-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
malagos replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Wszyscy trzymamy łapki za Iwop :cool1: a Fionka, moja ulubienica, hop do góry! -
Połamany Marianek (Ostrów Maz.) Znalazł wspaniały dom u Izuni86.
malagos replied to lika's topic in Już w nowym domu
Izunia, miałaś napisać..... -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Jestem z Wami i po cichu kibicuję! Jak oswoję Zulkę, to myślę, ze kazdemu dam radę .....hi, hi! -
mini wyżełka czarna, młoda i śliczna ZNALAZŁA DOM U ZDROJKI!!!!!
malagos replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Kobieta z brodą, ależ cudo :crazyeye: :evil_lol: -
[quote name='Gamba']No i się doczekaliście :multi: :multi: Dostałem się dziś do przytuliska i trochę czasu tam spędziłem,musiałem sobie odbić te stracone dni (ale mam dziś dobry humor) :cool3: . No więc Julka dalej jest w przytulisku!Ale dziś to nie była juz ta sama Julia co ostatnio! Nabrała pewności siebie (troszeczkę :oops: ) bo sama odważyła się do mnie przyjść i nawet merdała obrobinke ogonkiem!Dalej jest nieśmiała i na gwałtowniejsze ruchu zamiera ale widac juz znaczną poprawę!W boksie jest lepiej, natomiast świat zewnętrzny bardzo ją onieśmiela! Wyczesałem ją troszeczkę i myślę,że się zaprzyjaźnimy (Julka mnie poznaje i macha na mój widok nieśmiało ogonem). Zdjęcia są ale mam nadzieję,że wybaczycie mi ,że wstawię jej dopiero jutro ? :roll: :oops:[/quote] Wybaczymy :eviltong: No to Julka znalazła swego Romea! (czy jak pewna znajoma pańcia wołała na swgo ratlerka "Romełła" :loveu: )
-
AMBER - bursztynowa piękność zostaje u Jo37!Szczęściara!
malagos replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
a jak spedzacie ten upalny czas? W Warszawie pewnie gorąco? -
Szczeniaki z Milanówka i sunia w pilnej potrzebie!!!
malagos replied to xixx's topic in Już w nowym domu
Coś wiadomo? Takie upały....równie groźne jak mróz... -
Do azylu przyjmowane sa rzadkie i chronione ptaki (mówię o tym przy zoo), sroczki raczej nie.... Być moze, ze jest ranna poważnie, że w środku coś uszkodzone, na to nie poradzisz. Wiesz, z mojego wieloletniego doswiadczenia (przyjmujemy do naszej lecznicy różne ptaki) wynika, ze natura nie zawsze chce naszej pomocy...Ona wie, co robi :shake: .Ale czasem uda sie ją przechytrzyć :evil_lol: Musisz to jakos tak powiedzieć synowi...
-
PON-owata babuleńka- już w nowym domku!!! Odeszła [']
malagos replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ilu przybędzie, gdy panienka pokaze sie w negliżu :oops: :loveu: -
Maleńka CZARNA - pocieszna sunieczka szorstkowłosa. MA JUŻ DOMECZEK! :)
malagos replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Jak widzę, Roxana zawsze na stanowisku :cool3: -
Anula, daj jej pić! Sroki są wszystkozerne, najchetniej zjedzą mięsko surowe, bułkę, jajko na twardo. Może to był mloda sroczka, już opuszczaja gniazdo. takie podlotki często są łapane prtzez koty i stad zranienie. Chyba ze masz zaprzyjaźnionego lekarza wet, by obejrzał zranienie? Ja z checią bym pomogła opatrzyć, ale jestem za daleko ;) Sroki bardzo się przywiazuja do człowieka :lol:
-
sorki, zdublowało się
-
:p Ciekawe, jak wygląda. A moze to pudelek jest? Taki niobcięty tylko? U weta zostaw wiadomość, ze znalazłaś psa, a moze lekarz rozpozna własną pacjentkę? Wiadomość-karteczkę zostaw też w sklepach zoo, a na Ursynowie masz ich od groma.
-
To nie lekarz, to chyba sam właściciel...Mój znajomy rolnik się chwalił, ze jego kotka rozdarła skórę drutam kolczastym, to "wziolem igłe z nitkom i zaszyłem, nawet weteryniarz lepiej by nie zrobił", kot o dziwo przezył :crazyeye: Bo co to za nici stercza z tej rany?!
-
Oczywiście, ze dobrze zrobiłaś :multi: Na plakatach napisz, gdzie sie znajduje, powiedz w okoliczntch sklepach, ochroniarzom, dzieciom na podwórku, babcinkom na skwerku - to dobre źródła informacji.
-
W-wa, malutka Sahara już nie cierpi ...MA DOM!!!!
malagos replied to paros's topic in Już w nowym domu
Sahara jest w domu tymczasowym? -
[quote name='Wędkoholik']No troszku facetów szajbniętych też znajdziecie tutu. A jestem na dogo można rzec notorycznie. I będę [IMG]http://www.setery-adopcje.net/phpBB2/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG][IMG]http://www.setery-adopcje.net/phpBB2/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG][IMG]http://www.setery-adopcje.net/phpBB2/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG][/quote] Ja jestem na dogo długo, ale swego TŻ podpatrzyłam, jak też ukradkiem tu zaglada :cool3: Czyli jest wiecej facetów, niż nam się wydaje :eviltong:
-
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
No i sa wiesci o dziewczętach! Mają się swietnie, mają swoich państwa, a państwo mają niespotykane sliczności :loveu: -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='LittleMy']no a moze juz tam zostanie? jest jakas szansa? jak mozna go nie pokochac juz na stale ? ;)[/quote] ...............no?....:oops: -
Maleńka CZARNA - pocieszna sunieczka szorstkowłosa. MA JUŻ DOMECZEK! :)
malagos replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładna ta sunia, dlaczego nikt jej w schronisku nie wypatrzył? -
INGA- 12 letnia jamniczka, płacze za człowiekiem... MA DOM!!!
malagos replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Ależ Ty działasz błyskawicą :loveu: "Moje " jamniczki z Łodzi czekały na dom u mnie aż równo 5 tygodni....