-
Posts
30257 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
agat21 replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
Strasznie żal... Dobrze, że nie odszedł samotny -
To cudownie, że tak kochają suńkę i że Ci przesłali film. To tak pomaga, prawda?
-
Ponad 13 lat byłyśmy razem. Nie sprzątam na razie nawet jej kuwety. Nie mam siły. Niech stoi, nawet zasiusiana, jeszcze daje nadzieję
-
U jeżyka różnica wspaniała! :) A u mnie smutno. Moja Kitka poszła sobie.. Była zawsze kotem wychodzącym, przygarnęłam ją z piwnicy i opcja siedzenia non-stop w domu nie wchodziła w rachubę.. Wychodziła ostatnio tylko na troszkę, na grubsze sprawy, bo siusiu robiła do swojej kuwetki. Wychodziła i po 10-15 minutach była z powrotem. A tydzien temu w sobotę wyszła i już nie wróciła. Poszukiwania przy współudziale dozorczyni i sąsiadów nie dały rezultatów. Myślę, że mogła zdecydować, że ma dość zastrzyków, złego samopoczucia i ... znalazła miejsce, gdzie nikt jej nie przeszkadza. Ona taka zawsze była - niezależna indywidualistka, zawsze musiała postawić na swoim, innych miała w swej królewskiej pogardzie. Moja zołza kochana i cudowna. Nie wiem już co myśleć. Gonitwa emocji, strachu, żalu, że pozwoliłam jej wyjść, może powinnam jej już zupełnie nie wypuszczać? Nie wiem. W okolicy ją wszyscy znali, bardzo żałują, jak opowiadam co się stało, nie sądzę, żeby ktoś chciał ją łapać czy krzywdę zrobić.. :( :( :(
-
Tyle dobrych wieści - pogrzeję się trochę tu :)
-
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
agat21 replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
Rzadko bywam na dogo, opłakuję moją Kitusię od ponad tygodnia.. ucieszę serce innymi kotami, które miały szczęście:) -
Biedny Bruniś. Na czym ten zabieg będzie polegać?
-
Śliczności - nic dziwnego, że tak szybko znalazły domki, ale mnie zawsze tak bardzo żal tych satrszych psiaków, które szczenięcośc i słodki wygląd mają za sobą - i okazuje się, że kolejek już nie ma :(
-
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
agat21 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Biduś, głodzili pieska - no coś takiego :) A tak serio, to mam zawsze straszne problemy tej samej natury z moimi głodomorami - jak tu wytłumaczyć psince czy kocince, że to wyjątkowo i dla jego dobra?