Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Strasznie żal... Dobrze, że nie odszedł samotny
  2. Dużo wiadomości, ale najważniejsze, że w większości dobrych :) Oby szwy udało się zdjąć bezproblemowo i sunieczka by wreszcie wyszła z lecznicy.
  3. To cudownie, że tak kochają suńkę i że Ci przesłali film. To tak pomaga, prawda?
  4. Ponad 13 lat byłyśmy razem. Nie sprzątam na razie nawet jej kuwety. Nie mam siły. Niech stoi, nawet zasiusiana, jeszcze daje nadzieję
  5. U jeżyka różnica wspaniała! :) A u mnie smutno. Moja Kitka poszła sobie.. Była zawsze kotem wychodzącym, przygarnęłam ją z piwnicy i opcja siedzenia non-stop w domu nie wchodziła w rachubę.. Wychodziła ostatnio tylko na troszkę, na grubsze sprawy, bo siusiu robiła do swojej kuwetki. Wychodziła i po 10-15 minutach była z powrotem. A tydzien temu w sobotę wyszła i już nie wróciła. Poszukiwania przy współudziale dozorczyni i sąsiadów nie dały rezultatów. Myślę, że mogła zdecydować, że ma dość zastrzyków, złego samopoczucia i ... znalazła miejsce, gdzie nikt jej nie przeszkadza. Ona taka zawsze była - niezależna indywidualistka, zawsze musiała postawić na swoim, innych miała w swej królewskiej pogardzie. Moja zołza kochana i cudowna. Nie wiem już co myśleć. Gonitwa emocji, strachu, żalu, że pozwoliłam jej wyjść, może powinnam jej już zupełnie nie wypuszczać? Nie wiem. W okolicy ją wszyscy znali, bardzo żałują, jak opowiadam co się stało, nie sądzę, żeby ktoś chciał ją łapać czy krzywdę zrobić.. :( :( :(
  6. Tyle dobrych wieści - pogrzeję się trochę tu :)
  7. No to pogody ducha i tej atmosferycznej i adopcji!!
  8. Rzadko bywam na dogo, opłakuję moją Kitusię od ponad tygodnia.. ucieszę serce innymi kotami, które miały szczęście:)
  9. Mazowszanko, Inko - jesteście aniołami. Ja już tu myślałam, jak przekonywać moją córę, jakich argumentów używać, żeby się do mnie przeprowadziła na jakiś dłuższy czas, coby doglądać suni, i żeby ktoś więcej w ogóle z nią był w domu, a tu taka dobra niespodzianka :)
  10. Ergo to pies dla wyjątkowego człowieka - duży i kochany pychol musi trafić na swojego amatora, a to niestety trwa.. Ale jestem dobrej myśli :)
  11. Biedny Bruniś. Na czym ten zabieg będzie polegać?
  12. Widocznie pani techniczce suńka zalazła w serducho :) To musi być naprawdę rewelacyjna osoba - sto ukłonów dla niej..
  13. Murko zdjęcia re-we-la-cyj-ne!!! Ależ Ty masz talent do fotografowania psiurów :) Ergo z Plamką - istny szał pieskich ciał.
  14. Śliczności - nic dziwnego, że tak szybko znalazły domki, ale mnie zawsze tak bardzo żal tych satrszych psiaków, które szczenięcośc i słodki wygląd mają za sobą - i okazuje się, że kolejek już nie ma :(
  15. Przepraszam, że rzadko jestem u Klusi, mam okropną sytuację z kotką chorą na nowotwór i od 2 dni jestem trochę w innym świecie. Trzymam jednak z całej siły kciuki za Kuleczkę, za jej operację. Czekam na wieści.
  16. Oby te następne ogłoszenia przyniosły Ergusiowi szczęście i dom
  17. Szkoda, żeta pani jednak zrezygnowała..nie poznała się na uroku tak cudownej suni :(
  18. Z tego tymczasu, o którym myślałam będą nici niestety :( Szukam dalej:\
  19. Biedny pan doktor! No nie było grzybów! :D Co do narkozy, to dobrze postanowiłaś - zdrowie Dieselka najważniejsze, a każda narkoza - zwłaszcza w dojrzałym wieku, to wielkie obciążenie dla organizmu..
  20. Biduś, głodzili pieska - no coś takiego :) A tak serio, to mam zawsze straszne problemy tej samej natury z moimi głodomorami - jak tu wytłumaczyć psince czy kocince, że to wyjątkowo i dla jego dobra?
  21. Biedactwo, ile ona jeszcze ma wycierpieć :( Mam jeden bardzo awaryjny pomysł co przetrzymania suni po operacji, ale na razie muszę to przegadać z paroma osobami..
×
×
  • Create New...