Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. I jak zareagowała na wolność? Mniej jest zestresowana i "terminatorska"?
  2. O, to znaczy, że nam jednka bliżej do kotów? ;) Bo rozcapierzamy (co za cudowne słowo swoją drogą ;) )
  3. Ależ bida :( Tyle lat w schronie. I powrót z adopcji, nie chcę myśleć, co pies przeżył.. Zapisuję sobie. Na spokojnie się rozpatrzę w możliwościach.
  4. Wielkie kciuki za Groszka Krysi i Maćka. Wspaniali ludzie :) Kuleczka chyba potrzebuje dużo czasu, żeby zmienić wyraz pysia. Co ona za życie do tej pory miała? Właśnie to życie widać na jej pysiu :(
  5. w czerwcu wpłacę coś dla chłopaków
  6. Aga, jak w poniedziałek znowu mój bank zacznie działać, zrobię przelew z części bazarku dla Ergusia.
  7. Jakie dobre wieści o Kulci :) Tylko ze wsi od jej córci koszmarne :(
  8.     Rany julek!!! Z całej siły Erguniu dla ciebie kciuki. Oj, żeby to fajny człowiek był...
  9. A to prawdziwy terminatorek na sznury, no!
  10.     Myślę, że Aga ma rację. Może tam ktoś Ergusia szybciej wypatrzy..
  11. Oby mu to ogłoszenie przyniosło szczęście. KK dzięki dzięki dzięki !!!! :)
  12. O rzesz! Szkoda córeczki Kulki. Przecież ona sam chyba niedożywiona, a jeszcze wykarmienie szczeniąt? Kwadratura koła z takimi ludźmi. Co by się nie zrobiło, będą jakieś skutki uboczne :(
  13. Dorobello, cieszcie się z Bazylem swoim towarzystwem jak najdłużej...Niech się trzyma dzielny i waleczny kocurek.
  14.     Bomobowy obrazek :) Oj, i szczera prawda:) No, może z wyjątkiem Emila, który wciąga wszystko jak okurzacz, a nawet wyjada z psiej miski! Czasem myślę, że to kompulsywne.. A ślini się i ugniata u nas Malaga. U mojej koleżanki, która ma 3 koty też jeden jest taki "mokro kochający" :D Widocznie każdy koci dom ma swojego śliniaka ;) Twoja Misia Joanko to najwyraźniej kot pasterski jest! A Emil właśnie wskoczył do mnie na kanapę i jest oburzony, że kolana zajęte laptopem, a on by chciał się położyć przecież. Chyba koniec pisania..
  15. Wspaniałe wieści o Ergo i nowej koleżance :) Ja wiedziałam, że on nie jest agresywny, tylko po prostu niewychowany biedak. Z finansami to już tak jest, że w pierwszej chwili masa ludzi się interesuje, trochę ludzi się deklaruje, a potem zostaje tylko parę osób wspierających psiaka. Ja tak miałam z Agatką i Jacusiem - na początku wpłaty, deklaracje, a po paru miesiącach pomagały mi w utrzymaniu psiaków dwie osoby.. Tutaj jest nas więcej, na pewno nie zostawimy Erga bez pomocy.
  16. No to całkiem przyzwoita kwota z bazarku, cieszę się :) a Kulka niech nadal tak pięknie się goi :)
  17. Ja nie tracę nadziei. Ergo znajdzie wspaniały dom - zobaczycie. Kolejna kobietka tyle ogłoszeń kochana robi - to musi wreszcie przynieść efekt! Nie darmo Erguś został uratowany :)
  18. Piękne psiątko, tylko taki biedny bez tej łapki..
  19. Mają u Ciebie jak w raju po tym, co przeszły :)
  20. Ja się do życzeń dołączam i specjalne głaski dla mordeczki Kangulca :)
  21. No to wreszcie paskudne drucisko poszło precz :) A Selma będzie mogła normalnie chodzić - tak się cieszę :)
×
×
  • Create New...