-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie jest na "kupujsprzedaj". Jamniory są kochane! Figunia dzis tak sie bawiła kamieniem na spacerze, tak go podrzucała, goniła, łapała, przynosiła, ze mi zęby cierpły na samą myśl....Zaczpia Dalię, bawią sie jak szczeniaki, gonią się dookoła oczka wodnego, każdego krzaczka.Nic dziwnego, ze wczoraj wieczorem nie dowołałam sę ani Fajki, ani Figi na ostatni, wieczorny spacer. -
Malutki, spokojny staruszek szuka domku! Schron - Jastrzębie Zdrój
malagos replied to kingilka's topic in Już w nowym domu
Ale dlaczego piszecie staruszek, skoro ma 4-5 lat? -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Kochane dziewczyny, życzę udanej akcji! Jak tę Foksię wyciagnać z budy, zapakować i przewieżć? Macie sadalin? Ta mała tabletka działa cuda, łapaliśmy dziką sunię w Ostrołęce na ulicy przez 5 dni i dopiero po sedalinie udało się. Trzymam kciuki, o ile tego postu nie zażre!!!:angryy: -
Pieski ze skierniewickiego schronu - czyżby zmierzało ku lepszemu?
malagos replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Jeśli nie za doarmo, to co, co łaska? albo cennik wg wzrostu i wagi? Ale masz rację, na "dzień dobry" porzadki moga być zrobione.... -
GAJA pokonała chorobę pokleszczową - teraz pilnie szuka domku
malagos replied to kamilf_14's topic in Już w nowym domu
Kamil, a co proponujesz? Jak ten piesek wyglada, daj zdjęcia, moze ktoś z Radomia Ci pomoze szukać domu dla suni? Daj ogłoszenia w miejscu, gdzie spoktałeś te sunię, a moze ktoś jej szuka? -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ja sie zarejestrowałam na 'Kupujsprzedaj" i postaram sie tam dać ogłoszenie. i napisałam przed chwilą do ogłoszeń nstrony Palucha o zwierzętach do adopcji. Moze dać do naszego "Tygodnika Ostrołęckiego"? -
Bardzo sie cieszę, ze Wyderka juz w domu... Jesli to kaszel kenelowy (a to bardzo mozliwe) super leczenie moich wszystkich bid schroniskowo-tymczasowych ustawiła bunia z Łodzi, wetka i dogomaniaczka. Mam do niej pełne zaufanie! Moze nie każdy learz umie tak dobrać leki.
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
malagos replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
A ja nie na majówce (no, jak sie mieszka na wsi, to właściwie cały czas majówka....) i odwiedzam Wasz wątek, i cieszę sie ,że Kobalt w domku!! -
Połamany Marianek (Ostrów Maz.) Znalazł wspaniały dom u Izuni86.
malagos replied to lika's topic in Już w nowym domu
To dobty znak, ze wstaje, że obarcza kończyny tylne.... No, piesku zdrowiej, kochaneczku! -
malutka Usia nie radzi sobie w schronisku! MA DOM W CIESZYNIE :)
malagos replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ona ma takie chudzieńkie nóżki....jak dama, wąskie w kostce, he, he! -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Halo, przypominamy sie i prosimy o pomoc w ogłoszeniach! Dziś dzwoniła osoba ze Szczecina....ma jeszcze dać znak, ale nie przypuszczam, żeby się odezwała. Sunia po sterylizacji, a ona ma jamnika .... -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Ale sie cieszę!! Pewnie, ze nie "wredotkę", co ja plotę-taka maleńka zgubiona suczynka, a ciotka malagos zaraz "wredotka"! Wstyd! -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dzięki.... Ktoś jeszcze pmoże? -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Jejku, A moze?....Aż nie śmiem marzyć... foksi należy się domek, resocjalizacja i takie tak sprawy, zeby poczyuła sie kochana i doceniona... Jeśli trafi do Bianki, to ja pomyslę nad nastepną koleżanką...Zulka? -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Halo, kobitki, proszę o pomoc! OGŁOSZENIA POTRZEBNE!! -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
O odrobaczaniu już wiecie, oczko musi zobaczyć lekarz. Mnie się nie bardzo podoba...Ale sunia-ogromnie! I dzidzuś też! -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Bianeczko, po cichu miałam nadzieję, ze Ty tu zajrzysz, pokochasz tę wredotkę i może pomożesz...Ona nie powinna dużej czekać... Pomyśl o niej. -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ja tu zagladałam, pisałam i wcięło.... -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
malagos replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Piszę i piszę, a postów niet! Żyję, ale nie chce się nic odpisywać, bo dogo szwankuje.... Jamniki nadal u mnie. Czekamy na ogłoszenia, moze w końcu coś się ruszy. Foksiu, wytrzymaj jeszcze trochę....Ciocia Gosia myśli o Tobie, Serduszko.... -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
a gdzie te ostatnie posty?! Cholery dostać mozna! Pani z Sieradza nie odezwała się. Pan od Tanitki nie odezwał się. Nie było żadnych telefonów i e-maili. Kochane cioteczki, KarOla, Moriaa, Nata od Jadzi, Jola od Jadzi, Katya i wszystkie Łodzianki!! Ruszajmy z ogłoszeniami! Gdzie kto moze, proszę! Szwy u Figuni zdjęte, rana ładnie sie goi. Dziewczyny obie zadbane, wesołe, kochane, rozbrykane-cuda do kochania, tulenia, pieszczenia, całowania... -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
malagos replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Dziś mozna odrobaczyć, powtórzyć za tydzień i za kolejny zaszczepić. Ale sie cieszę, ze tak mamuśka i malec trafili! Ciekawe, co z tym oczkiem? [SIZE=1]nota bene ta sunia przypomina mi jakoś starą ciotkę mężą, ciocię Władzie, tez miała taki oko :cool3: [/SIZE]