-
Posts
30255 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Moje wskakują na blaty w kuchni... ;\ więc czasem się zdarzy i tam..
-
Psy zabrane z Cmentarza ,pilnie szukamy domów!!!
agat21 replied to dorcia44's topic in Już w nowym domu
Muszą tu przyjść wszystkie osoby ze "starego" wątku, a to pewnie trochę potrwa.. -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
agat21 replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
no to milowy krok w dziejach psiejskości Kukurdzki :D ! -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Całuję w piękny nochal Lorda Krabika :) Mój cudowny pierwszy kocur, jakiego miałam nazywał się Belzebub Garcia Gonzales Libero Faustus Sobczyk :) -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
ujjj, już żeście się dogadały :( Ja też chętna, ale czwartek to najgorszy mozliwy dla mnie dzień, bo mam drugą pracę, do której lecę z wywieszonym jęzorem z pierwszej pracy :( To wypijcie herbatkę czy tam cuś też i za mnie :) -
Dokładnie tak mają moje zwierzydła też :D
-
Ewo, przepraszam bardzo, ale czasem mam taki nawał pracy czy wyjazdów, że nie jestem w stanie wchodzić na dogo codziennie, albo i nawet przez kilka dni z rzędu :( Albo uda mi się wejśc na chwilę i nie zaglądam na wszystkie "moje" wątki. Niestety:( Przelew dzisiaj puszczę. Jakby co, tom podam Ci na pw mój numer telefonu, to w podobnych sytuacjach będziesz mnie mogła "dźgnąć" smsem ;)
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
W środę o 15.45 to w robocie jezdem, ale myślem co se nagram ;) -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ariusiu Tofikowa bądź szczęśliwa w domku i grzeczna. I nie śnij się zbyt często malagoskowi, bo płakać za tobą będzie długo ;) -
uifff.. mnie to nie grozi, bo ja mięsa nie jadam ;) ;)
-
szczęśliwe pyszczydło :) oby się oduczył tego skakania, ale on chyba chce tak sobie zapewnić dominację "w stadzie". zdecydowanie i konsekwencja tu potrzebne (ale sie wymądrzam - ja, która do własnego zwierzyńca z tą konsekwencją to tak nie bardzo ;))
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czyli wielki dzień Arusi podsypany pączkami jutro? :) -
Parę dni przymusowej nieobecności na dogo i tyyylee zaległości do czytania :) Ale to wspaniale, że wątek tak "żyje", że tyle ludzi tu wchodzi i przy okazji Ergusia dyskutuje na ważne tematy. Z prawdziwą przyjemnością czytam nie tylko wieści, że Ergo ma się wspaniale, że rana się zagoiła pięknie, że tyle kasy z bazarków się uzbierało dla niego (Ewo, Twoja stówa to wspaniały wynik, a poza tym liczy się czas i serce włożone w pomoc, i każda zebrana złotówka :) ) , ale też z ciekawością czytam Wasze przemyślenia i opisy dotychczasowych doświadczeń w pomaganiu zwierzętom. I bardzo cieszy mnie poziom dyskusji - nie ma narzucania innym swojego stanowiska za wszelką cenę, jest uwaga, wsłuchanie się w zdanie innych osób, wzajemny szacunek.. To świadczy o tym, że jesteśmy tu razem, żeby pomagać, coś konstruktywnego robić, a nie "bić pianę". Wielkie ukłony dla Was :)
-
Wyjeżdżam dziś na tydzień, wracam w piątek w nocy, muszę logistycznie sobie to wszystko ułożyć, postaram się na wyjeździe wejść na dogo i dam znać co i jak. Na wszelki wypadek szukajcie równolegle jeszcze noclegu dla Bulionika. Bo niech mi się coś z powrotem zmieni lub przesunie - i będzie kłopot.
-
Czyli lepiej, żeby nie było kotów? A o której w niedzielę ten transport do Oświęcimia?
-
Ferie się skończyły, może coś ruszy..