Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30272
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ja też robię wpłaty na Cejlonka co miesiąc..
  2. Rzadko zaglądam do Fryci (mea culpa!), ale za każdym razem jak już zaglądam, to mam nadzieję, że ona właśnie jedzie do domku... a ona bidunia wciąż w schronie :(
  3. Poproszę o przypomnienie konta - prześlę jakiś grosik dla Liska I Karolka i Ali dla suńki z piłeczką, która jedzie do Murki (tak się cieszę, że udało się jej pomóc)
  4. Ewkar, a czy UM nie mógłby dać kontaktu do tych ludzi, którzy opiekują się psami? Może razem z nimi udałoby się efektywniej im pomóc? Może im udałoby się złapać zwłaszcza tę chorą sunię :(
  5. Selmusiu, głaski na dobranoc
  6.     szkoda :( ale myślę, że to tylko kwestia czasu.;)
  7. konfirm, wyślij proszę i mi nr konta - niewiele, ale grosik wpłacę
  8. Ewkar, psy znają Cię - bez problemu dadzą się złapać? Wiem, że to szaleństwo, ale może pomyśleć o dt czy hotelikach dla nich -póki nie jest za późno...
  9. sonek lecę na Twój bazarek dla psinka :)
  10. Tusiu, a ten drugi chętny na rudaska domek? Rozmyślił się?
  11. Wczoraj tak cieplusio, a dziś lodowaty wiatr się przyplątał.. szkoda. Ale zwierzydła wygrzewają się na słońcu na parapetach :) - oprócz psa oczywiście - on na szczęście na parapet nie wchodzi ;)
  12. śliczna maleńka. Jaka szkoda, że tyle czasu jestem poza domem - inaczej wzięłabym ją na dt.
  13. Jestem u biedaka. Proszę o info przy zbieraniu kasy dla niego.
  14. Wreszcie trafiłam na wątek Mufki :) Tak się cieszę, że mała już bezpieczna i że jest u kikou :) Ukłony dla wszystkich, którzy pomogli i pomagają psince :)
  15. Urwipołeć kochany :)
  16. Cudności prawdziwe! I pięknie mu w czerwonej chusteczce :) A poza tym taki szczęśliwy :)
  17. Współczuję Lando Pańcia. Tacy "życzliwi" sąsiedzi to prawdziwy skarb. Ciekawe dlaczego zawsze jak ktoś zakatowuje dziecko na śmierć i trwa to miesiącami - to nikt z sąsiadów nic nie słyszy???!
  18. Aga, głaski dla Tyczuni zawieź, jak tylko ją odwiedzisz :)
  19. mam nadzieję, że u Paryska kwitnąco :)
  20. Wielkie kciuki! I jak nosek? Krwawienie ustało?
  21. Dobrze, że Erguś kończy zrzucanie sierści, bo chyba całkowicie by pokrył nią obejście Murki ;) biorąc pod uwagę jego płaszczyznę linienia :D
×
×
  • Create New...