Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Moje wskakują na blaty w kuchni... ;\ więc czasem się zdarzy i tam..
  2. Muszą tu przyjść wszystkie osoby ze "starego" wątku, a to pewnie trochę potrwa..
  3.     no to milowy krok w dziejach psiejskości Kukurdzki :D !
  4. Cieszę się, że Dieselek tak się dobrze miewa szaleje z innymi psinkami. Jutro wyślę moją stałą dla misiaczka
  5. Całuję w piękny nochal Lorda Krabika :) Mój cudowny pierwszy kocur, jakiego miałam nazywał się Belzebub Garcia Gonzales Libero Faustus Sobczyk :)
  6. ujjj, już żeście się dogadały :( Ja też chętna, ale czwartek to najgorszy mozliwy dla mnie dzień, bo mam drugą pracę, do której lecę z wywieszonym jęzorem z pierwszej pracy :( To wypijcie herbatkę czy tam cuś też i za mnie :)
  7. Dokładnie tak mają moje zwierzydła też :D
  8. Ewo, przepraszam bardzo, ale czasem mam taki nawał pracy czy wyjazdów, że nie jestem w stanie wchodzić na dogo codziennie, albo i nawet przez kilka dni z rzędu :( Albo uda mi się wejśc na chwilę i nie zaglądam na wszystkie "moje" wątki. Niestety:( Przelew dzisiaj puszczę. Jakby co, tom podam Ci na pw mój numer telefonu, to w podobnych sytuacjach będziesz mnie mogła "dźgnąć" smsem ;)
  9. W środę o 15.45 to w robocie jezdem, ale myślem co se nagram ;)
  10. przepraszam za długą nieobecność u Tyczuni - podróże służbowe mnie trzymają z dala - wpłaciłam stałą za luty i marzec cudnie, że dobrze się malusia miewa :)
  11. Ariusiu Tofikowa bądź szczęśliwa w domku i grzeczna. I nie śnij się zbyt często malagoskowi, bo płakać za tobą będzie długo ;)
  12. Tak na pewno niedługo będzie :) A widok Ergusia w łóżku będzie gwoździem sezonu :D
  13. uifff.. mnie to nie grozi, bo ja mięsa nie jadam ;) ;)
  14. szczęśliwe pyszczydło :) oby się oduczył tego skakania, ale on chyba chce tak sobie zapewnić dominację "w stadzie". zdecydowanie i konsekwencja tu potrzebne (ale sie wymądrzam - ja, która do własnego zwierzyńca z tą konsekwencją to tak nie bardzo ;))
  15. to może jak ja jechałam, to on siedział w budzie, bo to było w dzień, czarnego na pewno bym zauważyła.. czyli jest.. i wygląda na to, że nie wypuszczany - chyba że na noc. Ale jak to sprawdzić :(
  16. smutna jest sytuacja zdrowia Maszy, ale dobre jest to, że nie błąka się z tym sama i porzuca w chłodzie i głodzie, że ma przy sobie dobre dusze, które pomogą ule się da. Trzymaj się malutka.
  17. Czyli wielki dzień Arusi podsypany pączkami jutro? :)
  18. Parę dni przymusowej nieobecności na dogo i tyyylee zaległości do czytania :) Ale to wspaniale, że wątek tak "żyje", że tyle ludzi tu wchodzi i przy okazji Ergusia dyskutuje na ważne tematy. Z prawdziwą przyjemnością czytam nie tylko wieści, że Ergo ma się wspaniale, że rana się zagoiła pięknie, że tyle kasy z bazarków się uzbierało dla niego (Ewo, Twoja stówa to wspaniały wynik, a poza tym liczy się czas i serce włożone w pomoc, i każda zebrana złotówka :) ) , ale też z ciekawością czytam Wasze przemyślenia i opisy dotychczasowych doświadczeń w pomaganiu zwierzętom. I bardzo cieszy mnie poziom dyskusji - nie ma narzucania innym swojego stanowiska za wszelką cenę, jest uwaga, wsłuchanie się w zdanie innych osób, wzajemny szacunek.. To świadczy o tym, że jesteśmy tu razem, żeby pomagać, coś konstruktywnego robić, a nie "bić pianę". Wielkie ukłony dla Was :)
  19. Tak strasznie przykro... maleństwo u progu życia :( Rokowania są złe, ale jakieś szanse są - prawda? Nerki uszkodzone tak, że nie są w stanie się zregenerować, czy jest szansa?
  20. Wyjeżdżam dziś na tydzień, wracam w piątek w nocy, muszę logistycznie sobie to wszystko ułożyć, postaram się na wyjeździe wejść na dogo i dam znać co i jak. Na wszelki wypadek szukajcie równolegle jeszcze noclegu dla Bulionika. Bo niech mi się coś z powrotem zmieni lub przesunie - i będzie kłopot.
  21. Kochane, wyjeżdżam na tydzień, będę za granicą, nie będę mogła stamtąd robić przelewów, po powrocie wpłacę natychmiast dla Tyczuni deklarację.
  22. Czyli lepiej, żeby nie było kotów? A o której w niedzielę ten transport do Oświęcimia?
  23. Ferie się skończyły, może coś ruszy..
×
×
  • Create New...