Napisałam wczoraj maila do państwa, czekam na odpowiedź. Ewentualnie wieczorkiem zadzwonie i zapytam, tym bardziej, ze państwo chcieli pomóc psiakom w jakimś schronisku czy przytulisku i mam kilka propozycji :cool3:
No to kamień z serca...Tak sobie zawsze obiecuję, ze nastepna suczka na tymczas do mnie to będzie takie właśnie szorstkowłose stworzenie. Na razie jeszcze na takiego nie trafiłam....