Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Wszyscy trzymamy łapki za Iwop :cool1: a Fionka, moja ulubienica, hop do góry!
  2. Jestem z Wami i po cichu kibicuję! Jak oswoję Zulkę, to myślę, ze kazdemu dam radę .....hi, hi!
  3. Kobieta z brodą, ależ cudo :crazyeye: :evil_lol:
  4. z lodówki :diabloti: A poważnie skraweczki wszystkiego, drobiu, wieprzowinki, wołowe...Jak sroczka przezyje warto kupić po kawalątku różności, też wątróbki, serca.... quasimodo, moze się mylę z tym azylem niedawno nie chcieli bociana, bo mają pełno :shake: (chyba ze 2 lata temu) ...
  5. [quote name='Gamba']No i się doczekaliście :multi: :multi: Dostałem się dziś do przytuliska i trochę czasu tam spędziłem,musiałem sobie odbić te stracone dni (ale mam dziś dobry humor) :cool3: . No więc Julka dalej jest w przytulisku!Ale dziś to nie była juz ta sama Julia co ostatnio! Nabrała pewności siebie (troszeczkę :oops: ) bo sama odważyła się do mnie przyjść i nawet merdała obrobinke ogonkiem!Dalej jest nieśmiała i na gwałtowniejsze ruchu zamiera ale widac juz znaczną poprawę!W boksie jest lepiej, natomiast świat zewnętrzny bardzo ją onieśmiela! Wyczesałem ją troszeczkę i myślę,że się zaprzyjaźnimy (Julka mnie poznaje i macha na mój widok nieśmiało ogonem). Zdjęcia są ale mam nadzieję,że wybaczycie mi ,że wstawię jej dopiero jutro ? :roll: :oops:[/quote] Wybaczymy :eviltong: No to Julka znalazła swego Romea! (czy jak pewna znajoma pańcia wołała na swgo ratlerka "Romełła" :loveu: )
  6. a jak spedzacie ten upalny czas? W Warszawie pewnie gorąco?
  7. Coś wiadomo? Takie upały....równie groźne jak mróz...
  8. Do azylu przyjmowane sa rzadkie i chronione ptaki (mówię o tym przy zoo), sroczki raczej nie.... Być moze, ze jest ranna poważnie, że w środku coś uszkodzone, na to nie poradzisz. Wiesz, z mojego wieloletniego doswiadczenia (przyjmujemy do naszej lecznicy różne ptaki) wynika, ze natura nie zawsze chce naszej pomocy...Ona wie, co robi :shake: .Ale czasem uda sie ją przechytrzyć :evil_lol: Musisz to jakos tak powiedzieć synowi...
  9. A ilu przybędzie, gdy panienka pokaze sie w negliżu :oops: :loveu:
  10. Jak widzę, Roxana zawsze na stanowisku :cool3:
  11. Anula, daj jej pić! Sroki są wszystkozerne, najchetniej zjedzą mięsko surowe, bułkę, jajko na twardo. Może to był mloda sroczka, już opuszczaja gniazdo. takie podlotki często są łapane prtzez koty i stad zranienie. Chyba ze masz zaprzyjaźnionego lekarza wet, by obejrzał zranienie? Ja z checią bym pomogła opatrzyć, ale jestem za daleko ;) Sroki bardzo się przywiazuja do człowieka :lol:
  12. sorki, zdublowało się
  13. :p Ciekawe, jak wygląda. A moze to pudelek jest? Taki niobcięty tylko? U weta zostaw wiadomość, ze znalazłaś psa, a moze lekarz rozpozna własną pacjentkę? Wiadomość-karteczkę zostaw też w sklepach zoo, a na Ursynowie masz ich od groma.
  14. Kochane suczydło! Merda ogonkim na powitanie! Piszcie, bo jesteśmy wszyscy ciekawi!
  15. To nie lekarz, to chyba sam właściciel...Mój znajomy rolnik się chwalił, ze jego kotka rozdarła skórę drutam kolczastym, to "wziolem igłe z nitkom i zaszyłem, nawet weteryniarz lepiej by nie zrobił", kot o dziwo przezył :crazyeye: Bo co to za nici stercza z tej rany?!
  16. Oczywiście, ze dobrze zrobiłaś :multi: Na plakatach napisz, gdzie sie znajduje, powiedz w okoliczntch sklepach, ochroniarzom, dzieciom na podwórku, babcinkom na skwerku - to dobre źródła informacji.
  17. Sahara jest w domu tymczasowym?
  18. Amiga, dlaczego jak klikam w Twój banerek Sary (bo śledzę jej watek) to pojawia sie "Czarny skołtuniony MOP" ?
  19. I co poradzić? :-( To tylko łańcuchowy pies, dobrze zeby miała wodę w ten upał i jakąś michę raz dziennie. Takie kwiatki mam koło siebie ... Ale pieskowy spacerek swietny! Śliczne zdjęcia!
  20. [quote name='Wędkoholik']No troszku facetów szajbniętych też znajdziecie tutu. A jestem na dogo można rzec notorycznie. I będę [IMG]http://www.setery-adopcje.net/phpBB2/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG][IMG]http://www.setery-adopcje.net/phpBB2/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG][IMG]http://www.setery-adopcje.net/phpBB2/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG][/quote] Ja jestem na dogo długo, ale swego TŻ podpatrzyłam, jak też ukradkiem tu zaglada :cool3: Czyli jest wiecej facetów, niż nam się wydaje :eviltong:
  21. No i sa wiesci o dziewczętach! Mają się swietnie, mają swoich państwa, a państwo mają niespotykane sliczności :loveu:
  22. [quote name='LittleMy']no a moze juz tam zostanie? jest jakas szansa? jak mozna go nie pokochac juz na stale ? ;)[/quote] ...............no?....:oops:
  23. Bardzo ładna ta sunia, dlaczego nikt jej w schronisku nie wypatrzył?
  24. Ależ Ty działasz błyskawicą :loveu: "Moje " jamniczki z Łodzi czekały na dom u mnie aż równo 5 tygodni....
×
×
  • Create New...