Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70517[/URL] tu ktoś szuka ratlerka... Ale pewnie młodego, ślicznego, a Kropa ma 7 lat i krzywy pyszczek...Czy miała złamaną szczękę?
  2. Tak mi sie Sara podoba...gdybym tylko mogła ja wziać, juz by była u mnie! Ale wszystkie kątki pozajmowane....:shake:
  3. Urodziła tylko jednego czy tylko jeden przezył? w sumie jakie to ma znaczenie...szkoda suczydła...Trochę serca i kąpiel, a mogła by być wystawowa :cool3:
  4. No to szukamy domku!
  5. Piesio ma śliczna mordkę! A dlaczego w "słynnym nasielskim parku"?
  6. Ratlerczyk sie przypomina! Ksera, a moze juz maleństwo złapało kogoś za serce? :cool3:
  7. Jejku, Mycha, teraz takie wyznania są niebezpieczne ! wiesz, te czerwone torebki i takie tam....:)
  8. ....Ksera, czy to taka panna jak mam w awatarku? :shake:
  9. Tymczasu mozna poszukać dalej od Ostrowca...do mnie przyjechała dzika Zulka 350 km...Szkoda, ze mam zajęte, bo chyba nabieram wprawy w oswajaniu dzikusów ;)
  10. [quote name='enia']Asia chyba już sie do niej przyzwyczaiła a może nawet pokochała.........:p[/quote] No to jak tam z Amberką, moze zmiana działu na ten szczęśliwszy?...:cool3:
  11. Ale niespotykana pięknotka :crazyeye: :loveu: Co za wyraz twarzy!
  12. a te "oczka zalane łzami" powinno sie choć zakroplić czy dac maść, na pewno by pomoglo...a domek swoja drogą :cool3:
  13. Już myślałam, ze sunia dawno u Jewka, a tu jeszcze termin na dobre nie ustalony?....
  14. Masz inne zdjecia Laury? No tym wyglada jak mix collie, dla mnie jest sliczna, ale .....
  15. napiszcie do moda o zmianę działu spowrotem....
  16. Aniu, jesteś niesamowita!! Dzieki Bogu, ze te psy maja ciebie! Takie spacery z rowerem im fundujesz, takie bieganie, śliczne zdjecia, no rewelacja! Kochana z Ciebie babeczka!
  17. a ja to sie cieszę, ze suczydło ma szansę zostać u Was...tak jakby Was sobie wybrała, cwaniara jedna :cool3: a do szczekania mozna sie przyzwyczaić (no, troszkę....), ale to lepsze od najlepszego alarmu!
  18. Pytałaś, Bea, co z jamniczką? Ma dom? Gdzie ona jest teraz, nadal w tymczasowym domku? A masz może jeszcze jakieś zdjecia tej panny?
  19. Moje suczki przed spozyciem tych kocich "smaczków" dokładnie otrzepują je ze zwirku, trzymajac w ząbkach za końcówkę :)
  20. Chyba wszyscy czekamy... Oby to nie były kolejne rewelacje :shake:
  21. a niedawno w "Na celowniku" pokazali panią Villas, jak nagrywa płytę i jak powiedziała, ze musi modzyskać "zabrane zwierzęta" i że juz nie bedzie im nosic chleba w wiaderkach, tylko będą ludzie do pracy...
  22. Był jakiś odzew po ogłoszeniach w Wyborczej?
  23. A jak ocenił tę ranę? Jest świeża, czy sie goi? Przy tych upałach muchy mają raj :shake:
×
×
  • Create New...