Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Ślicznotko, dlaczego nikt Ciebie nie pokochał?
  2. Patrzcie, jakie damulki :cool3: Na spacerek z pieskami, no proszę! A nie lepiej to w czasie deszczu posiedzieć w domu?
  3. Ja też bardzo sie cieszę!!! a olecko milo wspominam z dorocznego Przystanku Olecko....
  4. Hurrra!To bierzmy się do pobicia rekordu w maju!
  5. Jakaś taka inna Mopcia na zdjęciach, wydaje się mniejsza i łagodniejsza... Myslę, ze będą z niej jeszcze ludzie :razz:
  6. No bardzo jestem ciekawa, jak to będzie w ten piatek... Tak bardzo bym chciała, zeby się suczydło okazało poczciwą "starą Franią" i żeby to nie był kaszel zakaźny :cool1:
  7. Charcia jest taka śliczna! Dlaczego nadal w schronisku? czy jest w boksach, których nie odwiedzaja ludzie przychodzacy do schroniska?
  8. Amisiu, nie mam tyle miejsca dla piesków na stałe.. Jamniki są urocze i bardzo kochane, ale tyle biedulek potrzebuje naszej pomocy! One ze swoim cudownym charakterem podbiją serce nowej pańci, a u nas zwolni się dom tymczasowy.... ale nikt o nie nie pyta :shake: Nie licząc tego młodzieńca od zagryzionej jamniczki przez pittbula :diabloti:
  9. Tak mi szkoda tej suczki...co ona musi czuć siedzac w schronisku?...
  10. Kochane cioteczki, a może by zmienić tytuł? Ten się ździebko zdezaktualizował...:cool3:
  11. Niemożliwe :crazyeye: Jeszcze piekniej się nie da! :diabloti:
  12. Ja! Ja chcę wiedzieć! Proszę...:roll:
  13. jak zwykle nie widzę postów, ostatni Bianki z wczoraj... I kurcze nie wiem, ci słychać nowego...! Ale jamniczki są nadal u mnie i sobie czekają, cudne, cieplutkie, kochane!
  14. To i ja się niesmiało wtracę - jak cholerka widać, ze LOS coś chce przekazać! Basiu...to chyba suczynka dla Ciebie!
  15. Ale dostała w nagrodę to ciacho? Dostała, dostała? :evil_lol:
  16. Cóż widać,że to wiejska psinka. Tym bardziej zadziwiajace, że tak szybko poznala miejskie zycie!
  17. Czekamy na efekt! Dziekuję pomagajacym cioteczkom!
  18. Mogę sie dołaczyć?...:oops: To znaczy moje jamniczki... JamniczaRodzina ma dać ogłoszenie do GW, zobaczymy, jaki efekt będzie! O ile bedzie...:shake:
  19. Jak Tunia? I niech mi kto powie, ze zwierzęta nie cierpią przy porodzie, raz sie mądrzył taki jeden!
  20. Trzeba jej spokojnego domku! I wiele, wiele miłości i serca!
  21. Jest taka sznaucerowata... Nawet ogonek ktoś przyciął, by podrasowić suczynkę....
  22. Wierzę, ze imię Malinka przyniesie jej szczęście!
  23. Natuś, wiem... My wczoraj dzwoniliśmy do Warszawy, do starej znajomej rodziców męża-mieszkała nad nimi w bloku, zawsze 2 jamniki na smyczy, psiara jakich mało, była zawsze w komisji na wystawach jamników...Temat juz był jej znany, bo teść rozgłosił jamniczki na pół Warszawy :cool3: , ale ma psa i często wyjeżdża, mam popytać w "jamniczym gronie".
×
×
  • Create New...