nie? Ja ma teraz o wiele wiecej znajomych, przyjaciół itp. "od psów".
  15. Te mamuśki są niezastapione :evil_lol:
  16. Suńka rewelacyjna! [SIZE=1]A czyje to kapciuszki różowo-białe? :cool3: [/SIZE]
  17. ma takie ciekawe umaszczenie...
  18. I chyba jest po sterylizacji? Taka sunia to skarb!
  19. Wygladał bardzo dobrze, a nie chodzi?
  20. taaaa, ja też żałuję :shake: Na stronie schroniska jest jako Karolcia, czy to podobna sunia?
  21. Kropeczka do domku!
  22. Ta jamnisia...macie jakieś zdjecia? Nużyca to nie wyrok....
  23. Jak sytuacja? Czy ten menel da jej chociaż wody, taki skwar dziś?....
  24. Jak sie czuje ? Babeszjozę mozna wyleczyć, ale leczenie powinno być zaraz po rozpoznaniu choroby, codziennie leki, kroplówka, osłona wątroby i nerek...sorki, ze tak sie mądrzę, ale prawie codziennie mamy w naszym gabinecie psa z ta choraobą, choć ludzie przychodzą najczęściej z rozpoznaniem:" ktoś mi podtruł psa, bo nie chce jeść i jest smutny..."
  25. Są tu na dogo dziewczyny z Białegostoku, bo jest watek schroniska. domek napewmo sprawdzą :)
×
×
  • Create New...